مینیاپولیس آتش نشانان انفجار بخش پاسخ به آتش ناآرامی های پس از جورج فلوید را به قتل

Category: کیمیا | No comments

آتش نشانان در مینیاپولیس آتش نشانی در حال انتقاد از رهبران’ پاسخ در شب از ناآرامی های پس از کشتن جورج فلوید به چالش کشیدن رئیس آتش نشانی که در عمده تقویت به عنوان ایستگاه های گاز, پست, دفاتر و کسب و کار سوخته در سراسر شهرستان.

رئیس جان Fruetel تکیه بر روی تلفن همراه واحد آتش نشانی خدمه و افزایش کارکنان با حدود 10 در اوج ناآرامی. او نه پیروی از سنت پل به عنوان مثال در تماس با بیشتر کردن وظیفه آتش نشانان و با یک استثنا نیست تماس های اطراف شهر آتش بخش برای کمک به.

رئیس محلی آتش نشانان اتحادیه علامت Lakosky گفت: “زبانم بند آمده توسط بخش استراتژی در بزرگترین و طولانی ترین بحران در تاریخ مدرن است.

“وجود دارد یک زن و شوهر از شب است که برخی از موتورهای فرار نکردند و من می دانم که در آتش سوزی, سوزاندن” Lakosky گفت: در این هفته. “چگونه بسیاری از ساختمان ها را به آتش قبل از تماس با مردم و شروع به در حال اجرا هر دکل شما کردم؟”

او و دیگر آتش نشانان نیز بازجویی محل Fruetel که خدمت کرده با این گروه برای 41 سال و چهار نامزد دریافت جایزه بود توسط شهردار یعقوب فری برای یک دوره دیگر به عنوان رئیس به آنها انتقال به جایگزینی بعد از این سال.

در یک بیانیه فری اذعان کرد آتش نشانان نمی تواند پاسخ بی درنگ به آتش سوزی تا روز شنبه چهار روز پس از شورش آغاز شد اما گفت: به دلیل عدم حفاظت.

“ما آتش نشانان در پاسخ به هر تماس دریافت کردند — تاخیر نمی شد نتیجه کافی آتش نشانی ظرفیت اما کافی نیست اجرای قانون برای اطمینان از حضور آتش نشانان ایمنی قبل از گارد ملی ورود,” او گفت:. “ما آتش نشانان نمایش داده می شود شجاعت در جلوگیری از آتش سوزی از گسترش مسکونی مسکن و سزاوار شناختن است که وجود دارد بدون از دست دادن زندگی است.”

مینیاپولیس آتش نشانان در پاسخ به حداقل 69 آتش سوزی از بین مارس 27 و 31 با توجه به این شهرستان است. بیش از 100 ساختمان بودند یا آسیب دیده و یا تخریب شده توسط آتش با توجه به اطلاعات وارد شده توسط استار تریبیون.

در مصاحبه روز شنبه, Fruetel گفت که او با افتخار این بخش را پاسخ است که هفته گفت آن زیرک و موثر و که آنها نمی نیاز به پشتیبان گیری از دیگر شهرستانها.

“برخی از مردم تا به حال زمان برای آماده شدن برای چیزی است که در جوامع خود را به خاطر آنها به تماشای آنچه اتفاق می افتد در مینیاپولیس. ما نمی باید که مزیت. این فقط اتفاق افتاد و در عرض چند ساعت آن را گسترش چشمگیری” Fruetel, 67, گفت:. “هنگامی که ما تا به حال امنیت امن برای ما آتش نشانان من فکر کردم این کار بسیار خوبی است.”

به جای اعزام خدمه از شهر استراتژیک مرکز اطلاعات Fruetel بود در این زمینه در بسیاری از هفته های رانندگی به عقب و جلو بین آتش و رله گیری از زمین.

Lakosky سوال که تصمیم گیری. “من نمی دانم چگونه شما را ارزیابی تصویر بزرگ اگر شما که در آن همه دوربین ها هستند و که در آن تمام اطلاعات است که در جریان.”

اما Fruetel گفت که بهتر بود به پایین بر روی زمین به دنبال آتش نشان ها به جای اینکه در مرکز اطلاعات.

“من احساس کردم که من نیاز به بر روی صحنه به واقع کمک به حصول اطمینان از ایمنی از آتش نشانان,” او گفت:.

Fruetel بر روی گوشی در حال مصاحبه زنده با شبکه سی ان ان به لیمو به عنوان شعله های آتش پشت سر هم از سوم پلیس حوزه ساختمان آوریل 28. “رئیس به شما گفت که شما تا به حال تعدادی از آتش سوزی در این منطقه است. گروه خود را کشیده است نازک” لیمو گفته Fruetel.

“این یک زمان به چالش کشیدن برای ما در حال حاضر همین من صادقانه با شما” Fruetel پاسخ داد. “و همه کار واقعا سخت است و ما در حال انجام آن کمی کوتاه کارکنان به دلیل راه ما تعریف شده پاسخ ما در زمان حاضر است.”

