دهلی نو: نخست وزیر روز چهارشنبه گفت که گسترش coronavirus بیشتر شده است در برخی از کشورهای بزرگ و شهرستانها با توجه به افزایش تراکم جمعیت و جنبش مردم و گفت که موجود تست ظرفیت باید مورد استفاده به طور کامل.

اما راجستان وزیر Ashok Gehlot ابراز ناامیدی در این واقعیت است که چالش ها و محدودیت ها از مرکز و ایالات متحده نمی شد مورد بحث در تعامل است.

پس از دیدار با نخست وزیر Gehlot پرسیدم همه کشورها در حال حاضر می دانیم که بهترین شیوه برای مقابله با COVID-19. نا امید به دیدن که امروز در VC با محترم’ble PM چالش ها و محدودیت ها از مرکز و دولت را مورد بحث قرار نگرفته است. چگونه مرکز کمک خواهد کرد که ایالات غلبه بر مشکلات پس از مستند باید مورد بحث قرار گرفته اند. (sic)”
 
West Bengal وزیر Mamata بانرجی قلم نشست و دولت دبیر کل به نمایندگی از دولت.
 
“تراکم بالای جمعیت دشواری در حفظ فاصله فیزیکی روزانه و جنبش مردم در اعداد بزرگ ساخته شده است که این وضعیت چالش برانگیز و در عین حال از طریق صبر و شکیبایی از شهروندان آمادگی دولت و فداکاری از تاج رزمندگان گسترش بوده و تحت کنترل نگه داشته. از طریق به موقع ردیابی درمان و گزارش تعداد کسانی که دوره نقاهت در حال افزایش است” نخست وزیر گفت.

او افزود که در این رشته نشان داده شده توسط مردم در طول مستند مانع از رشد نمایی از ویروس.

یکشنبه تعامل بود و بخش دوم از دو روز تعامل و شاهد مشارکت متحده و UTs از جمله Maharashtra, Tamil Nadu, دهلی نو, گجرات, راجستان, اوتار پرادش Madhya Pradesh, West Bengal, کارناتاکا, Bihar, آندرا پرادش, Haryana, جامو و کشمیر, Telangana و Odisha.

مودی همچنین صحبت در مورد حضور بهتر سلامت زیرساخت ها و نیروی انسانی آموزش دیده به دیدار بهداشت و درمان چالش است. او بر افزایش تولید داخلی قابلیت از PPEs ماسک و در دسترس بودن کیت تشخیصی در مقدار کافی و همچنین عرضه هواکش در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de