منحصر به فرد: عیسی رائه Raedio HBO و Tenderfoot تلویزیون برای اهدای $30K به سیاه و از دست رفته بنیاد

Category: کیمیا | No comments


Looking For LaToya Podcast

به دنبال LaToya پادکست
گرافیک: حسن نیت ارائه میدهد از HBO

همانطور که ما یاد rollercoaster سوار بود که در فصل 4 از نا امنیما نیز با قدردانی از مجموعه’ ادامه داد: سنت ارائه خوب-تولید نشان می دهد-در-یک-نشان. در این فصل بود شوخ true crime سریال به دنبال سروری (که در آن SZA به تصویر می کشد شخصیت عنوانی). در یک نگاه طنز امروز, جامعه, داخلی نشان می دهد ارائه تفسیر فرهنگی به عدم واقعی جرم و جنایت نشان می دهد که برجسته تحقیقات اطراف آن از دست رفته زنان سیاه.

تبلیغات

هر چند ما باید صبر کنید تا زمانی که می داند زمانی که برای اولین از نا امن‘s پنجم فصل ما می توانید با پر کردن یک بیت از این فاصله به دلیل به دنبال LaToya در حال حاضر یک پادکست! ما واقعی جرم و جنایت پادکست طرفداران خارج وجود دارد را دوست دارم این یکی.

تبلیغات

به دنبال LaToya پادکست یک قسمت اسکریپت های ویژه کارگردان ناامن تهیه کننده اجرایی امی Aniobi نوشته شده توسط نا امنی نویسندگان کریس سانفورد و Kindsey جوان و تولید شده توسط Tenderfoot تلویزیون و عیسی Rae رکورد برچسب Raedio با تولید اضافی خدمات ارائه شده توسط آتلانتا مبتنی بر تولید شرکت چرخش فیلم. Rae, Benoni Tagoe (Raedio), Deniese Davis (Issa Rae Productions) و دونالد آلبرایت (Tenderfoot تلویزیون) به عنوان تولید کننده اجرایی.

هر آزادی مطبوعات فرستاده شده به ریشه:

پادکست خواهد شد از ویژگی های اعضای بازیگران تری J. Vaughn, Ray J, دید از بالا ویلیامز کندی Burruss-تاکر و کارل آنتونی Payne دوم. در این قسمت خاص شنوندگان را دریافت جم بسته بندی شده شیرجه رفتن به ناپدید شدن و این باورند قتل LaToya تامپسون با هرگز قبل دیده می شود جزئیات و اطلاعات است.

“این افتخار بزرگی برای همکاری با Tenderfoot تلویزیون برای تولید به دنبال LaToya پادکست. تیم خود را دارای مهارت های باور نکردنی و به ارمغان می آورد یک باین شور و شوق به پادکست فضا. با Raedio بودن یک صدا در همه جا شرکت با ریشه در موسیقی و داستان سرایی به دنبال LaToya پروژه بدون درز گام بعدی ما توسعه تخته سنگ از محتوای” بننی Tagoe رئیس جمهور Raedio در بیانیه ای گفت:.

ریشه است به طور انحصاری آموخته است که بیشتر به جشن پادکست اولین و برجسته کردن اهمیت آگاهی به افراد گم شده از رنگ Rae و برچسب Raedio, لزبین تلویزیون و HBO هستند اهدای $30,000 به سیاه و از دست رفته بنیاد. در علاوه بر این به آوردن آگاهی های سیاه و از دست رفته ماموریت بنیاد همچنین شامل انجام جستجو و آموزش جوامع در ایمنی شخصی.

تبلیغات

“همکاری با عیسی Rae و او فوق العاده با استعداد تیم یک افتخار است,” دونالد آلبرایت رئیس جمهور Tenderfoot تلویزیون در بیانیه ای گفت. “نا امنی است فوق العاده سری است که برجسته زیبایی و مبارزه از تجربه در هر دو طنز آمیز و محترمانه راه است. همیشه وجود دارد یک پیام و یک نقطه بزرگتر پشت این طنز که صادق است در به دنبال Latoya. من مشتاقانه منتظر به آوردن یک سمت جدید از دنبال سروری به زندگی و به اشتراک گذاری این قسمت با پادکست شنوندگان و طرفداران نشان می دهد.”

قسمت ویژه از دنبال سروری, “گم شده و یا Murrrrrrdered?” در حال حاضر در دسترس در شرکت پادکست سیستم عامل است. برای اطلاعات بیشتر به LookingForLaToya.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>