در سراسر کشور مردم ابراز خشم زمانی که دادستان منتشر یافته های اولیه از جورج فلوید را کالبد شکافی برجسته قلب و عروق بیماری های قلبی و “بالقوه باده” در سیستم خود را به عنوان اگر آن عوامل ممکن است توضیح دهید که مرگ او را به عنوان افسر پلیس دوخته و او را به زمین.

این یافته ها شامل فقط یک اشاره از ضربه فیزیکی اشاره کرد که فلوید را در بدن نشان داد هیچ نشانه ای از خفگی و یا اختناق. عمومی و برخی از متخصصان پزشکی گریه ناپاک قرار دادن Dr. Andrew Baker, Hennepin شهرستان معاینه پزشکی مستقیما در صندلی داغ.

اما نه نانوا و نه دفتر او منتشر شده بود این یافته ها. او هنوز هم انجام فلوید را کالبد شکافی در آن زمان است. این یافته های اولیه بودند خلاصه با دادستان در شارژ اولیه اسناد و مدارک علیه افسر سابق Derek چوین کهنه مینیاپولیس افسر پلیس که در حال دوخته زانو خود را بر روی فلوید گردن برای نزدیک به هشت دقیقه به عنوان فلوید التماس هوا و شاهد التماس کرد با ماموران برای متوقف کردن.

این یافته های اولیه آویزان بیش از این مورد برای پنج روز قبل از بیکر منتشر شده کامل گزارش کالبد شکافی. او حکومت فلوید مرگ یک قتل پیدا کردن که افسران کشته شدن او توسط مقهور ساختن او او را مهار و فشرده گردن خود را.

راه نتایج اولیه شد و برای اولین بار ارائه شده اشتباه عمومی و درخواست مطالبات به صورت بیکر به استعفا و یا اخراج می شود. نظر مقالات منتشر شده در سراسر کشور خواستار آن شدند که بازرسان پزشکی باید استقلال بیشتر از اجرای قانون است. دو Hennepin County اعضای هیئت مدیره رای دادند در برابر تجدید بیکر قرارداد.

در عین حال برخی از وکلای مدافع می گویند بیکر داده شده رپ ادم بیکار و تنبل.

“جزئیات است که ما در ابتدا شاهد بودند گیلاس برداشت توسط دادستان گفت:” ماری Moriarty, شهرستان Hennepin رئیس مدافع. “آنها از متن گرفته شده از کل گزارش. اما دکتر بیکر انجام شد چه معاینات پزشکی می کند: سند کاملا همه چیز آنها را ببینید.”

Hennepin شهرستان معاینات پزشکی مستقل ، امتحان تنها پاسخ به شهرستان در هیئت مدیره. Moriarty اذعان کرد که حتی مستقل بازرسان پزشکی یا خو یش می تواند انحراف یافته های خود را در حمایت از دادستان و یا افسران پلیس.

بیکر هرگز یکی از آن بازرسان پزشکی, او گفت:.

“او همواره مستقل و عادلانه فکر” Moriarty گفت. “ما همیشه نمی موافقم اما او قطعا با وابسته نیست و دادستان و یا در جیب کسی را.”

بیکر کاهش یافته است به نظر این مقاله است.

جنجال

اولین یافته از کالبد شکافی منتشر شد که Hennepin County وکیل Mike Freeman دفتر ثبت سومین اتهام قتل درجه برابر چوین چهار روز پس از فلوید مرگ است. دادستان ذکر سه اولیه کالبد شکافی يافته ها: که هیچ یک از علائم فیزیکی فلوید درگذشت آسفیکسی که او تا به حال قلب و عروق بیماری های قلبی و خود را در شرایط بهداشتی به همراه “هر بالقوه باده” و پلیس محدودیت به احتمال زیاد باعث مرگ او.

فلوید خانواده و وکیل خود را گریه ناپاک. آنها را به استخدام دو آسیب شناسی که انجام شده یک دوم کالبد شکافی که به این نتیجه رسیدند فلوید درگذشت آسفیکسی.

بیانیه جمعی نوشته شده به نمایندگی از نزدیک به 20 ، 000 سیاه پزشکان از سراسر کشور به نام های مقدماتی “گمراه کننده” گفت: آنها نامناسب مطرح شک و تردید در مورد فلوید شخصیت و تضعیف چوین نقش در مرگ او.

اوایل یافته بود پزشکی ارتباط به علت مرگ دکتر گفت: Derica Sams یک پزشک در چپل هیل, N. C., که کمک به سازماندهی و نوشتن بیانیه. پزشکان لزوما نمی انتظار می رود پس از سانحه نشانه های خفگی به دلیل آن طول می کشد کمتر فشار برای قطع خون و اکسیژن به مغز از آن را به علت علائم کبودی آسیب و یا شکستگی استخوان, Sams توضیح داد.

او گفت: آن را غیر مسئولانه بود و — در بهترین حالت — برای دادستان به یاد داشته باشید که فلوید ممکن است تا به حال مواد مخدر در سیستم خود را قبل از گزارش سم شناسی کامل شد. که صرفا در خدمت به ارائه فلوید در نور بد و نشان می دهد که دیگر مسائل پزشکی ممکن است او را کشته بود, او گفت:.

گزارش کامل

رو به یک اعتراض عمومی, مینه سوتا, دادستان کل کیت الیسون در زمان بیش از دادستان دو روز قبل از کامل کالبد شکافی منتشر شد. پس از آن علنی شد الیسون اضافه شدید قتل درجه دوم اتهامات علیه چوین و به اتهام سه تن دیگر از ماموران در صحنه از دستگیری به عنوان همدستان.

