Illustration for article titled Okay, So Maybe Life Inside the NBAs Bubble Wont Be So Bad After All

تصویر: دیزنی

من شده اند به اردوگاه تابستانی از آنجایی که من یک کودک بود, اما اگر آن را هر چیزی مانند آنچه بازیکنان NBA در مورد به تجربه در دنیای دیزنی زمانی که آنها بازگشت به کار در ماه جولای از کجا می توانم ثبت نام کنم ؟

تبلیغات

با توجه به Tاو ورزشی, on سه شنبه لیگ فرستاده 108 صفحه یادداشت ترسیم چه تیم می توانید انتظار زمانی که آنها را که حرکت به اورلاندو و رزومه چه مانده از 2019-20 NBA season—فصل خدشه دار مرگ کوبه برایانت و سه ماه از عدم فعالیت (و شمارش) با توجه به کوروناویروس.

تبلیغات

خواهد میکی موس داور بازی ؟ بازیکنان درمان به نامحدود ، زندگی در داخل NBA حباب خواهد بود بر خلاف هر چیزی که بازیکنان NBA تا کنون تجربه کرده اند اما این لیگ می خواهد آن را به صراحت روشن است که آن را نیز مبارزه با نابرابری نژادی در اولویت است.

“یک هدف اصلی ما در فصل راه اندازی مجدد خواهد بود به استفاده از NBA پلت فرم برای جلب توجه و عمل پایدار به مسائل مربوط به بی عدالتی اجتماعی از جمله مبارزه با نژادپرستی نظاممند گسترش آموزشی و فرصت های اقتصادی در سراسر جامعه سیاه, تصویب معنی دار پلیس و عدالت کیفری اصلاحات و ترویج بیشتر مشارکت مدنی” این یادداشت را می خواند. “ما در بحث و گفتگو با بازیکنان ارتباط به منظور توسعه یک استراتژی جامع در مورد نحوه NBA آن تیم ها و بازیکنان می توانند به آدرس این مسائل مهم و منحصر به فرد و موقعیت ما در لیگ به رانندگی اقدام و ایجاد معنی و نسل را تغییر دهید.”

احتمالا این است که برای کاهش نگرانی های که در NBA بازگشت خواهد کاستن از پیشرفت های ساخته شده توسط سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در نور از مرگ جورج Floyd—مسئله ای است که ایجاد کرده است یک civil wعلیرضا از انواع در NBA استخر از بازیکنان.

تبلیغات

این یادداشت همچنین آمده است که بازیکنان حق ندارد به بازی و کسانی که کاهش به شرکت “را خود جبران کاهش می یابد 1/92.6 برای هر بازی از دست رفته تا به یک کلاه از 14 بازی حتی اگر تیم خود را پخش بیش از 14 بازی در اورلاندو است.” هیچ دیگر کاهش پرداخت خواهد گرفت مانند جریمه برای تمرین از دست رفته. بازیکنان نیاز به اطلاع تیم خود را در ماه ژوئن 24th, تصمیم خود را.

واقعی فصل خود را خواهد شد را به شش فاز با اجباری COVID-19 تست ابتدا در تاریخ 23 ژوئن به محض ورود در تیم خود تمرین امکانات. در جولای 7, تیم, خواهد گزارش به دیزنی جهان پیچیده در اورلاندو و در قرنطینه می شود و تا زمانی که آنها ارائه دو منفی COVID-19 تست 24 ساعت از هم جدا.

تبلیغات

هر بازیکن نیز ملزم به پوشیدن ماسک در همه زمان ها و همچنین به عنوان یک MagicBand که به عنوان کلید اتاق کیف پول و چک در دستگاه برای استفاده در طول هتل خود را و دیزنی خواص. بازیکنان نیز باید گزینه ای را برای پوشیدن نزدیکی زنگ “است که اطلاع خواهد یک بازیکن اگر او صرف بیش از پنج ثانیه در ظرف شش پا را از شخص دیگری در محیط دانشگاه است که با پوشیدن یک زنگ.” این خواهد بود و اجباری برای تیم و لیگ کارکنان.

همانطور که برای زندگی کردن دادگاه بازیکنان ممنوع از ورود به اتاق هتل که آنها نمی اختصاص داده است. همچنین توجه داشته باشید هر بازیکنی که برگ های پردیس بدون تایید با توجه به موضوع 10 روز قرنطینه بدون پرداخت بر خود بازگشت. کسانی که مجاز به ترک به دلیل “شرایط تخفیف” باید انتظار چهار روز قرنطینه پس از بازگشت.

تبلیغات

اما برای کسانی که اقامت در پردیس آنچه که وجود دارد در واقع به انجام?

ورزشی نیز اشاره کرد که هتل ها شامل بازیکنان-تنها سالن کامل با گذرگاه طاقدار بازی ها, پینگ پنگ, DJ, مجموعه فیلم, شب, چمن بازی ها و راه های دیگر برای نگه داشتن بازیکنان را اشغال کردند و همچنین کمدی را نشان می دهد و کنسرت. سلامت روان را نیز در اولویت داده می شود با دسترسی به مجازی کشیش خدمات بهداشت روان و یوگا/مراقبه در دسترس برای بازیکنان. آرایشگران و نظافت شخصی دیگر خدمات در دسترس خواهد بود با تعیین وقت قبلی و بازیکنان نیز دسترسی به استخر و مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سوار و یا رفتن آهسته دویدن. علاوه بر این, وجود خواهد داشت, بازی بولینگ, قایقرانی, گلف و ماهیگیری و همچنین به عنوان حیوانات دیزنی پادشاهی و وحشی آفریقا بازحمت حرکت دست برای نگه داشتن بازیکنان را اشغال کردند—هر چند متاسفانه این برای تلفن های موبایل مانند پارک های تفریحی خارج از محدوده است.

تبلیغات

با توجه به شرایطی این صدا مانند یک بد معامله alهر چند من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که چگونه این همه تاثیر کیفیت بسکتبال ما در دادگاه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله