هند برنده UNSC غیر دائم صندلی; سیاه 184 از 192 عضو رای به نفع

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: هند روز پنجشنبه منتخب سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) عضو-کشور اکثریت غیر دائم صندلی به 15 عضو شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) برای دو سال-مدت.

عظیم 184 از مجموع 192 عضو سازمان ملل متحد-سازمان ملل رای دادند برای هند است. این خواهد بود که هند هشتم ترم در شورای امنیت سازمان ملل. هند تنها نامزد تایید شده از منطقه آسیا-اقیانوس آرام و بنابراین با اعتماد به نفس بود از آن پیروزی حتی قبل از انتخابات. هند اولویت در شورای امنیت سازمان ملل را شامل می شود “جهت گیری جدید برای اصلاح سیستم چندجانبه”.

به طور کلی انتخابات در حال انجام از طریق رأی مخفی به هر روش اگر چه وجود دارد بنا به گزارش برخی “جدید رای گیری ترتیبات” در محل قرار داده و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

آن را ممکن است به یاد می آورد هند شده است هل دادن برای دائمی کرسی در شورای امنیت سازمان ملل که دارای پنج عضو دائم و 10 غیر دائمی هستند. پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل — به نام “P-5″— در حال ایالات متحده و روسیه و فرانسه و چین است. آن است که هند باور است که جهانی چند جانبه نهادهای مانند سازمان ملل متحد به خودی خود نیاز به اصلاحات در حال حاضر به عنوان آنها را به منعکس کننده واقعیت های جهان معاصر. از تهدید تروریسم نیز یک نگرانی کلیدی از هند که چهره فرامرزی تروریسم از پاکستان است.

به زودی پس از پیروزی دیپلمات ارشد و هند به تازگی منصوب سفیر و نماینده دائمی در سازمان ملل TS Tirumurti گفت: “من واقعا خوشحال است که هند انتخاب شده است به عنوان یک غیر permanet عضو شورای امنیت سازمان ملل برای 2021-22. ما دریافت کرده اند حمایت قاطع و من عمیقا فروتن با اعتماد به نفس فوق العاده ای به کشورهای عضو سازمان ملل متحد باید reposed در هند است.”

او افزود: “ما انتخابات را به شورای امنیت سازمان ملل به عهد به ساعت مودی چشم انداز و الهام بخش خود را رهبری جهانی به خصوص در زمان Covid-19. نتیجه بازتابی از قوی کمپین به رهبری EAM S. Jaishankar. هند را تبدیل به یک عضو از شورای امنیت سازمان ملل در یک مقطع بحرانی. و ما با اعتماد به نفس است که در COVID و پس از COVID جهان, هند ادامه خواهد داد به ارائه رهبری و جهت گیری جدید برای اصلاح سیستم چندجانبه.”

آن را ممکن است به یاد می آورد که هند اوایل این ماه گفت که “به احتمال بسیار زیاد” برنده انتخاب غیر دائم صندلی. دهلی نو همچنین ذکر شده آن پنج اولویت در سازمان ملل متحد از جمله یک پاسخ موثر به تروریسم بین المللی. هند همچنین گفت که به طور کلی آن را هدف خواهد بود اصلاحات در جهانی چند جانبه موسسات.

دولت تا به حال نیز تاکید کرد هند “به مدت طولانی نقش به عنوان یک صدای اعتدال یک مدافع از گفت و گو و طرفدار حقوق بین الملل”.

در بیانیه صادر شده در اوایل این ماه وزارت امور خارجی (MEA) گفته بود هند را پنج اولویت خواهد بود “فرصت های جدید برای پیشرفت موثر پاسخ به تروریسم بین المللی اصلاح چند جانبه سیستم یک رویکرد جامع برای صلح و امنیت بین المللی و ترویج فن آوری با یک تماس انسان به عنوان یک راننده از راه حل”.

راه اندازی یک بروشور در ژوئن 5, خارجی وزیر امور Jaishankar اضافه شده بود که هند رویکرد خواهد بود هدایت “پنج S” عنوان شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی که –“Samman (احترام), Samvad (Dialogue), Sahyog (همکاری) و Shanti (ع)”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>