بیکر گزارش کالبد شکافی داشت که فلوید درگذشت از یک حمله قلبی در حالی که افسران رام و مهار او توسط فشرده سازی گردن خود را. گزارش لیست بیماری های قلبی و فنتانيل مسمومیت اخیر و متامفتامین استفاده از عنوان “قابل توجه دیگر در شرایط” نشان می دهد که آنها ممکن است را ساخته اند فلوید مرگ بیشتر احتمال دارد.

لیست بیماری های زمینه ای و مواد مخدر, مسمومیت در یک گزارش کالبد شکافی است که “معمول” برای یک معاینه پزشکی, دکتر سالی ایکن رئيس جمهور از انجمن ملی از محققین پزشکی در بیانیه ای گفت:. “مرگ یک فرایند پیچیده است و اغلب رخ می دهد با چندین تعامل مؤثر علل” ایکن نوشت.

این نوع از خویشتن-همراه موارد به خصوص مجتمع گفت: دکتر جودی Melinek یک آسیب شناس پزشکی قانونی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو با هیچ اتصال به Floyd مورد. پزشکی قانونی پاتولوژیست ممکن است اختلاف نظر دارند بیش از آنچه که شامل تحت عنوان “قابل توجه دیگر در شرایط” Melinek گفت. “اما آن تغییر نمی کند این واقعیت است که آن را یک قتل.”

فلوید خانواده برای پرداخت یک دوم کالبد شکافی انجام شده توسط دکتر مایکل بادن سابق رئیس پزشکی قانونی شهر نیویورک و دکتر Allecia ویلسون از دانشگاه میشیگان. در حالی که خود را کامل گزارش نشده است منتشر شد, Baden و ویلسون گفت: در یک کنفرانس خبری که آنها تعیین می شود که فلوید بر اثر خفگی ناشی از زمانی که پلیس محدودیت قطع خون و اکسیژن به مغز او.

بادن مورد مناقشه بیکر یافته از بیماری های قلبی.

“من آرزو می کنم من تا به حال همان عروق کرونر که آقای فلوید بود که دیدیم در کالبد شکافی,” او گفت:.

ویلسون hedged اما اشاره کرد که دوم کالبد شکافی برخی از محدودیت ها و این که آنها نمی باید دسترسی به بخش های خاصی از بدن ،

هر دو Melinek و ایکن گفت: دوم کالبد شکافی به طور معمول کمتر ارائه اطلاعات به طور کلی از آنجا که بافت های بدن در حال تغییر در طول اولین کالبد شکافی و یا حتی حذف شده برای تجزیه و تحلیل بیشتر. Melinek گفت که او انتظار می رود هر قسمت از فلوید قلب نشان داد که بیماری برداشته شود و نگه داشته و توسط دفتر معاینات پزشکی است.

فریمن را کاهش یافته است به مصاحبه برای این داستان.

در ژوئن 11, Hennepin شهرستان مدیره رای دادند 5-2 به reappoint بیکر برای چهار سال دیگر به عنوان معاینات پزشکی. توضیح او هیچ رای شهرستان عضو هیئت مدیره آنجلا کانلی اشاره به یافته های اولیه که “هر گونه بالقوه باده” ممکن است کمک به Floyd مرگ است.

“‘بالقوه’ لزوما به این معنی نیست که شما برخی” کانلی گفت. “پس چرا ما لیست است؟”

کانلی گفت که او معتقد است این یافته های اولیه بودند کاتالیزور برای آنچه که او به نام اولیه “کافی” سوم-درجه اتهام قتل علیه چوین.

بیکر زیستی

بیکر بوده است, Hennepin, معاینات پزشکی از سال 2004. او فارغ التحصیل از دانشگاه آیووا کالج پزشکی و خدمت در نیروی هوایی ایالات متحده. در اواخر 1990s به او کمک اف بی آی برای بررسی جنایات علیه بشریت در کوزوو ارائه شواهد برای یک دادگاه جنایی بین المللی.

او بود مستقر در واشنگتن نه چندان دور از پنتاگون در سپتامبر. حملات 11. برای چند ماه به او کمک شناسایی کسانی که درگذشت در پنتاگون و در خطوط هوایی آمریکا پرواز 77.

بیکر شده است که اغلب شاهد و متخصص دادستان و وکلای مدافع به طور یکسان. او به طور گسترده ای مورد احترام گفت: Barry Scheck یک دیرین وکیل مدافع در نیویورک که شرکت تاسیس پروژه بی گناهی. شهادت او را در سال 2017 کمک تبرئه Kirstin Lobato بود که به ناحق به اعدام محکوم شده و در سال 2006 محکوم به تا 45 سال در زندان است. Lobato نشان داده شد توسط وکلای با پروژه بی گناهی.

“اگر دادستان عمومی مدافعان و همکاران خود در جامعه پزشکی همه احترام به شما می گوید زیادی” Scheck گفت. “او یک تیرانداز راست.”

Scheck گفت که با برجسته است که وجود دارد هیچ نشانه های فیزیکی از خفگی دادستان گمراه مردم را به باور که بیکر در رد گردن فشرده سازی به عنوان علت مرگ او گفت:.

Scheck گفت که او را نمی بینم که جدا بیکر رسمی یافته با کالبد شکافی انجام شده در دستور فلوید خانواده.

“در حال حاضر که ما دیده ایم نتیجه گیری نهایی من نمی بینم هر گونه مواد تفاوت برای مقاصد قانونی بین دو کالبد شکافی” Scheck گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله