Kop Karen Krying in her Kar

Kop کارن Krying در Kar
تصویر: @tkag2020_ann (از طریق توییتر )

یکی دیگر از کارن برگزاری نمایشگاه های سفید امتیاز و weaponizing او زن سفید اشک نشان می دهد که چگونه جهان بسیار پایین و در برابر او…نوع.

تبلیغات

اما برای واقعی است. باید خانواده این دیده می شود ؟ یک زن پلیس ضبط شده خودش گریه در مک دونالد پارکینگ زیرا او سفارش آماده نیست و آنها تا به حال او را بکشد به سمت و برای آن صبر کنید.

تبلیغات

Kop کارن kreated کل تصویری بنابراین او می تواند متهم مک دونالد کارکنان دیر با مواد غذایی خود را زیرا آنها احتمالا دستکاری با مواد غذایی خود را از آنجا که او یک پلیس.

نه به طور جدی. او در واقع رندانه است که در این ویدئو.

در یک ویدئو که طول می کشد 2 دقیقه و 20 ثانیه Kop کارن به ما می گوید که او در راه خانه از محل کار او قرار داده و او را سفارش از طریق نرم افزار تلفن همراه به طوری که مردم “سعی نکنید به پرداخت” برای او چیزهای چرا که او را دوست دارد به پرداخت هزینه برای آن خودش است. متاسفانه منظور آماده نیست زمانی که او وجود دارد و او خواسته شده بود به جلو و به سمت و بنابراین کسی می تواند آن را به او.

Kop کارن می گوید که یک کارمند می آید و کمی بعد و در دست او یک فنجان قهوه و نه مواد غذایی خود را. از طریق اشک تمساح و اغراق آمیز sobs, Kop کارن به ما می گوید که او گفت کارمند به زحمت آوردن او بقیه مواد غذایی, چرا که “در حال حاضر من بیش از حد عصبی را به آن.”

“مهم نیست که چگونه بسیاری از ساعت من شده است ، مهم نیست که آنچه که من انجام داده ام برای هر کسی است. در حال حاضر من بیش از حد عصبی را به یک وعده غذایی از مک دونالد به دلیل من نمی توانم آن را ببینید و….”

تبلیغات

چه ؟ این یک مک دونالد نه Benihana شما مسخره عوضی. هیچ کس می رود به مک دونالد برای دیدن مواد غذایی خود را دریافت ساخته شده است. فقط عبور من از سیب زمینی سرخ کرده و فیله ماهی-o-و مرا از تنهایی. که می رود به مک دونالد و غرفه سازمان دیده بان بیش از سرخ طبخ ؟ مطلقا هیچ, یک, که که.

اما من پرت شدن.

Kop کارن kontinues به ذوب پایین انحلال به او جعلی اشک.

“من نمی دانم چه خبر است با مردم امروزه” او ادامه می دهد “اما لطفا فقط به ما یک استراحت. لطفا فقط به ما یک استراحت. من نمی دانم چقدر بیشتر از من می تواند علت من در این 15 سال و من هرگز تا به حال چنین اضطراب در مورد انتظار برای مک دونالد درایو از طریق مواد غذایی است.”

تبلیغات

“پس فقط باید قلب, و اگر شما یک افسر فقط به آنها بگویید با تشکر از شما چون من نمی شنوند شما به اندازه کافی تشکر کنم.”

اگر شما نمی توانید خود را شکننده سفید در جایی با این روش نمایشی بیش از یک تخم مرغ McMuffin.

تبلیغات

به روشنی در این مطلقا هیچ چیزی برای انجام با او یک پلیس. برنامه های موبایل نمی دانید که شما یک پلیس. این نرم افزار تلفن همراه نمی سازیم و آنها را قبل از اینکه شما می رسند که شما یک پلیس. راستش هیچ کس میده که شما یک پلیس کارن.

مردم سیاه و سفید هستند به معنای واقعی کلمه در حال مرگ در خیابان ها به دلیل پلیس در حال کشتن آنها و شما ناراحت هستند و گریه در اتومبیل خود را مانند قرمز از جمعه به دلیل سفارش خود را آماده نیست?

تبلیغات

هرگز به ذهن این است که این اتفاق در مک دونالد از طریق درایو به معنای واقعی کلمه هر کس به طور منظم. ذهن هرگز که overworked و underpaid مک دونالد کارگران نمی تواند مراقبت کمتر که در آن شما کار می کنند و یا آنچه شما انجام می دهند برای زندگی. آنها فقط می خواهم شما را به چنگ خود براونز هش و قهوه خود را و در.

ذهن هرگز که کل دلیل پلیس را زیر آتش هستند در حال حاضر به دلیل برخی از پلیس را انتخاب کنید به استفاده از آنها نشان به عنوان بهانه ای برای عمل به عنوان قاضی و هیئت منصفه و جلاد وقتی که می آید به مردم سیاه و سفید در حالی که خود را همکار پلیس ایستاده با چشم پوشی مرگبار خود را مزخرف.

تبلیغات

Kop کارن است که قربانی در اینجا و همه به خاطر او فقط می خواهد برای کمک به مردم با توجه به او.

خوب Kop کارن شما کمک می کند با نقاشی خود را به عنوان یک قربانی از آنجا که شما مک دونالد سفارش آماده نیست.

تبلیغات

شما می توانید کمک با به خاطر سپردن “با تشکر از شما” می آید در قالب چک های خود را, حسن نیت ارائه میدهد از مالیات دهندگان در صلاحیت این دادگاه ها که در آن شما کار می کنند.

شما می توانید کمک با ایجاد یک روایت است که پلیس مورد حمله قرار گرفت. آنها نیست. و اگر آنها به من اعتماد نیست underpaid مک دونالد کارگران که در حال راه انداختن جنگ بود.

تبلیغات

آن را سفید جناح راست برادران عزیزم. خیس که در و اجازه دهید آن را مرطوب شکننده خود را سفید پوست.

تبلیغات

من واقعا دعا که این ویدیو جعلی است و یک تقلید مسخره امیز, اما من معتقدم این طور نیست.

چرا که در یک جهان که در آن امتیاز سفید وجود دارد آن است که کاملا ممکن است برای یک خانم پلیس به احساس قرار داده و بر همه چون مک دونالد سفارش آماده نیست وقتی که او به رانندگی را از طریق پنجره.

تبلیغات

همه ما باید نگران بود, هر چند. در این ویدئو او به معنای واقعی کلمه می گوید: “من نمی دانم چقدر بیشتر از من می توانم” است که پرچم قرمز از کسی که ممکن است پرواز کردن عمیق به زودی به پایان.

امیدوارم Kop کارن نمی کشتن هر کسی که به خاطر او ناراحت اواخر براونز هش.

تبلیغات

و یا شما می دانید فقط کشتن کسی راه دیگر پلیس انجام دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله