بوپال: حتی به عنوان ردیف بیش از وحشتناک کشتن یک فیل در کرالا به سختی حل و فصل کردن یک حادثه مشابه به ميدان آمده است در Madhya Pradesh ایجاد جرقه خشم عمومی.

یک گاو مالک در Ginjri روستا در Umaria منطقه در اواخر روز سه شنبه شکایت پلیس محلی ادعا که خود را گاو تغذیه شد ‘مواد منفجره-مخلوط مواد غذایی توسط ناشناس miscreant منجر به زخم دردناک در فک پایین و دهان.

در شکایت خود, Om Prakash Agrawal گفت که او استفاده می شود برای آزادی او گاو در یک زمین باز در مجاورت این روستا به چراندن. داخلی حیوانی استفاده می شود به بازگشت به ریختن در شب. در ژوئن 14, گاو نه بازگشت به صفحه اصلی.

پس از دو روز جستجو در او یافت گاو دروغ گفتن در یک استخر از خون در یک منطقه متروکه در نزدیکی روستا است. او تا به حال دچار صدمات در فک و دهان است.
“گاو تغذیه مواد منفجره-مخلوط مواد غذایی توسط کسی که منجر به آسیب در فک و دهان” او به پلیس گفت. گاو قادر به غذا خوردن و همچنین اشتراک یک ماهه گوساله.

این حادثه موجب خشم و انزجار در میان مردم در محل. “ما با دریافت این اطلاعات است که یک گاو مجروح شد در این منطقه است. پلیس با عجله به نقطه برای بررسی است. دکتر دامپزشکی نیز فرستاده شده به ارائه درمان به مجروح شدن گاو”, Umaria منطقه سرپرست پلیس Sachin Sharma به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

یک مورد بوده است تحت مربوطه بخش از قانون مجازات اسلامی (IPC) در ارتباط با این حادثه کشته شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله