A protestor blocks the traffic outside Georgia State Capitol during a protest on the fifth day following Rayshard Brooks death by police in a restaurant parking lot, in Atlanta, Georgia on June 17, 2020. - An Atlanta police officer has been charged with murder for shooting a 27-year-old man in the back, justice officials announced Wednesday in the latest case to spark anger over police killings of African Americans.

یک قاره بلوک ترافیک خارج Georgia State Capitol در طول یک تظاهرات در روز پنجم پس Rayshard بروکس مرگ توسط پلیس در یک رستوران و پارکینگ در آتلانتا و جورجیا در 17 ژوئن سال 2020 است. – آتلانتا افسر پلیس به اتهام قتل یک زن 27 ساله مرد از پشت به مقامات قضایی اعلام کرد روز شنبه در آخرین مورد به جرقه خشم بیش از افغانستان از آمریکایی های آفریقایی تبار.
عکس: Chandan Khanna (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش مطمئن شوید که به نظر می رسد که آورده fuhj ivy winters hd از پلیس…po’-کوچک-tink-tink از پلیس…این “وای بر من” از wack, کون افسران. شما فکر می کنم که black مردم درخواست شد برای چیزی غیر عملی به tarring و feathering از هر کسی که می پوشد نشان. هنوز درخواست ما ساده است: کشتن ما. توقف با اعدام های فراقضایی از افرادی که ژست هیچ تهدید فوری به هر کسی زندگی و تعقیب پلیس که در ادامه به تعامل در عمل.

تبلیغات

تنها چند ساعت پس از آن اعلام کرد که افسر سابق گرت Rolfe روبرو خواهد شد نزدیک به یک دوجین اتهامات جنایی از جمله قتل جنایت برای ضرب تیراندازی Rayshard بروکس تعدادی از آتلانتا پلیس ماموران در بیمار نامیده می شود فقط قبل از خود تغییرات قرار شد برای شروع در یک آشکار اعتراض به یک همکار پلیس در حال پاسخگو برای اقدامات خود را.

تبلیغات

واشنگتن پست گزارش که چهارشنبه شب آتلانتا اداره پلیس شد تلاش برای پوشش شیفت از “بزرگتر از حد معمول تعداد غایب افسران.” وینس قهرمان سخنگوی بین المللی اخوان از افسران پلیس به صحبت کرد NBC News , تایید که افسران را از تماس در اعتراض Rolfe شارژ بودن اما او گفت: آن را تلاش سازمان یافته.

“این است که یک سازمان چیزی نیست آبی آنفولانزا آن را در یک اعتصاب آن را چیزی مانند این که” قهرمان گفت. “آنچه در آن واقع است توسط افسران معترض که آنها تا به حال به اندازه کافی و آنها نمی خواهند به مقابله با آن دیگر هیچ.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

این خبر تنها چند روز پس از آن گزارش شده است که تعدادی از مینیاپولیس افسران پلیس استعفا داد یا راه می رفت از کار پس از آنها بدست می خواهم خود را “پشت آبی” Underoos همه در یک دسته به دلیل اعتراض بیش سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس را احساس ن و نا امن. (که تنها کمی کمتر مسخره تر از افسر بود که کارن-آخرالزمانی بحران بیش از مک دونالد لعنتی تا او دستور و دلالت او targeted…by مواد غذایی سریع کارگران چرا که او یک پلیس.)

البته مینیاپولیس سخنگوی پلیس گفت: هیچ دلیلی برای فکر می کنم تعدادی از استعفا افسران “آنقدر بزرگ است که آن را برای رفتن به مشکل” و این هیچ تفاوتی در آتلانتا که در آن شهردار Keisha لنس کف در تلاش برای اطمینان بخشیدن به شهروندان است که این شهر هنوز هم مقدار زیادی از پلیس و خیابان ها هنوز هم نسبتا امن است.

تبلیغات

“ما به اندازه کافی افسران به پوشش ما را از طریق شب” کف گفته سی ان ان. “خیابان های ما نمی شود هیچ کمتر امن به دلیل تعداد افسرانی که به نام.”

“ما دیگر همکاران در سراسر منطقه شهری از جمله کمک از دولت و از شهرستان و از حوزه های قضایی دیگر” او ادامه داد. “ما خوب خواهد شد.”

تبلیغات

این APD نیز در تلاش برای اطمینان مردم آنها را به اندازه کافی افسران و همچنین تعطیل شایعات گسترده و سازمان یافته پلیس اعتصاب.

تبلیغات

“پیش از این پیشنهادات که چند افسر از هر منطقه تا به حال راه می رفت خاموش کار شد و نادرست” بخش توییتی. “این بخش در حال تجربه بالاتر از حد معمول تعداد تماس outs با ورودی تغییر است. ما منابع به اندازه کافی برای حفظ عملیات & باقی می ماند و قادر به پاسخگویی به حوادث است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله