نینا Cecere رسانه های اجتماعی تغذیه پر است از دوستان رفتن به احزاب نوشیدن و لذت بردن از آب و هوا در تابستان در عمومی — حتی به عنوان COVID-19 همه گیر رول به چهارم آن ماه و شمارش.

Cecere 24 ساله معلم از مینیاپولیس گفت که او خواسته های او می تواند بیرون رفتن با دوستان خود اما او نگران است که جمع آوری در داخل خانه و یا در گروه های بزرگ ممکن است امن. او را تنها ملاقات با دوستان در خارج از منزل برای بایگانی اطلاعات در 6 پا در فواصل هر چند او می داند که بسیاری از دوستان در حال رفتن به کباب و سواحل و clinking عینک خود را در پشت بام میله های زندان.

“آن چنان مورد” Cecere گفت. “آن را کمتر تهدید نسبت به دو ماه پیش است.”

این فقط یک ادراک است که افراد جوان تر هستند و سهل انگاری در مورد همه گیر احتیاطی. داده ها نشان می دهد که افراد جوان باید احساس شکست ناپذیری.

یک وب سایت بر اساس نظرسنجی از 2,221 بزرگسالان ایالات متحده در اواسط ماه مارس یافت که پایین ترین سطح از بیماری همه گیر بهداشت در میان افراد بین 18 و 25 بر طبق یک گزارش در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) انتشار. این بررسی شامل حدود 545 نفر از نیویورک و لوس آنجلس و 1,676 از بقیه, ایالات متحده است.

کسانی که 25 یا جوانتر گزارش کمترین نرخ با پوشیدن ماسک در اجتناب از گروه های بیش از 10 و اقامت 6 فوت از هم جدا در هر فیلم ، چهل و سه درصد گفت: آنها احساس راحت اگر همه همه گیر محدودیت برداشته شده بود که ممکن است 5-12 بررسی انجام شد.

“این گروه سنی است که در آن نقطه شیرین بودن خیلی خودمختار … بلکه در کم خطر شخصی نتایج بد” از COVID-19 گفت: Stephen Kissler یک پژوهشگر فوق دکترا در اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “ترس من این است که افرادی که در ارزیابی خطر خود را به عنوان کم می تواند با قرار دادن جوامع خود را در خطر است.”

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در این هفته برای عموم بدحجابی بزرگسالان جوان گفت: آنها در حال قرار دادن بقیه در خطر نیست اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست. نظرات تولید شده مقاومت مواجه در رسانه های اجتماعی.

یک Instagram پست از یک Dinkytown نوار نشان داد تعداد زیادی از علاقه در مهمانی و چند coronavirus های مربوط به. “مشروب زمان” در یک اظهار نظر گفت. “چگونه وسوسه انگیز است.” “سازمان دیده بان هر کس به این ویروس در یک هفته” یک نفر اظهار نظر با خنده از emoji.

روز چهارشنبه خانواده ها و دیگر گروه های کوچک در ساحل در Bde Maka Ska پارک. بیست سال نیکو از مینیاپولیس شنبه با سه نفر از دوستان هیچ یک از آنها عینک ماسک. او گفت که او شده است حلق آویز کردن با دوستان در سراسر این بیماری همه گیر.

“[این بود که] قطعا یک گروه کوچک از دوستان زمانی که آن را تمام شده اما من می گویم سه هفته گذشته من شروع به حلق آویز کردن با همه دوباره” نیکو گفت.

“من هیچ نگرانی از خودم گرفتن آن را,” او گفت:. “من نمی اویختن با هر کسی که به آن فکر می کند و یا آنها ممکن است آن را داشته باشد. … من واقعا هرگز در تماس با افراد مسن یا نه.”

Niko که کاهش یافته است به گذشته خود نام می پوشد یک ماسک تنها زمانی که مورد نیاز است. “ما مجبور به پوشیدن ماسک و همه چیز را در محل کار و تنها زمانی که من دیدن افرادی که نیست 20,” او گفت:.

