قانونگذاران جمهوری خواه به شدت سرزنش دادگاه موافقت نامه های جمعه بین DFL وزیر امور خارجه استیو سیمون و دو شهروند’ گروه که سهولت absentee ballot قوانین در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

موافقت نامه برای اولین بار اعلام کرد: به منظور اجازه می دهد رای دهندگان به ارائه برگه های رای خود در Aug. 11 اولیه بدون شاهد امضا. انتخابات نیز تعداد برگه های رای می رسند که در دو روز اولیه تا زمانی که آنها شهریور روز انتخابات.

Ramsey County District قاضی سارا Grewing امضا شنبه در یک رضایت فرمان را به حرکت به جلو با تغییرات.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره گفت: مقابله circumvents فرایند قانونگذاری و خم دولت قانون انتخابات و مذاکره با مجلس در طول جلسه به طور منظم در اوایل این سال است.

“آماده سازی در حال حاضر به خوبی در جریان است به صورت اولیه” Rep. تونی آلبرایت R-دریاچه قبل گفت:. “چه شده است که به علت در شرایط هرج و مرج و هزینه اگر همه از ناگهانی را با دست خود او را تسلیم به این دو گروه و پرتاب عدم اطمینان به مخلوط؟”

توافق با سیمون بنیادی از پرونده های حقوقی ثبت شده در مارس علیه دولت توسط اتحادیه زنان رای دهندگان و مینه سوتا داد برای بازنشسته آمریکایی های آموزشی صندوق. لباس بخشی از یک موج از موارد را در چند کشور به دنبال نگرانی در مورد رای دهندگان ایمنی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سیمون بوده است که منجر طرفدار رای گیری از طریق پست. او تا به حال تحت فشار قرار دادند مقننه در این سال به گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری برای اوت مقدماتی و نوامبر انتخابات پارلمانی اما در مواجهه با مقاومت از مذاکرات نمایندگان مجلس با استناد به نگرانی در مورد تقلب.

Gary Severson یک عضو هیئت مدیره از مینه سوتا داد برای بازنشسته آمریکایی گفت: توافق waiving شاهد الزامات است که “خبر خوب برای هزاران نفر از رای دهندگان در ایالت مینه سوتا.” Severson, 72, است ضعف سيستم ايمنی با توجه به دیابت و نمی خواهند برای رای دادن در فرد است. در حالی که همسر او می تواند عمل به عنوان شاهد گفت: دیگران در مورد جلسه دولت شاهد نیاز به رای گیری از طریق پست.

مینه سوتا به طور کلی مستلزم آن است که شهود باید ثبت نام رای دهندگان و یا notaries عمومی است.

“وجود دارد [در حال] بیش از حد بسیاری از که خواهد بود که یک بار برای” Severson گفت. “این خیلی شایع تر از هر کسی متوجه می شود.”

Severson همچنین گفت: دفاتر پست را غرق غیابی در این سال و فرمت خواهد شد کمک به کاهش است. گام بعدی خود را برای سازمان به فشار برای همین تغییرات به انتخابات عمومی ماه نوامبر و همچنین, او گفت:.

سناتور. مریم Kiffmeyer R-دریاچه بزرگ گفت: این سازمان تحت پیگرد سیمون هستند خود را “لیبرال” و که انتخابات باید به دنبال قوانین فعلی که در محل هستند. او گفت: ایران با رهبری دولت مجلس سنا در حال بررسی گزینه های خود را برای مداخله در این وضعیت است.

سیمون بود فورا در دسترس برای نظر پنج شنبه, اما یک سخنگوی دفتر خود گفت: “این مهم است که توجه داشته باشید که اقدامات این دفتر است که مصرف یک مشترک بخشی از روش قانونی است.”

اوایل غایب و فرد در رای گیری برای اوت مقدماتی آغاز می شود ژوئن 26.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de