مینه سوتا جمهوریخواهان نگرانی وزیر امور خارجه ایران همه گیر آراء

قانونگذاران جمهوری خواه به شدت سرزنش قانونی و موافقت نامه های جمعه بین DFL وزیر امور خارجه استیو سیمون و شهروندان دو گروه که سهولت absentee ballot قوانین در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

موافقت نامه برای اولین بار اعلام کرد: به منظور اجازه می دهد رای دهندگان به ارائه خود را به ایمیل یا غیابی در Aug. 11 اولیه بدون شاهد امضا. انتخابات نیز تعداد برگه های رای می رسند که در دو روز اولیه که در شهریور روز انتخابات.

Ramsey County District قاضی سارا Grewing امضا شنبه در یک رضایت فرمان را به حرکت به جلو با تغییرات در طرح دعوی در دادگاه مطرح شده توسط یکی از گروه های مینه سوتا داد برای بازنشسته آمریکایی های آموزشی صندوق. یک توافق در یک مورد جداگانه آورده شده توسط اتحادیه زنان رای دهندگان انتظار است در دادگاه فدرال.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره گفت: هر دو معاملات دور زدن روند قانونگذاری و خم دولت قانون انتخابات و مذاکره با مجلس در طول جلسه به طور منظم در اوایل این سال است.

“آماده سازی در حال حاضر به خوبی در جریان اولیه” گفت: Rep. تونی آلبرایت R-قبل از دریاچه. “چه شده است که به علت در شرایط هرج و مرج و هزینه اگر همه از ناگهانی را با دست خود او acquiesced به این دو گروه و پرتاب عدم اطمینان به مخلوط؟”

توافق با سیمون بنیادی از پرونده های حقوقی در گروه در برابر دولت است. آنها بخشی از یک موج از موارد را در چند کشور به دنبال نگرانی در مورد رای دهندگان ایمنی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اوایل غایب و فرد در رای گیری برای اوت مقدماتی آغاز می شود ژوئن 26. با فقط نه روز برای اطلاع رسانی به مردم در مورد تغییرات سیمون گفت: دفتر خود را ارسال اطلاعات بر روی وب سایت خود و کار با مقامات دولت محلی برای دریافت کلمه.

“این خیلی دیر به چاپ مجدد انتخابات اشکال” سیمون گفت:, و اضافه کرد که دفتر خود می تواند دستور شهرستانهای استان و شهرستانها برای اضافه کردن با درج رای اطلاع از تغییرات.

سیمون بوده است که منجر طرفدار رای گیری از طریق پست. او تا به حال تحت فشار قرار دادند مقننه در این سال به گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری برای اوت مقدماتی و نوامبر انتخابات اما در مواجهه با مقاومت از مذاکرات نمایندگان مجلس با استناد به نگرانی در مورد تقلب.

با وجود این توافق اعتراض به پست الکترونیکی-در رای گیری تغییرات سیمون گفت: این معمول نیست برای رضایت احکام به تغییر قوانین انتخابات. او اضافه کرد که یک قاضی تا به حال به ثبت نام در این توافق نامه و پیدا کردن آن را در بهترین منافع.

در حالی که دولت, قاضی تایید معامله در این مورد آورده شده توسط مینه سوتا داد برای بازنشسته آمریکایی فدرال مورد آورده شده توسط اتحادیه زنان رای دهندگان به یک جلسه برنامه ریزی پنج شنبه. یک سوال باقی مانده این است که چه اتفاقی می افتد اگر یک قاضی فدرال مسائل مختلف تصمیم گیری است.

“ما را ترک می کند که بحث به دادگاه گفت:” جان Stiles سخنگوی دولت دادستان کل کیت الیسون که نشان دهنده سیمون ،

توافق نمی رسیده در یک سوم طرح دعوی در دادگاه مطرح شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و NAACP. این مورد نیز با هدف تعلیق شاهد الزامات اما می رود یک گام بیشتر درخواست که سیمون ارسال غیابی به همه ثبت نام رای دهندگان اندازه گیری است که سیمون به دنبال در قوه مقننه است. ACLU-MN وکیل دیوید مک کینی گفت که گروه خود را ادامه خواهد داد به فشار در دادگاه برای هر دو از این تغییرات برای انتخابات ماه نوامبر.

Gary Severson یک عضو هیئت مدیره از مینه سوتا داد برای بازنشسته آمریکایی گفت: توافق به طور موقت چشم پوشیدن شاهد الزامات است که “خبر خوب برای هزاران نفر از رای دهندگان در ایالت مینه سوتا.” Severson, 72, است احتمال آلودگی به دلیل دیابت و نمی خواهند برای رای دادن در فرد است. در حالی که همسر او می تواند عمل به عنوان شاهد گفت: دیگران در مورد جلسه دولت شاهد نیاز به رای گیری از طریق پست.

مینه سوتا به طور کلی مستلزم آن است که شهود باید ثبت نام رای دهندگان و یا notaries عمومی است. مینه سوتا یکی از 12 کشور که نیاز به یک شاهد, سیمون گفت.

“وجود دارد [در حال] بیش از حد بسیاری از که خواهد بود که یک بار برای” Severson گفت. “این خیلی شایع تر از هر کسی متوجه می شود.”

Severson همچنین گفت: دفاتر پست را غرق غیابی در این سال و فرمت خواهد شد کمک به کاهش است. گام بعدی خود را برای سازمان به فشار برای همین تغییرات به انتخابات عمومی ماه نوامبر و همچنین, او گفت:.

سناتور. مریم Kiffmeyer R-دریاچه بزرگ گفت: این سازمان تحت پیگرد سیمون هستند خود را “لیبرال” و که انتخابات باید به دنبال قوانینی که در محل هستند. او گفت: ایران با رهبری دولت مجلس سنا در حال بررسی گزینه های خود را برای مداخله در این وضعیت است.

مینه سوتا حزب جمهوری خواه نیز محکوم کرد و گفت این عمل است.

“یک دلیل وجود دارد که شاهد امضای مورد نیاز است در هنگام رای گیری با ورقه رای بطور غیابی — برای جلوگیری از تقلب” ایران رئیس جنیفر Carnahan گفت: در بیانیه ای خواستار آن را “نامعقول” برای سیمون به رفتن در اطراف مجلس و موافقت با تغییرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de