بوپال: گفتوگوهای دو جانباز رهبران و Rajya سبها نامزدها Digvijay سینگ کنگره و Jyotiraditya Scindia از BJP در ژوئن 19 دوسالانه سنجی در Madhya Pradesh. سه Rajya سبها صندلی در حال رفتن به پای صندوق های رای در MP.

این دوسالانه انتخابات است که همه مجموعه ای برای ارائه به رهبران دو کشور در نظر گرفته طاق رقبا در MP سیاست تازه فرصت برای احیای خود را تضعیف فعالیت های سیاسی در پی خود را خیره کننده ضرر و زیان در آخرین Lok سبها انتخابات از حوزه مربوطه خود را.

سینگ و Scindia انتخاب شده اند اولین اولویت نامزدهای مربوطه احزاب در انتخابات, به طوری که آنها ممکن است به بادبان را از طریق دوسالانه, نظر سنجی, هموار.

اتفاقا کنگره تصمیم گرفته است به بازی امن در سینگ مورد با اختصاص 54 حزب MLAs به او رای حتی اگر نامزد مورد نیاز 52 رای به رفتن به Rajya سبها از Madhya Pradesh در دوسالانه انتخابات است.

علاوه بر سینگ کنگره به میدان فرستاد یکی دیگر از نامزد Phool سینگ Bairar به آن اولویت دوم نامزد شده است. کنگره دارای قدرت 92 در کوتاه مونتاژ 206 پس از استعفای 22 MLAs و مرگ دو قانونگذاران.

استعفای 22 سابق کنگره MLAs, وفاداران از Scindia منجر به سقوط کمال نات دولت است. آنها بعدها به دنبال Scindia به ترک کنگره و پیوستن به BJP.

اتفاقا حداقل سه کنگره MLAs ممتنع از رای گیری مسخره مرتب برای حزب قانونگذاران سابق وزیر کمال نات که همچنین PCC رئیس جمهور برای Rajya سبها سنجی در اقامتگاه رسمی روز جمعه گذشته.

حاکم بی جی پی که دارای 107 MLAs دارای سابقه دو نامزد Scindia به عنوان حزب اول اولویت نامزد و سومر سینگ به عنوان اولویت دوم نامزد.

این حزب در یک موقعیت برای ارسال هر دو از کاندیداهای خود را به بالا خانه به راحتی با توجه به قدرت خود را در خانه.

این حزب تصمیم گرفته است به ترک هر چیزی را به شانس wooing چهار مستقل دو Bahujan Samaj حزب (BSP) و تنها Samajwadi حزب (SP) قانون گذاران. همه آنها را دعوت به شام به میزبانی وزیر Shivraj سینگ Chouhan در شب چهارشنبه.

این حزب بیش از حد به نظر می رسد نگران متقابل رای گیری در آن قوه مقننه حزب به عنوان حرکت خود را به خواستگاری مستقل MLAs و BSP و SP قانون گذاران نشان داده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله