هند dubs چین ادعا می کنند بیش از Galwan ولی اغراق

دهلی نو: هند سطل آشغال چین ادعای حاکمیت بر این Galwan دره در شرق لاداخ سایت از خشونت مرزی برخورد کرد و گفت این “اغراق آمیز” و “غیرقابل دفاع” ادعای خلاف درک رسیده در سطح بالا نظامی گفت و گو در 6 ژوئن.

ارتش چین در روز پنج شنبه گفت: Galwan ولی همواره بخشی از چین است.

در یک واکنش شدید به ادعای آزادی بخش خلق چین است ارتش (PLA) سخنگوی وزارت امور خارجی Anurag Srivastava با اشاره به توافق بین چینی و هندی ارتش در “متارکه” در طول Lt General-سطح مذاکرات در ژوئن 6.

“ساخت اغراق آمیز و غیرقابل دفاع ادعای خلاف این درک او گفت:” در یک بیانیه صادر شده در حدود 1 هستم.

این Galwan ولی سایت از برخورد خشونت آمیز بین دو ارتش در روز دوشنبه که در آن یک سرهنگ و 19 سایر هند پرسنل ارتش کشته شدند.

آن را بزرگترین رویارویی در امتداد خط کنترل واقعی بین این دو نیرو پس از درگیری در Nathu لا در سال 1967 زمانی که هند از دست داده و حدود 80 سربازان و چین از دست داده و بیش از 300 PLA پرسنل.

در یک مکالمه تلفنی با همتای چینی وانگ یی خارجی وزیر امور S Jaishankar بیش از حد مورد نیاز برای اجرای تصمیمات گرفته شده در ژوئن 6 جلسه.

“به ما منتقل اوایل امروز امور خارجی وزیر و دولت عضو شورا و وزیر امور خارجه چین تا به حال یک مکالمه تلفنی در مورد تحولات اخیر در لاداخ” Srivastava گفت.

“هر دو طرف توافق کرده اند که به طور کلی وضعیت باید به کار گرفته شود در یک شیوه ای مسئول و یادداشت تفاهم فرماندهان ارشد در 6 ژوئن باید اجرا صمیمانه. ساخت اغراق آمیز و غیرقابل دفاع ادعای خلاف این درک” او گفت:.

در تلفنی مذاکرات Jaishankar تحویل یک پیام قوی به وانگ گفت: “بی سابقه” حادثه در Galwan دره را “تاثیر جدی” در روابط میان دو کشور و برگزار شد “قبل از عبادت” اکشن با ارتش به طور مستقیم مسئول خشونت است.

هند و چین مرز اختلاف را پوشش می دهد 3,488-متر-طولانی لاک. چین ادعا می کند آروناچال پرادش به عنوان بخشی از جنوب تبت در حالی که هند و مسابقات آن است.

قبل از این درگیری هر دو طرف شده است تصریح می کند که در انتظار قطعنامه نهایی از مرز موضوع لازم است برای حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر