دهلی نو: کنگره رهبر راهول گاندی نظر که سربازان هندی فرستاده شدند “غیر مسلح به شهادت” در Galwan ولی در خشونت آمیز با چین جلب تیز عمل متقابل از امور خارجی وزیر S Jaishankar روز پنج شنبه در حالی که حکم BJP توصیف او به عنوان “غیر مسئولانه ترین سیاستمدار که هند دیده می شود.”

“اجازه دهید ما دریافت حقایق ، همه نیروهای نظامی در مرز وظیفه همیشه حمل سلاح, به ویژه هنگامی که ترک پست. کسانی که در Galwan در 15 ژوئن کردند. به مدت طولانی تمرین (به عنوان در هر سال 1996 & 2005 موافقت نامه) به استفاده از سلاح گرم در faceoffs ایم” Jaishankar در پاسخ به گاندی صدای جیر جیر.

قبلا در طول روز گاندی بود در توئیتر خود نوشت: “چطور جرات چین کشتن ما غیر مسلح سربازان ؟ چرا سربازان ما ارسال غیر مسلح به شهادت?”

او در آپلود یک ویدئو کلیپ از خود به tweeting “چین مرتکب جرم قتل و هند غیر مسلح سربازان. من می خواهم به می دانم که این غیر مسلح سربازان در راه آسیب است و به همین دلیل است. چه کسی مسئول است.”

تماس گاندی را “غیر مسئولانه ترین سیاستمدار که هند دیده می شود” بی جی پی از او خواست به “درک و سپس صحبت می کنند” در مورد مسائل. بی جی پی ذکر شده در توافق نامه امضا شده با چین در سال 1996 که منع استفاده از سلاح در عرض دو کیلومتر در هر دو طرف از لاک برای دفاع از دولت است.

همچنین از او خواسته و کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی به توضیح اصلی مخالف حزب بود امضا یادداشت تفاهم با حزب کمونیست چین در سال 2008 به “مشورت یکدیگر در موضوعات دوجانبه منطقه ای و بین المللی مسائل است.” حزب حاکم استدلال کرد که چنین موافقت نامه های امضا شده بین دو کشور و نه سیاسی سازمان.

گاندی تازه حمله یک روز پس از او پرسید: وزیر دفاع Rajnath Singh چرا او نام چین در صدای جیر جیر خود را و به همین دلیل آن را در زمان او دو روز پارلمانی مرگ از 20 پرسنل ارتش.

شلاق در کنگره رهبر بی جی پی را Sambit Patra گفت: گاندی عدم ایمان به دولت هند در این زمان نشان داده است که چگونه غیر مسئولانه او است و گاندی باید متوجه باشید که زمانی که او صحبت می کند در برابر نخست وزیر است نه در برابر یک فرد انسان اما در برابر رهبر این کشور است.

“اگر شما (گاندی) ندارد و از دانش پایه در مورد این موضوع پس از آن شما غیر مسئولانه ترین سیاستمدار که هند دیده می شود. لطفا خواندن درک کنند و سپس صحبت در مورد مسائل…نه گسترش نهفته است” گفت: Patra در حالی که ادعا آن است که هند از سال 1962 اما از سال 2020 و آن را به پیروزی در برابر همه C — کورونا ویروس ” با چین و کنگره اطلاعات غلط و تبلیغات.

متهم کنگره رهبر بازیگری در “نابالغ و غیر مسئولانه به شیوه ای” با حمله به ساعت, Patra او خاطر نشان کرد که دولت در حال حاضر به نام یک نشست روز جمعه بیش از مرز ردیف.

“شما (گاندی) اعتماد ندارند هندی, ساعت, وزیر دفاع, صفحه اصلی, وزیر و حتی رئیس ارتش که آیا شما اعتماد و سپس از وی پرسید” بی جی پی رهبر اشاره کرد که کنگره رهبر تا به حال سوال فولاد اعتصاب و “اعضای خانواده” آقای گاندی بودند ناهار خوری با ایسنا ، در طول سال 2017 Doklam بحران که “کنگره اول را تکذیب کرد قبل از تصدیق آن است.”

با اشاره به تفاهم نامه امضا شده بین کنگره و حزب حاکم CPC Patra ادعا کرد که این توافقنامه به ایجاد رابطه بین “نهرو گاندی خانواده به ویژه” و چین و حزب حاکم است.

“این تفاهمنامه به امضا رسید و سپس کنگره دبیر راهول گاندی و سپس ک دبیر Xi Jinping در حضور سپس کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی به مشورت یکدیگر در موضوعات دوجانبه منطقه ای و بین المللی مسائل. آیا کنگره رهبر توضیح آن” خواسته BJP سخنگو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de