مردم در 20s حساب برای 19 درصد از آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 در مینه سوتا دوم تنها به افراد در 30s خود را. بزرگسالان جوان هستند به احتمال زیاد کمتر از افراد در سایر گروههای سنی به شرایط بهداشتی مزمن مانند کلیه و ریه بیماری است که افزایش خطر جدی موارد است.

از مدل آماری مورد استفاده توسط مینه سوتا به پروژه های آینده مورد شمارش فرض می شود که افراد جوان بسیار کمتر به احتمال زیاد به بستری برای COVID-19 نسبت به گروه های دیگر که آلوده بر اساس کارشناسی اطلاعات از کشورهای دیگر. هر چند بزرگسالان جوان’ در خطر از رفتن بر روی یک دستگاه تهويه مکانيکی هنگامی که در بیمارستان است در تاریخ همتراز با دیگر گروه های سنی در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19 در بیمارستان بسیار پایین تر است — 5% به 10% برای بزرگسالان جوان در مقابل 78 درصد مردم در سن 80 یا اگر تنفس ماشین استفاده می شود مدل سازی داده ها نشان می دهد.

در مینه سوتا تنها دو نفر از 1,325 افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 شده اند در 20s خود را.

“وقتی که می آید به بسیاری از راهنمایی که ما مطرح برای نوجوانان و بزرگسالان جوان آن را آسان برای آنها را به فکر می کنم … واقعا به آنها صدق نمی کند چرا که از درک وجود دارد از اینکه شکست ناپذیر” گفت: کریس Ehresmann, بیماری های عفونی, مدیر برای دولت و وزارت بهداشت. “اما این بدان معنا نیست که آنها لازم نیست که یک نقش در ساخت مطمئن شوید که به عنوان یک جامعه ما امن و محافظت شده است.”

دکتر رنی Crichlow, یک دانشگاه مینه سوتا خانواده و سلامت جامعه پزشک اشاره کرد که ملی اطلاعات از CDC نشان می دهد که حداقل 125 نفر بین 15 و 24 روز پس از شیوع این بیماری آغاز شد و در سراسر ایالات متحده در نرخ پایین تر از پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله منجر به طولانی تر و گسترده تر شیوع آنجا که این ویروس می تواند توسط افراد بدون علامت. “اگر شما می خواهید همه چیز را دوباره باز کند گسترش با انجام بخشی خود را برای محافظت از افراد دیگر” Crichlow گفت: در یک e-mail.

نیک Stumo-لانگر 27 اخیر فارغ التحصیل از تو را هامفری دانشکده امور عمومی گفت: برخی از آمار رسمی نشان میدهد نرخ پایین تر از بستری شدن در بیمارستان و مرگ در میان جوانان به احتمال زیاد منجر به صف های طولانی از بزرگسالان جوان در خارج از میله های زندان در تعطیلات آخر هفته.

“مقدار زیادی از آن می آید از این ادراک است که مردم در سن و سال من هستند سیستم ایمنی بدن به COVID و خطرات اطراف آن را,” او گفت:. “من قطعا فکر می کنم آن را chalked به این پیام است که اگر شما لازم نیست که شرایط بهداشتی اساسی و زیر 50 و سپس شما خوب است.”

Stumo-لانگر گفت: او در شگفتی که آیا افراد جوان در نظر بگیرید که چگونه خود را شب می تواند تا پایان, پخش كردن, COVID-19 به اعضای بزرگتر خانواده. “من احساس افتضاح اگر چیزی اتفاق می افتد و آن را می توان را به من مایل به رفتن به ارزان جین و تونیک,” او گفت:.

Kissler با اشاره به اینکه انتقال اتفاق می افتد در خانواده تنظیمات بزرگسالان جوان باید صحبت کردن با هم اتاقی خود را قبل از رفتن به موقعیت های مخاطره آمیز.

“این بیماری است — و باید — واقعا ما را آگاه تر از مردم ما با آنها زندگی می کنند,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de