مینه سوتا نرخ بیکاری به 9/9 درصد در ماه گذشته به بالاترین سطح خود تا کنون ثبت شده پس دولت شروع به ردیابی آن را در 1970s.

اما تصویر کلی از اقتصاد کشور در نظر گرفته شد در وسط ماه قبل از کسب و کار مانند فروشگاه های خرده فروشی شروع به بازگشایی شده است.

یک مجموعه متفاوت از داده ها بر اساس یک نظرسنجی از کارفرمایان نشان داد که دولت به پایان رسید تا با اضافه کردن 9,800 شغل در ماه گذشته متوسط به دست آوردن پس از از دست دادن 360,000 شغل در ماه آوریل و 27,800 شغل در ماه مارس است.

متضاد علائم نشان می دهد که چگونه این روش برای جمع آوری داده ها چنین شده اند در تلاش برای انطباق با سرعت در حال تغییر واقعیت های اقتصاد در طول این بیماری همه گیر است که به سرعت به ارمغان آورد گسترده زیان کار در سرعت دیده نمی شود در حال رکود.

“ما فکر می کنیم این کار تعداد در حال انجام یک کار بهتر در واقعا چیدن در یک راه دقیق آنچه که در بازار کار و نرخ بیکاری در حال تلاش برای گرفتن با که گفت:” Oriane Casale یک کار تحلیلگر بازار با وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی است.

در بخش خصوصی شغل افزایش 27,500 با شغل بازگشت از جمله در زمینه خرده فروشی و اوقات فراغت و مهمان نوازی. اما که به دست آوردن بود که جبران را از دست 17,770 مشاغل دولتی.

“اقتصاد ما با آن مواجه است با یک چالش بی سابقه است که این اعداد منعکس عمل” کمیسر استیو گرو در بیانیه ای گفت. “اندکی کار را افزایش می دهد در این ماه یک نشانه مثبت است اما اشتغال دوباره بجای اول برگشتن خواهد شد و همچنان تا حد زیادی متفاوت است بخش بود.”

مینه سوتا متوسط سود کار خود را در ماه مه منعکس کندتر bounce-back نسبت به شماره ملی. ایالات متحده اضافه شده 2.5 میلیون شغل است که در ماه است. Casale گفت که به احتمال زیاد با توجه به این واقعیت است که در ایالت مینه سوتا شده است محتاط تر از برخی از کشورهای دیگر در بازگشایی.

و پس غیرضروری فروشگاه های خرده فروشی در مینه سوتا شروع نمی شود بازگشایی تا اواسط ماه مه و رستوران باز برای پاسیو ناهار خوری در ژوئن 1 و در 50% ظرفیت برای داخل سالن ناهار خوری در هفته گذشته تاثیر کامل کاستن محدودیت در کسب و کار باید بیشتر آشکار در ژوئن تخمین می زند.

از اواسط ماه مارس نزدیک به 800,000 نفر یا تقریبا یک چهارم مینه سوتا کارگران را برای ثبت بیمه بیکاری.

به عنوان اقامت در خانه سفارش شده اند کاسته تا در سراسر کشور شده اند وجود دارد برخی از نشانه ای از آغاز یک بهبود اقتصادی.

ایالات متحده خرده فروشی با 17.7 درصد در ماه گذشته کمک به را تشکیل می دهند به صورت شیب دار ضرر و زیان در مارس و آوریل. اما خرده فروشی هنوز پایین 6.1% از یک سال پیش.

در اوایل این هفته فدرال رزرو رئیس جروم پاول کنگره گفت که “قابل اطمینان” در مورد زمان و قدرت بازیابی. او گفت: “بهبودی کامل بعید است که” تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است این بیماری شده است موجود است.

کلر Brumback رئیس جامعه کمک های اضطراری برنامه های خود گفت: سازمان غذا قفسه در بروکلین مرکز همچنان به 25 درصد افزایش شرکت کنندگان برای اولین بار در هر ماه از ماه مارس. به طور کلی تعدادی از خانواده های جدید به دنبال مواد غذایی است که تا حدود 130%.

بسیاری از خانواده ها آن را در خدمت در خدمت کار و بخش مهمان نوازی. او گفت: بسیاری از آنها وابسته به پس انداز در اولین هفته از این بیماری همه گیر زمانی که آنها شغل خود را از دست. محرک چک کمک کرد تا برای مدتی بیش از حد. اما در حال حاضر که منابع مالی آن تخلیه شده اند, او از دیدن یک نیاز رو به رشد حتی به عنوان بسیاری از کسب و کار شروع به بازگشایی شده است. برخی از کارگران شده اند به نام هنوز در حال کار بر ساعت کمتر از قبل او گفت:.

“هر کسی باز است و کاملا کاربردی,” او گفت:. “همه رستوران ها با بهره گیری از همان کسب و کار قبل از آنها بودند.”

مینیاپولیس-بر اساس زمانی که من کار فراهم می کند که نرم افزار که کارفرمایان برای استفاده از برنامه ریزی کارگران شده است ردیابی ساعت کار در سراسر بسیاری از ایالات در طول همه گیر در میان کارگران ساعتی در خرده فروشی و رستوران و بخش مهمان نوازی.

در مینه سوتا آن شاخص نشان می دهد که ساعت کار سقوط بيش از 70% در اواخر ماه مارس به عنوان بسیاری از کسب و کارهای غیر ضروری توقیف به رعایت اقامت در خانه سفارش دهید. ساعت را دوباره پس از آن حدود 30 درصد است اما هنوز هم در مورد 40 درصد از زمان مشابه در سال گذشته.

“کسب و کار در حال بازگشایی در نرخ بسیار سریع تر از اشتغال فعالیت از نیروی کار گفت:” چاد Halvorson شرکت مدیر عامل. “این سطح اشتغال را بهبود کندتر به دلیل الزامات مانند که رستوران ها تنها می تواند در 50 درصد ظرفیت است. نکته دیگر این است که آنها در حال بازگشایی بسیار نامشخص و غیر قابل پیش بینی تقاضای مشتری. مردم آسایش سطوح بیرون رفتن است که احتمالا رفتن به جزر و مد در طول تابستان.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de