کریستال دان بود و از ترس او می خواهم از دست دادن حرفه ای خود را اگر او Kneeled با مگان Rapinoe


Illustration for article titled Crystal Dunn Was Afraid Shed Lose Her Career If She Kneeled With Megan Rapinoe

عکس: سارا Stier (گتی ایماژ)

در سال های اخیر زمانی که یک ورزشکار طول می کشد یک موضع سیاسی آنها به طور معمول ملاقات با برخی از تغییرات “خفه شو و دریبل” از کارشناسان رسانه ای و فشرده طرفداران سفید. این قابل درک است که آمریکا بازیکن فوتبال کریستال دان پیچیده بود احساسات هنگامی که او هم تیمی مگان Rapinoe تصمیم به زانو زدن.

تبلیغات

دان گفت که او تا به حال یک ترس است که آن را “نگاه متفاوت اگر یک دختر در تیم kneels,” با توجه به NBC News. در روز سه شنبه دونن شرکت در یک میزگرد با Bleacher Report بحث نژاد پرستی در فوتبال. در میزگرد دونن بازگو زمانی که Rapinoe برای اولین بار به او گفت که او قرار بود به زانو زدن. “من به یاد داشته باشید مکالمه ما زمانی که او به سمت من آمد و گفت:” Crys من فکر زانو ” و من به یاد داشته باشید که فقط پر از شادی بسیاری برای او که مایل به مبارزه با علت می خواهم که چون در نظر من در آن زمان گفتم شما باید چیزی برای انجام با این.’ که نادان در بخشی از من که فکر کردن خفاش, اما من نقل مکان کرد به طوری که او می خواست برای مبارزه با این علت است.” دان گفت: Bleacher Report.

در سال 2016 Rapinoe در زمان زانو طول سرود قبل از یک مسابقه بین شیکاگو ستاره های قرمز و سیاتل سلطنت FC. پس از بازی او توضیح داد که به فوتبال آمریکایی در حال حاضر به همین دلیل او تصمیم گرفت به زانو زدن. “این یک کمی سر اشاره به Kaepernick و همه چیز را که او را ایستاده در حال حاضر است. من فکر می کنم آن را در واقع بسیار منزجر کننده راه او تحت درمان قرار گرفت. بودن, گی آمریکایی, من می دانم آنچه در آن به معنی نگاهی به پرچم و آن را محافظت از تمام آزادی.” Rapinoe گفت: فوتبال آمریکایی در حال حاضر و پس از آن ،

تبلیغات

شبیه به Kaepernick, Rapinoe مواجه واکنش به زانو در طول سرود. ایالات متحده و فدراسیون فوتبال منتشر شده بیانیه ای گفت که بازیکنان باید “ایستاده و با افتخار پرچم ما در حالی که سرود ملی” ایفا کرده است. “به نمایندگی از کشور خود یک امتیاز و افتخار برای هر بازیکن یا مربی که در ارتباط با آمریکا فوتبال تیم ملی. در جبهه ملی و اغلب مخاطبان جهانی پخش سرود ملی ما فرصتی است برای ما مردان و زنان تیم ملی بازیکنان و مربیان به منعکس کننده بر آزادی و آزادی همه ما قدر در این کشور است. ” این بیانیه در ادامه می گویند.

از ان بی سی نیوز:

دان نیز به یاد می آورد که چگونه “داخلی تضاد” او در مورد اینکه آیا او باید زانو زدن و حتی بیشتر “torn” پس از او را دیدم انتقاد Rapinoe برای دریافت زانو.

“من به یاد داشته باشید گفتن که” من را به موضع شخص چون من نمی دانم چه اتفاق خواهد افتاد” دان گفت: Bleacher Report. “من تو را دیدم این راه ایالات متحده آمریکا فوتبال در پاسخ و درمان مگان. را نگه داشته و او را از برخی از بازی ها نگه داشته و او را از اردوگاه و من گفتم: “بله که بد’ اما من فکر ‘آنها می تواند پاره کردن قرارداد من.’ بنابراین من فکر کردم من می خواهم به آن را بسیار بدتر است. و من به یاد داشته باشید گفتن آن لطمه می زند و من را به هسته است که من قصد دارم برای ایستادن اما من حمایت شده است.”

دان نگرانی نیست بی اساس به عنوان Kaepernick کاهش یافته بود از تیم خود و لیست سیاه از NFL برای چهار سال گذشته است. شبیه به NFL, U. S فدراسیون فوتبال به تازگی انجام شده یک مورد در مواضع خود در اطراف زانو در پی در سراسر کشور تظاهرات که گریبانگیر این کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de