Illustration for article titled Dr. Fauci Wouldn’t Attend Trump’s Tulsa Rally, Even With a 6-Foot Pole (I’m Paraphrasing)

عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

من می دانم که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد سفید پوست که با فراهم او تجملات و قدرت های ویژه ای است که اجازه داده او را به طور متوسط از مردان سفید پوست زنده است. او حتی parlayed که تمام راه را به بالاترین مقام در زمین اما بازیگری مانند coronavirus وجود ندارد نمی توان آن را به دور—مهم نیست که چگونه جادویی خود را به سفیدی است.

تبلیغات

در روز فقط تهمت تنظیم شده است که پیروان خود را—برخی از 19,000 از آنها را بسته بندی شده به یک عرصه در Tulsa, Okla., برای اولین بار “نگه داشتن امریکا بزرگ” تجمع پس از COVID-19 آمد از طریق خرد شده و ساختمان ها.

من اعتقاد دارم که این رویداد روز شنبه; منظورم این است که آیا شما واقعا می خواهید به من نگاه کردن تاریخ ؟ آیا شما برنامه ریزی در حضور? چرا شما خواندن این ؟ چگونه شما در اینجا ؟ این خانه زیبا?!

تبلیغات

خوب است. من نمی دانم که این رویداد برگزار خواهد شد در داخل است که می رود در برابر همه چیز که coronavirus مدرسان ما گفت: در جایی به نام BOK مرکز و تولسا مقامات بهداشت و رهبران جامعه هستند فوق العاده نگران است. اولین ویروس است که هنوز هم بسیار در اینجا در حال اجرا در اطراف مانند اوایل 1990s, Suge Knight; ثانیا, من نمی دانم اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از این امر آگاه است اما این کشور در حال حاضر دچار یک قیام ملی بیش از سیاه و سفید زندگی می کند گرفته شده توسط بیش از حد تهاجمی پلیس از مردم از رنگ. به اعتبار خود مغلوب ساختن پیشی جستن را حرکت راهپیمایی خود را از Juneteenth به کسی که مرد می داند که چون او نمی خواست خشم خدا به سقوط در تولسا برای داشتن قدرت سفید تجمع در همان روز بردگان آزاد شدند.

یک گروه از تولسا ساکنان و صاحبان کسب و کار در تلاش برای جلوگیری از تهمت و Trumpettes از برگزاری رویداد خود را به دنبال یک دستور موقت علیه این شرکت که مدیریت BOK مرکز “برای محافظت در برابر قابل توجهی قریب الوقوع, و کشنده خطر برای جامعه” طرح دعوی در دادگاه اظهار داشت: اما یک قاضی رد درخواست واشنگتن پست ،

اما وجود خواهد داشت یک نفر به ویژه غایب از سفید-tivities و دکتر Anthony S. Fauci, ملت را بالا عفونی-متخصص بیماری—که باید حجم صحبت می کنند, اما شما می دانید که تهمت نمی خوای گوش دادن.

زمانی که روزانه وحش پرسید: اگر دکتر Fauci خواهد بود حضور در این تجمع دکتر خوب پاسخ داد: “سگ ماده شما trippin’? برو به من نگاه می کنید؟”

تبلیغات

خوب است. Fauci در واقع گفت: “نه. من در یک گروه پرخطر. من شخصا نمی خواهد. البته که نه.” 79 سال اضافه شده است که در صورت مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات “در خارج بهتر از داخل هیچ جمعیت بهتر است از [یک] جمعیت” و یک “جمعیت بهتر است از [یک] جمعیت بزرگ.”

مسلما هیچ کس نمی داند اگر Fauci بود و حتی خواسته به حضور و یا نه او khakis و خود دولت صادر مشعل ماورا.

تبلیغات

من در حال حاضر نه با دکتر Fauci پس از یادگیری است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را نمی گوید عمومی به پوشیدن ماسک در هنگام coronavirus آمار زیرا آنها نمی خواهند به احساس فشار از کمبود PPE.

“[ما] نگران بودند که آن را در زمانی که تجهیزات حفاظت فردی از جمله N95 ماسک و ماسک های جراحی شد و در بسیار کوتاه عرضه” Fauci گفت: در خیابان.

تبلیغات

با توجه به تپه “توسط اوایل ماه آوریل استراتژیک ملی ذخیره شده تخلیهو در حدود همان زمان رئیس جمهور تهمت استناد دفاع تولید عمل به تولید زنجیره ای در سراسر ایالات متحده تمرکز بر روی ساخت های حیاتی تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی و ماسک.”

دکتر Fauci اضافه شده که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست به خط مقدم کارگران و پرسنل اورژانس از این فرصت برای دریافت ماسک.

تبلیغات

“ما می خواستیم تا مطمئن شوید که مردم یعنی مراقبت های بهداشتی کارگران بودند که به اندازه کافی شجاع به خود قرار داده و در راه آسیب است به مراقبت از مردم که شما می دانید آلوده شدند با کروناویروس و خطر آنها آلوده” Fauci به این نتیجه رسیدند.

آره اما این هزینه در آمریکا زندگی می کند. پس آره من سرد بر روی دکتر Fauci, حتی اگر من درک می کنم این تفکر است.

تبلیغات

اما به مغلوب ساختن پیشی جستن bootleg-باسن رالی; دریافت این گه: کسانی که حضور دارند به توافق برسند که آنها نمی سو باید با آنها قرارداد coronavirus.

“با کلیک کردن بر روی ثبت نام در زیر, شما در حال تصدیق کرد که ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 وجود دارد و در هر محل عمومی که در آن مردم در حال حاضر” وب سایت مبارزات انتخاباتی می گوید در پاسخ دهید صفحه برای رالی, CBS اخبار گزارش.

تبلیغات

“با حضور در این تجمع شما و هر مهمان به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19 و موافقت خود را با برگزاری Donald J. Trump برای رئیس جمهور, Inc.; BOK Center; ASM جهانی; و یا هر یک از وابستگان خود مدیران افسران, کارکنان, عوامل, پیمانکاران و یا داوطلبان در قبال هر گونه بیماری یا آسیب است.”

بنابراین شانس خوب خود را با تجمع مردم سفید. با خود محوری ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de