BJP دولت در مانیپور در اقلیت پس از 9 MLAs ترک جلوتر از Rajya سبها سنجی

ایمفال: بی جی پی به رهبری دولت در مانیپور است و به سمت یک بحران با نه ائتلاف حاکم اعضا از جمله چهار وزرا استعفا در روز چهارشنبه.

کسانی که ترک شامل معاون وزیر Y JoyKumar سینگ. سه تن دیگر از وزرا که مناقصه خود را استعفای هستند و قبیله ای و منطقه تپه وزیر توسعه N Kayishii جوانان و امور ورزش وزیر Letpao Haokip و بهداشت و رفاه خانواده وزیر L Jayanta کومار سینگ.

بقیه که استعفا داد و سه MLAs از BJP یکی از همه هند Trinamool کنگره (AITC) و مستقل است.

بعد از توسعه کل قدرت در برابر وزیر N Biren سینگ در حال حاضر 28 از جمله 20 از کنگره 4 NPP 2 از BJP (که ترک در طول روز) یکی AITC و مستقل.

Subhaschandra است که در میان سه BJP MLAs که ترک چهارشنبه اتحاد مناقصه استعفای خود را از عضویت در مانیپور مجلس قانون گذاری.

هفت کنگره MLAs که قبلا عبور بیش از به BJP روبرو هستند ضد ارتداد موارد زیر دهمین برنامه از قانون اساسی هند سخنران در دادگاه و همچنین در دادگاه عالی مانیپور.

یک کنگره MLA که پیوست بی جی پی به رهبری دولت رد صلاحیت شد از عضویت در مانیپور مجلس به تازگی کاهش قدرت خانه به 59. مجمع انتخابات در مانیپور برگزار شد در سال 2017.

در حال حاضر با 18 BJP اعضای با Biren سینگ پشتیبانی توسط 4 MLAs از نگا جلو مردم (NPF) و یکی MLA از LJP. کل قدرت پایین آمد تا 23 MLAs.

مانیپور را ببینید انتخابات برای یک Rajya سبها صندلی در ژوئن 19. هر دو بی جی پی و کنگره را به میدان فرستاد نامزدها برای تنهاست صندلی مجلس.

BJP دارای سابقه Leisemba Sanajaoba این titualar پادشاه مانیپور در حالی که کنگره نامزد است T club signage ببو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net