دهلی نو: امور خارجی وزیر S Jaishankar شرکت خواهد کرد وزیر امور خارجه-سطح سه جانبه RIC (روسیه-هند-چین) جلسه ای در تاریخ 23 ژوئن از طریق ویدئو کنفرانس همراه با وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف و وزیر خارجه چین وانگ یی دهلی نو تایید در روز پنج شنبه.

مشارکت دیده می شود به عنوان مهم آینده تنها چند روز پس از پایان مرگبار درگیری که صورت گرفت بین هندی و چینی سربازان در Galwan ولی در Ladakh بخش در شب 15 ژوئن. Jaishankar بود نیز صحبت به همتای چینی خود روز چهارشنبه پس مرگبار برخورد و هر دو طرف توافق کرده de-تشدید وضعیت. اما هیچ دو جانبه و مسائل مورد بحث در طول RIC دیدار که به تمرکز در جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

در این جلسه همچنین فرض اهمیت پس از روسیه — زمان RIC صندلی — نشان داده است مقدار زیادی از علاقه در حصول اطمینان از این گفت و گو زمانی که دو تا از ریک عضو هستند در مواجهه بیش از مرز مسائل.

روز پنج شنبه MEA سخنگوی Anurag Srivastava گفت: “روسیه خواستار یک نشست ویژه از ریک به مناسبت سالگرد 75 از پیروزی در جنگ جهانی دوم بیش از نازیسم و ایجاد سازمان ملل متحد است. از آن خواهد شد اولین جلسه RIC وزرای خارجه خواهد شد که در حال وقوع از طریق ویدئو کنفرانس. این EAM خواهد شد شرکت در این نشست است. () در دستور کار سه وزرا انتظار می رود به بحث در مورد وضعیت فعلی جهانی همه گیر و چالش های جهانی و امنیت و ثبات مالی و ریک همکاری در این زمینه.”

عصر روز چهارشنبه سفیر روسیه به هند نیکولای Kudashev بود پرسیدم وجود RIC است انکار ناپذیر واقعیت ثابت بصورتی پایدار و محکم بر روی نقشه جهان. همانطور که برای زمان مرحله سه جانبه همکاری وجود دارد هیچ نشانه ای که ممکن است یخ زده.”

وزیر امور خارجه روسیه لاوروف به نقل تازگی توسط رسانه های روسی عنوان کرد و گفت که ریک دستور کار (روسیه-هند-چین format) نمی خواهد درگیر مسائل مربوط به روابط دو جانبه از ریک اعضای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de