این پاسخ بود به شدت متفاوت را در خیابان دیدم که کمتر آتش سوزی و روز از ویرانی. سنت پل آتش نشانی در آورده ده ها تن از اضافی آتش نشانان در پرداخت اضافه کاری, آوردن نیروی انسانی خود به تقریبا 200 آتش نشان در بین مارس 28 و 31 با توجه به سنت پل معاون Roy Mokosso. آن را نیز نامیده می شود در خدمه از Roseville, مپلوود Woodbury و سایر حوزه های قضایی. رئیس آتش نشانی بوچ جوهر نشسته در کنار شهردار ملوین کارتر در اورژانس مرکز عملیات برای بسیاری از هفته های دریافت و اولویت تماس.

“سنت پل آتش نشانان احساس بسیار با اعتماد به نفس در منابع است که دولت ما به ما گفت: Mike Smith, رئیس جمهور, St. Paul آتش نشانان محلی 21. “ما به خوبی آماده برای بدترین سناریو.”

St. Paul خدمه بودند و آماده برای کمک به مینیاپولیس اسمیت گفت.

“برای این مقدار از آتش سوزی است که آنها تا به حال, چهارشنبه, پنجشنبه, جمعه [و] پنج شنبه من در تعجب هستم که St. Paul نبود نامیده می شود برای کمک به آنها,” او گفت:.

مانند St. Paul, مینیاپولیس با استفاده از “نیروی کار” مدل است که شامل ترکیبی از آتش و نجات و وسایل نقلیه است که به آنها اجازه حرکت را از طریق شعله به سرعت Fruetel گفت. این گروه با استفاده از حدود چهار وظیفه نیروهای خود را برای پاسخ به آتش سوزی; St. Paul تشکیل هفت.

که در بخش با توجه به ایمنی از آتش نشانان که حلیم با سنگ و بطری به عنوان آنها در تلاش برای مبارزه با برخی از بزرگترین آتش سوزی; Fruetel گفت: لیمو ویندوز در اتومبیل خود شد گران سنگ به عنوان او به بررسی صحنه است. پاسخ به برخی از آتش سوزی به تعویق افتاد تا زمانی که سازمان های اجرای قانون امن منطقه است.

هنوز هم دیگر آتش نشانان مشتاق بودند برای کمک به اما بودند و هرگز به نام بر Lakosky گفت.

در مه 29, آتش نشانان از ایستگاه 8 در 28th Street و Blaisdell خیابان رسیده به Lakosky تعجب که چرا آنها نبودند اعزام به عنوان یک دفتر پست سوخته بلوک فقط در 31st, خیابان.

“من تا به حال بچه ها تماس من:” چرا ما رفتن ؟ چرا ما اینجا نشسته؟”

Fruetel گفت: هیچ یک پاسخ اضافی برای آتش نشانان در شب قبل از حوزه سوخته هر چند Lakosky مورد مناقشه چگونه بسیاری از آتش نشانان نشان داد و اینکه آیا آنها در واقع استفاده می شود. این گروه پس از آن کارکنان از 110 تا 120 آتش نشان در هر شب متوالی.

آتش نشانان از ادینا نیز به کمک یکی نامربوط آتش در نزدیکی 58 خیابان و خشایار خیابان Fruetel گفت. بیشتر از نیروهای وظیفه از دیگر همکاران برگزار شد اما هرگز استفاده می شود.

“ما با درخواست آنها را به خاطر ما احساس نمی نیاز” Fruetel گفت.

عضو شورای Linea Palmisano صندلی از شهرستان حسابرسی کمیته گفت که او احساس آتش نشانی محدود شد و در پاسخ آن به دلیل آن را فاقد امنیت کافی. او گفت که او می خواهد بخش رهبری به پرسش کردن و یادگیری از روز فلوید پس از مرگ به آماده شدن برای آینده گرفته است.

“ما نیاز به یک بسیار سیستماتیک نگاه کنید که چگونه ارتباطات خراب در سراسر سه شیفت,” او گفت:. “آن را مانند تلفن های موبایل وجود دارد ممکن است برخی از جدی مشکلات ارتباطی درون سازمان آتش نشانی و من به دنبال دریافت که اصلاح شود.”

دفاتر پست در ایستگاه های گاز pawnshops و یک آپارتمان بزرگ ساختمان در حال ساخت به آتش کشیده شد در میانه درگیری بین معترضان و پلیس که در هفته. ده ها تن از خانواده ها مجبور به تخلیه شود.

در یک شب کل ساختمان آپارتمان در جنوب مینیاپولیس شده را تخلیه کردند و به عنوان یک o’reilly Auto Parts و خانواده دلار فرا گرفته بودند در شعله های آتش. آتش نشانان وارد نیست برای خاموش کردن آتش تا حدود دو ساعت بعد از همسایگان به نام 911.

“من درک نمی کنم که پاسخ ما مدل دیگر” گفت: Lakosky که در پاسخ به I-35W پل سقوط در سال 2007 و گردباد که از طریق جنوب مینیاپولیس در سال 2011.

یک آتش کاپیتان صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود گفت: آتش نشانان بودند “در اشک چون از نا امیدی و شرم و خشم” تا پایان اولین هفته از ناآرامی. روحیه پایین است, او گفت:, و گروه به عنوان آن می ایستد یک “بسیار خسته کننده و dispiriting محیط زیست است.”

“آن دلخراش اگر شما فکر می کنم در مورد دیدن شهری که شما زندگی می کنند و یا در خدمت سوزاندن,” او گفت:. “بسیاری از مردم در زمان شخصا که ما شکست خورده شهروندان است.”

استار تریبیون ویرایشگر داده ها MaryJo وبستر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>