به دنبال همه چیز برای انجام در Juneteenth? ما رو شما پوشش داده شده


Alicia Keys, The Alvin Ailey Dance Theater and Common are all a part of some events to check out this weekend online.

آلیشیا کلید, Alvin Ailey رقص تئاتر و مشترک همه بخشی از برخی از وقایع به اتمام این آخر هفته آنلاین.
عکس: غنی خشم (گتی ایماژ), TIMOTHY A. کلاری/AFP (گتی ایماژ), Jason مندز (گتی ایماژ)

این جمعه که 155 مکان سالگرد Juneteenth بنابراین حتی اگر شما در حال تلاش برای نگه داشتن فاصله خود را از دیگران هنوز هم وجود دارد چند راه شما می توانید جشن گرفتن این مناسبت به یاد ماندنی. اگر شما لازم نیست که هر برنامه ای برای خودتان نگه دارید اشغال خاص این آخر هفته رسانه های اجتماعی پر از سرگرمی را در نوک انگشتان خود را و ریشه است که در اینجا با گزینه های. نه تنها این حوادث پوشش جنبه سرگرمی نیاز داریم اما بسیاری از آنها بشردوستانه به عنوان به خوبی.

تبلیغات

بررسي فايلهاي چند حوادث اتفاق می افتد در این آخر هفته اگر شما به دنبال چیزی کمی برای انجام. همچنین, مطمئن شوید که به یک پیاده روی!

ژوئن 19

رقص

سرمایه یکی از پارک های شهر بنیاد SummerStage در هر نقطه لگد زدن Juneteenth با دیجیتال رقص جشن خود Instagram صفحه.

تبلیغات

اجرای لگد کردن در 12 p. m. ET و اجرا خواهد شد تا 7 p. m. و با یک بحث به نام انعکاس این بار به رهبری امید Boykin از Alvin Ailey American Dance Theater, و با ادای احترام به عملکرد “دار و درخت” شامل Jamel Gaines خروجی خلاق تئاتر-رقص خواننده Marcelle دیویس-Lashley و شاعر کارل Hancock Rux.

موسیقی

John Legend and Alicia Keys بعدی هستند تا در Verzuz. بسیار پیش بینی خود سر-به-سر جشن برگزار خواهد شد در @VerzuzTV را Instagram صفحه در 8 p. m. ET. DJ D-Nice چرخش خواهد شد در این مراسم پس از حزب در همان کانال است.

تبلیغات

سیاتل مبتنی بر فرهنگ و هنر مراکز Na Wa Wari و LANGSTON در حال همکاری برای ارائه یک ویژه Juneteenth/black music edition 2(06) شکستن یک livestreamed محلی هیپ هاپ سری جشن شهر بهترین و درخشان.

تبلیغات

این رویداد خواهد شد livestreamed در اینجا از 7 p. m. PT به 10 p. m. PT.

مواد غذایی

اگر شما احساس گرسنه منظور از سیاه و سفید متعلق به رستوران امروز.

خرده فروشی

نشان می دهد یک کسب و کار متعلق به برخی از عشق امروز با خرید چیزی برای حمایت از جامعه خود را.

تبلیغات

ژوئن 20

عدالت اجتماعی

“مردم فقیر را به جرم مونتاژ و اخلاقی مارس در واشنگتن” است که با هدف به بزرگترین کشور مجازی عدالت اجتماعی جمع آوری است. این رویداد سازمان یافته توسط کشیش ویلیام باربر خواستار اخلاقی احیای گرد هم آوردن “بیش از 150 ملی رهبران مذهبی هنرمندان و فعالان و سازمان های مردمی” به منظور “به پرده یک سیاست جامع برنامه و بودجه طراحی شده برای التیام زخم های ملت و ساخت قدرت ضعیف با ثبت نام مردم برای یک جنبش است که آرا.” نیز وجود دارد برخی از نام های بزرگ درگیر در این جنبش از جمله Al Gore, بازیگران, David Oyewolo و دنی گلاور, کمدین Wanda Sykes, و بیشتر.

تبلیغات

آن را به جریان در اینجا در شنبه آغاز و در ساعت 10 صبح و همچنین در 6 p. m. ET شنبه و یکشنبه.

تبلیغات

ژوئن 21

موسیقی

Showtime لنا Waithe و چی خواهد شد در حال حاضر یک کنسرت مجازی با بهره گیری برابر عدالت ابتکار. “چی با عشق” یک ساعته ویژه پخش در مجموعه ” صفحه یوتیوب در 7 p. m. ET, فقط جلوتر از آن بسیار پیش بینی فصل برتر در 9 بعد از ظهر همراه با کمک های مالی از بینندگان پی اس و ViacomCBS در حال اهدای $500,000 به مساوی عدالت ابتکار به نمایندگی از چی.

تبلیغات

هنرمندان درگیر در این کنسرت عبارتند از شایع, Twista, Ravyn Lenae, Jamila جنگل BJ The Chicago Kid, و بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de