مدتها در انتظار COVID-19 داروی ضد ویروسی remdesivir می رسد در مینه سوتا

مینه سوتا مقامات بهداشتی دولت دریافت مدتها در انتظار حمل و نقل تجربی داروی ضد ویروسی استفاده می شود برای درمان COVID-19 بيمار شنبه که می تواند به نفع 180 به 325 بيمار.

دارو remdesivir است که اهدا شده توسط تولید کننده و توزیع شده توسط دولت فدرال و دولت های ایالتی است که هنوز هم در تامین کوتاه مدت حتی اگر آن را مورد تایید برای استفاده در مارس 1.

برای سه هفته گذشته مینه سوتا اختصاص یافته است که تنها به اندازه کافی ویال برای درمان 80 تا 140 بيمار بسته به دوز مورد نیاز است. در دو هفته متحده دریافت هر محموله و دولت فدرال گفته است که وجود خواهد داشت هیچ یک هفته آینده.

“ما در حال دادن remdesivir به همه که ما می خواهیم به آن را به و که باعث ایجاد مشکل و وضعیت دردناک,” گفت: دکتر فرانک Rhame یک virologist در Allina Health. “این است که در مشقت بار تقاضا بالا است.”

این شرکت داروسازی Gilead Sciences, Inc. گفت: این کار برای پاسخگویی به تقاضای جهانی برای مواد مخدر است که می تواند کاهش زمان بازیابی 30 درصد و انتظار به تولید به اندازه کافی برای درمان از 1 میلیون نفر در این سال است.

مینه سوتا وزارت بهداشت گفت: این توزیع بیشتر از آنچه که آن را دریافت کرده در این هفته به بیمارستان.

پس از این محموله آغاز شد و در اوایل ماه مه مینه سوتا دریافت کرده است 7,800 ویال و یا در حدود 1 ٪ از دوز توزیع شده در سراسر کشور. تخصیص مبتنی بر بیمار بستری شدن در بیمارستان و می گوید که باید شاهد افزایش بیماران مانند آریزونا کردم بزرگتر سهم این هفته است.

اگر چه بسیاری از افرادی که مبتلا به کروناویروس جدید بازیابی بدون نیاز به توجه پزشکی افراد با شرایط بهداشتی اساسی هستند به احتمال زیاد به نیاز به بستری است.

حدود 2,400 مینه سوتا بیماران 79% تا به حال حداقل یک موجود مشکل پزشکی از جمله فشار خون بالا و بیماری های قلبی و عروقی و دیابت و چاقی, با توجه به وزارت بهداشت.

تعداد افرادی که نیاز به مراقبت های بیمارستانی در مینه سوتا شده است به طور پیوسته کاهش طول ماه ژوئن با 181 نفر در تخت های مراقبت ويژه و 170 به طور کلی در تخت بیمارستان از شنبه.

“روند معکوس در هفته گذشته گفت:” Soumya Sen استادیار در دانشگاه مینه سوتا را کارلسون دانشکده مدیریت که آهنگ بستری روند.

“بیشتر مردم در بخش مراقبت بیشتر نیاز به دارو,” او گفت:.

این دارو نشان داده شده است به کاهش زمان بهبودی از 15 به 11 روز. در حالی که اکثر پزشکان اذعان کرد که بهبود است نه به نفع آن خواهد بود مهم است اگر وجود دارد یک بیمارستان افزایش به دلیل آن می تواند آزاد کردن تخت سریع تر است.

“ما قادر خواهد بود برای درمان بیماران بیشتر و صرفه جویی بیشتر در زندگی” Sen گفت.

پس از این دارو برای اولین بار توزیع حدود 690 مردم نیاز به مراقبت های ویژه او اشاره کرد. لوازم مینه سوتا دریافت کرده بودند به اندازه کافی برای درمان 700 به 1300 بیماران اگر چه برخی از بیماران که در بخش مراقبت های ویژه را دریافت دارو در برخی موارد.

پس از تحویل دارو شده است پر از لکه و بیمارستان مجبور شده اند به سهمیه دارو برای کسانی است که می تواند سود بیشتر با استفاده از یک چارچوب اخلاقی طراحی و توسعه توسط وزارت بهداشت و درمان.

“شما انتخاب کنید افرادی که قبلا در این بیماری” Rhame گفت. “برخی از آنها در بخش ICU.”

برای جلوگیری از هر گونه طرفداری نسبت به بیماران خاص هر بیمارستان خواسته است برای راه اندازی یک تریاژ تیم است که تصمیم گیری می شود که در مورد مواد مخدر جدا از پزشک معالج.

“ما از طریق ما لیست بیمار هر روز که ما رو به مواد مخدر در عرضه” Rhame گفت. “و سپس بعد از چند روز شما لازم نیست که هر گونه سمت چپ و شما می توانید آن را به هر کسی.”

دکتر سارا لیم در وزارت بهداشت گفت: او نگران است در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که مواد مخدر توزیع برنامه به پایان می رسد در دو هفته.

“من می خواهم بگویم ما بیشتر نگران هستند که آیا این عرضه از [دولت فدرال] متوقف خواهد شد پس از این گذشته انتظار حمل و نقل و آیا وجود خواهد داشت یک شکاف در دسترس بودن” او گفت:. “من رسیده به جلعاد اما آنها قادر به ارائه هر گونه پاسخ.”

این دارو انتظار می رود که به صورت تجاری در دسترس اگر آن را دریافت تاییدیه از سازمان غذا و دارو و دیگر نمی خواهد در نظر گرفته شود تجربی.

با 31,296 تایید COVID-19 موارد و 1,325 مرگ و میر در مینه سوتا, مقامات بهداشتی دولت روز شنبه گزارش داد 412 موارد جدید و مرگ و میر 12 از جمله 10 در دراز مدت مراقبت از امکانات.

اما مورد جدید شمارش متورم شد به دلیل تاخیر در گزارش نتایج آزمون به دولت توسط یک آزمایشگاه خصوصی. رسمی تعدادی از تست های فرآوری شنبه بیش از 19,500 یک روز افزایش بیش از 13,000 آزمون.

با این حال مقامات بهداشتی دولت روشن است که آزمون می توانست اجرا در هر زمان از روز شنبه تا دوشنبه.

در مورد 27,400 که شناخته شده آلوده شده اند باید پس از بهبود و دیگر نیازی به جدا شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de