پلیس: 9 نفر به ضرب گلوله در جداگانه تیراندازی در سراسر مینیاپولیس ادامه خشونت رگه

نه نفر زخمی شدند با تیراندازی در سراسر مینیاپولیس روز سه شنبه از جمله هشت در از دو ساعت به طول اضافه کردن به یک راش از خشونت های پس از ماه گذشته ناآرامی بیش از پلیس با قتل جورج فلوید.

اداره پلیس آمار نشان می دهد که یک رکورد 149 مردم به ضرب گلوله کشته شده است پس از شروع سال; نزدیک به نیمی از آن اتفاق افتاد در عرض سه هفته گذشته.

بیشترین خشونت های اخیر آغاز شده و در مدت کوتاهی پس از 10 p. m. روز شنبه هنگامی که افسران گشت در پاسخ به تماس از تیراندازی در 2900 جلوگیری از Columbus Avenue, تنها به یاد بگیرند که یک مرد قربانی شده بود کاهش یافته است در یک بیمارستان است. یک بررسی اولیه نشان داد که یک بحث بین یک گروه از مردم قبل از تیراندازی به گفته پلیس که ارائه چند جزئیات دیگر.

حدود 11:25 بعد از ظهر, پلیس نامیده می شدند به گزارش درایو توسط تیراندازی در 1100 بلوک N. 21st خیابان یک بلوک غرب Hawthorne گذرگاه مرکز نوار. هنگامی که آنها وارد آنها دو زنان با زخم گلوله; افسران اعمال یک تورنیکه برای کمک به نجات یکی از زنان زندگی یک سخنگوی وزارت. یک سوم قربانی نشان داد تا بعد در یک بیمارستان با یک nonlife-تهدید و آسیب از همان حادثه, پلیس گفت:.

پلیس گفت که حدود هفت دقیقه پس از 21st, خیابان, تیراندازی, تیراندازی شکست چند بلوک شرق که محل در منطقه N. 5 و W. برادوی; دو مرد بودند بعد از آن کاهش یافته است در یک بیمارستان هر دو با nonlife-تهدید جراحات کشته شده است.

در حدود همان زمان دو مردان با زخم گلوله نشان داد تا در HCMC ظاهرا پس از مجروح شدن در هنگام تیراندازی زد بیرون در منطقه S. 38 و شیکاگو راه. بلوک محوری به کانون توجه بین المللی پس از فلوید را به قتل توسط یک سابق مینیاپولیس افسر 25 مه به مدت طولانی به حال شهرت باند خشونت پلیس و همسایه گفت.

بازداشت شده اند اعلام کرد در حوادث.

فوق العاده خشونت بار کشش سه شنبه شب به دنبال تیراندازی در روز قبل از آن که منجر به یک hourslong بن بست به پایان رسید که وقتی پلیس متوجه مشکوک به حال فراموش ضبط.

خشونت در میان افزایش شدید اعدام در 22 روز پس از فلوید مرگ است. از 26 ماه مه روز سه شنبه, 66 نفر بوده است عکس در حدود 45 درصد از کل قربانیان تیراندازی برای سال, با توجه به داده ها از پلیس.

هفته اول پس از فلوید مرگ را دیدم یک رکورد 22 قربانیان گلوله در حالی که دو هفته تا به حال 16 و 19 قربانیان بود — همه در میان پنج هزارگزی هفته در این شهرستان از سال 2016. به طور کلی 149 نفر بوده است اصابت گلوله تا کنون در سال 2020 — بالاترین شمارش حداقل در پنج سال گذشته.

Criminologists اشاره کرده اند که الگوهای مشابه در شهرهای دیگر اخیرا بالتیمور که دیده می شود افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز در پی یک بحث برانگیز پلیس کشتن. MPD مقامات نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

در یک نامربوط حادثه به پلیس گفت: یک مرد چاقو در 12:41 صبح شنبه در 300 بلوک W. 32 خیابان. قربانی بنا به گزارش پلیس گفت که او نمی دانست چه اتفاقی افتاده است.

روز یکشنبه هفت نفر زخمی شدند در ضربات خارج از برادوی میخانه & پنجره مشبک 200 W. برادوی که به گفته مقامات درگیر بیش از 100 گلوله از کار اخراج شدند. یک قربانی مارکوس Lashaun بانک جونیور, 22, از اسپرینگ لیک پارک درگذشت روز بعد از زخم گلوله به سر با توجه به Hennepin County medical examiner.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر