Illustration for article titled Michelle Obama to Co-Host The Roots Picnics Virtual Concert

عکس: مارتین SYLVEST/Ritzau Scanpix/AFP (گتی ایماژ)

ریشه پیک نیککه قرار بود در فیلادلفیا برگزار می شود را Fairmount پارک در ژوئن 3 بود لغو شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. اما 13th جشن سالانه است که برای رفتن به livestreamed از طریق یوتیوب در ژوئن 27, و از آن خواهد شد شرکت میزبانی شده توسط هیچ یک دیگر از میشل اوباما. او و حزبی سازمان زمانی که همه ما رای همکاری با این رویداد است.

تبلیغات

در میان هنرمندان که انجام خواهد شد در این سال های مجازی رویداد عبارتند از: H. E. R. SZA کرک فرانکلین رادی Ricch Lil Baby Snoh Aalegra و D-Nic. Kerry Washington, Tom Hanks, Janelle Monáe کریس پل و Lin-مانوئل میراندا نیز برنامه ریزی برای حضور و قبل از پیام های ضبط شده از “نوازندگان ورزشکاران و اثرگذارندهها” را نیز در طول بازی نشان می دهد.

تبلیغات

ریشه’ Questlove و فکر هستند و شرکت میزبانی وب در کنار اوباما و از طریق این رویداد آنها امیدوار به رسیدن به یک هدف از 500,000 رای دهندگان واجد شرایط و یا بیشتر از طریق Outvote یک سازماندهی پلت فرم هدف برای رسیدن به رای دهندگان ثبت نشده.

“از لحاظ تاریخی Questlove و فکر همیشه بسیار فعال شرکت کنندگان در این رای گیری روند” شاون Gee, ریشه, مدیر و رئیس جمهور از زندگی ملت های شهری گفت: در بیانیه ای به دست آمده توسط بیلبورد. “اما من احساس کردم که آن را ضروری است که در این سال باز کنم تا هر دو ریشه و زندگی ملت های شهری سیستم عامل برای وسایل نقلیه برای هر دو رای دهندگان آموزش و پرورش و ثبت نام رای دهندگان.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“هدف ما این است که به شدت تاثیر تغییر است و ما در حال رفتن به برخی از پاپ در حالی که انجام بنابراین” او همچنان ادامه دارد. “این سال ما فوق العاده افتخار همکاری با خانم اوباما هنگامی که ما همه رای برای اطمینان از مخاطبان ما دارای منابع آنها نیاز به ثبت نام و رای دادن در ماه نوامبر انتخابات است.”

کسانی که علاقه مند به کمک در طول این رویداد به عنوان یک داوطلب می توانید با کلیک در اینجا. طرفداران می توانید به اشتراک ریشه’ کانال یوتیوب در اینجا.

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de