بدانند اسباب بازی سازی قسمت 1: کیسه و کیسه


وجود دارد راه های بسیاری برای فروشگاه اسباب بازی به عنوان انواع اسباب بازی های جنسی, و به درخواست شما عزیز ما خوانندگان در هفته های آینده خواهیم کاوش گزینه های مختلف که در دسترس هستند. مناسب اسباب بازی سازی است که بخش مهمی از سلامت جنسی—شما باید تمیز کردن اسباب بازی های جنسی, بعد از هر استفاده و سپس آنها را در چنین راهی که آنها باقی می ماند پاک است. خوب ذخیره سازی نیز کمک خواهد کرد برای محافظت از اسباب بازی های خود را از آسیب ها و راه های هوشمند برای پیگیری شارژر و لوازم جانبی دیگر.

تبلیغات

برای بسیاری از مردم نیاز به یک کیسه ذخیره سازی خواهد بود که بهترین انتخاب—کیسه های بیشتری را ارائه می دهد انعطاف پذیری برای انطباق عجیب به شکل اسباب بازی مانند خرگوش به سبک روان شناسی است که بیرون زده ticklers و می تواند در خدمت هر دو در خانه و مسافرت سازی توابع. ما گرد تا برخی از بهترین ابزار جنسی, کیسه های ذخیره سازی و حتی مرتب برای چند تخفیف ویژه برای شما!


زیادی ضد باکتری, ابزار جنسی, کیسه

تبلیغات

ضد کیسه اسباب بازی | $26 | الا Paradis

این ساتن گونی-سبک کیسه طناب کشی بسته شدن و می تواند به جای اسباب بازی 12 اینچ طول (ابعاد آن 7″ x 12″). اما قند Sak واقعی نقطه فروش خود را پوشش داخلی که با استفاده از یک تکنولوژی به نام Bioshield 75 که مانع از رشد باکتری و قارچ مخمر و کپک کپک و ویروس ها. شکر Sak می آید در صورتی یا نارنجی روشن است. الا Paradis ارائه می دهد موجودی خوانندگان 50%; تخفیف اعمال خواهد شد به صورت خودکار در پرداخت.

کوچک ساتن, کیسه

Satin Bag | $10 | Ella Paradis

ساتن, کیسه | $10 | الا Paradis
گرافیک: الا Paradis

ساتن, کیسه | $10 | الا Paradis

اگر خود را از پنهانگاه شامل عمدتا از کوچکتر اسباب بازی مانند گلوله های روان شناسی و یا رابطه جنسی دهانی شبیه سازی یک کیسه کوچکتر کامل خواهد شد چیزی که برای نگه داشتن خود را littles امن و صدا زمانی که استفاده نمی کنید. این سیاه میکروبی ساتن, کیسه فشرده بالا بسته شدن و ابعاد 4.1 اینچ 7.8 اینچ است. الا Paradis ارائه می دهد موجودی خوانندگان 50%; تخفیف اعمال خواهد شد به صورت خودکار در پرداخت.

تبلیغات

ضد باکتری اسباب بازی های جنسی کیسه ذخیره سازی

تبلیغات

سرخ شدن چیز تازه ای اسباب بازی کیسه | $14 | BBoutique

سرخ شدن چیز تازه ای امن اسباب بازی های جنسی, کیسه یکی دیگر از ضد کیسه-سبک سازی گزینه با یک طناب کشی بسته شدن بالا. آن را از ساخته شده بدون پرز ساتن-مانند مواد که به انتظارنشسته بودند با ultra-fine نقره کریستال است که انتشار یون هنگامی که شرایط را برای رشد باکتری ها مانند حرارت بالا و یا رطوبت وجود داشته باشد. متوسط اندازه کیسه است 10.25 اینچ 3 اینچ و می توانید نگه دارید تا 9 اینچ طول دارد. Bellesa ارائه می دهد موجودی خوانندگان 520% با استفاده از کد موجودی در پرداخت.

تبلیغات

ذخیره کردن, ابزار جنسی, کیسه

Illustration for article titled Figuring Out Sex Toy Storage, Part 1: Bags and Pouches

تصویر: کدبانو محصولات

ذخیره کردن کیسه | $30 | کدبانو محصولات

کدبانو محصولات ذخیره کردن یک zippable پنبه کیسه است که مناسب برای ذخیره سازی اسباب بازی TK اینچ در اندازه از جمله Arc که ما بررسی راه بازگشت در ماه فوریه است. آن را کمی گرانتر از سایر کیسه های ذخیره سازی اما آن را تا به برخی از ویژگی های دیگران نمی مانند سه درونی جیب کوچک دو باز در صدر جیب و یکی که فشرده بسته و دوخته شده-در پاککن. از پاککن استفاده می شود به نگه داشتن اسباب بازی های بسیار کوچک مانند گلوله یا شارژ کابل در حالی که باز کردن جیب اندازه مناسب برای stashing کاندوم و یا بسته های روغن.

تبلیغات

یک مجموعه بزرگ با احتیاط کیسه های طناب کشی

تبلیغات

بالغ کیسه ذخیره سازی | $15 | آمازون

این مجموعه از پنج دشت سیاه کیسه های طناب کشی مناسب برای کسی که بزرگتر و متنوع تر مجموعه ای از اسباب و لوازم جانبی. هر کیسه ساخته شده از ماشین-پلی استر قابل شستشو است و 14.5 اینچ 9 اینچ در اندازه پس از آن فوق العاده جادار و مناسب تقریبا هر اندازه یا شکل.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de