Fulton County District Attorney Paul Howard

Fulton County دادستان منطقه پل Howard
عکس: جو Raedle (گتی ایماژ)

در روز چهارشنبهFulton County, دادستان منطقه پل هاوارد اعلام کرد که حکم صادر شده برای بازداشت پلیس درگیر در تیراندازی از Rayshard بروکس.

تبلیغات

سابق آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe که اخراج این عکس که به کشته شدن بروکس با اتهام جنایت, قتل, تشدید حمله با سلاح مرگبار, جنایی, آسیب و همچنین موارد متعدد نقض دفتر با توجه به واشنگتن پست. در همه Rolfe چهره در مجموع 11 اتهامات. او همچنین ابد بدون آزادی مشروط و یا مجازات اعدام اگر مقصر شناخته شود. دیگر افسر درگیر در حادثه Devin برازنان که در مرخصی اداری و اتهامات عنوان شده علیه از تشدید حمله.

در ژوئن 12, آتلانتا پلیس در پاسخ به یک تماس از یک مرد بود که احتمالا مست و گذشت را در ماشین خود را در یک وندی. هوارد گفت که در بررسی این فیلم از 41-دقیقه حادثه بروکس هرگز ارائه شده خود را به عنوان یک تهدید. او همکاری با ماموران و نقل اتومبیل خود را زمانی که آنها از او خواست برای اطلاع از افسران او ندارد سلاح و به آنها اجازه پت او را به مطمئن شوید.

تبلیغات

در یک کنفرانس مطبوعاتی announcing اتهامات هوارد گفت که Rolfe نقض APD پروتکل چندین بار در طول تیراندازی و او اعلام نشده است که بروکس بود تحت بازداشت برای DUI قبل از او تلاش برای دستگیری او که مورد نیاز است برای آتلانتا افسران پلیس. علاوه بر این, آتلانتا افسران پلیس مجاز به آتش یا تفنگ خود را و یا خود تیزر در یک فرار مشکوک مگر اینکه آنها یک تهدید به افسران. در نهایت پس از تیراندازی مشکوک یک افسر است که نیاز به ارائه به موقع کمک های پزشکی به قربانی که افسران نیست.

این اتهامات از تشدید حمله های بنیادی از این واقعیت است که Rolfe دیده می شود لگد زدن بروکس پس از او به ضرب گلوله کشته شده است Howard گفت:. برازنان نیز دیده می شود در دوربین ایستاده در بروکس’ شانه پس از تیراندازی. یکی از تحولات قابل توجه از کنفرانس مطبوعاتی بود که برازنان توافق به کار به عنوان یک شاهد همکاری برای دولت یکی از اولین آتلانتا ماموران به شهادت در یک مورد از این طبیعت با توجه به واشنگتن پست.

افسران باید تا 6 بعد از ظهر روز شنبه خود را به نوبه خود در قبل از اینکه به زندان برده شد. در حالی که اتهامات واصل شده اند ماموران را مجبور به رفتن قبل از هیئت منصفه قبل از آنها می تواند تحت تعقیب. هوارد اشاره کرد که به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس که ممکن است رخ می دهد تا اکتبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله