هشت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در سراسر مینیاپولیس در طول فوق العاده خشونت آمیز شب شنبه ادامه اخیر موجی از تیراندازی پس از ماه گذشته ناآرامی بیش از پلیس با قتل جورج فلوید.

خروش می آید در میان افزایش شدید اعدام در 22 روز span در مینیاپولیس فلوید پس از مرگ است. از 26 ماه مه روز سه شنبه, 66 نفر بوده است به ضرب گلوله ساخت تا 45 درصد از قربانیان تیراندازی در سال جاری در این شهرستان با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط پلیس. هفته اول پس از فلوید مرگ را دیدم یک رکورد 22 قربانیان گلوله در حالی که دو هفته تا به حال 16 و 19 قربانیان بود.

خشونت آغاز شده و در مدت کوتاهی پس از 10 p. m. روز شنبه هنگامی که افسران در پاسخ به تماس از تیراندازی در 2900 جلوگیری از Columbus Avenue, تنها به یاد بگیرند که یک مرد قربانی شده بود کاهش یافته است در یک منطقه بیمارستان. یک بررسی اولیه نشان داد که تیراندازی قبل بود بحث بین یک گروه از مردم با توجه به پلیس که ارائه چند جزئیات دیگر.

حدود 11:25 بعد از ظهر, پلیس اعزام شدند به گزارش درایو توسط تیراندازی در 1100 بلوک 21 Avenue N. a بلوک غرب Hawthorne گذرگاه مرکز نوار. هنگامی که آنها وارد آنها دریافتند زنان مبتلا به زخم گلوله با افسران استفاده از تورنیکه برای کمک به نجات یکی از زنان زندگی یک سخنگوی وزارت. یک سوم قربانی نشان داد تا در منطقه بیمارستان مدتی بعد با یک غیر تهدید کننده زندگی آسیب از همان حادثه, پلیس گفت:.

پلیس می گویند که حدود هفت دقیقه پس از 21st, خیابان, تیراندازی, تیراندازی شکست چند بلوک شرق که محل در منطقه N. 5 و W. خیابان برادوی; دو مرد کشته ها کاهش یافته است در نزدیکی یک بیمارستان هر دو رنج از غیر تهدید کننده زندگی جراحات کشته شده است.

در حدود همان زمان دو مردان با زخم گلوله بودند کاهش یافته است در HCMC ظاهرا پس از مجروح شدن در هنگام تیراندازی زد بیرون در منطقه S. 38 و شیکاگو راه. بلوک بود که محوری به کانون توجه بین المللی فلوید پس از مرگ در دست سابق مینیاپولیس افسر در 25 مه به مدت طولانی به حال شهرت باند خشونت پلیس و همسایه ها می گویند.

بازداشت شده اند اعلام کرد در هر یک از تیراندازی.

خشونت کشش سه شنبه شب به دنبال تیراندازی در روز قبل از آن که منجر به یک hourslong بن بست به پایان رسید که وقتی پلیس متوجه مشکوک به حال فراموش ضبط.

در یک نامربوط حادثه, پلیس می گویند یک مرد با ضربات چاقو کشته شده حدود 12:41 صبح شنبه در 300 بلوک W. 32 خیابان. قربانی بنا به گزارش پلیس گفت که او نمی دانست چه اتفاقی افتاده است و گفت که او از خواب بیدار شد برای پیدا کردن که او مجروح شده است. پنج شش نفر بودند اصابت گلوله در خارج از 200 بار 200 W. برادوی است. مارکوس Lashaun بانک جونیور, 22, از اسپرینگ لیک پارک درگذشت روز بعد از زخم گلوله به سر با توجه به Hennepin County Medical Examiner.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de