Illustration for article titled Publix Supermarkets Ban Black Lives Matters Apparel for Employees

عکس: شاتر

Publix ظاهرا در تلاش برای استارباکس از سوپر مارکت. بعد از دیدن قهوه زنجیره ای تحت آتش در ابتدا اجازه می دهد کارکنان به لباس سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, پوشاک, Publix از طریق آمد و گفت: “نگه دارید من آبجو.”

تبلیغات

NBC گزارش های خبری که Publix منتشر کرده است در بیانیه ای گفت که کارکنان مجاز به پوشیدن Black Lives Matter پوشاک. بیانیه ساخته شده بود تا حدی با توجه به Quinton Desamours یک نوجوان سیاه پوست که با این نسخهها کار در یک Publix در لهیق اکرس Fla., او توییتی در اوایل این ماه که پس از رفتن به محل کار با پوشیدن یک ماسک با حروف با پل بر روی آن نوشته شده بود او با نزدیک شدن به یک مدیر و به خانه فرستاد.

تبلیغات

“راستش من فقط لال. او به من گفت که این شرکت نشده با صدور بیانیه ای و که او نمی داند که اگر آنها طرفدار و یا باهم در مورد این مسئله که من به خطر انداختن خودم و هر کسی که در آنجا کار می کرد.” 18-year-old Desamours گفت WBBH در مورد زمانی که یک دستیار مدیر با نزدیک شدن به او در مورد ماسک. Desamours در ادامه می گویند که ماسک سیاست نیست اجرا به همان اندازه. “بسیاری از کارکنان طرح های مختلف در ماسک خود را. وجود دارد یک کارمند است که کمیک استریپ در ماسک خود را. بنابراین به نظر می رسد مانند آنها فقط نمی خواهم این پیام را من در تلاش بود برای به تصویر بکشد.” Desamours گفت WBBH

“در Publix ما رد نژاد پرستی و اعتقاد به تنوع باعث می شود شرکت ماو جامعه مابهتر است. تمرکز ما همچنان بر حصول اطمینان از استقبال از کار و محیط برای تمامی همکاران و مشتریان. ما یکنواخت سیاست اجازه نمی دهد غیر Publix پیام در لباس یا لوازم جانبی.” ماریا Brous سخنگوی Publix در بیانیه ای گفت: ارسال به NBC News.

این شرکت همچنین با اشاره Desamours به نامه نوشته شده توسط Publix مدیر عامل شرکت تاد جونز. “امروز آن را آشکار است که ما حمایت و محبت مورد نیاز در سطح عمیق تر. در Publix ما رد نژاد پرستی و تبعیض از هر نوع.” جونز نوشت: در نامه ای جزئیات تعهد خود را به کمک 1 میلیون دلار به ملی شهری لیگ وابسته است.

Publix موضع اساسا boils پایین به “هی ما نه نژاد پرست. ما فقط می خواهم نژادپرستان به احساس راحت پول خرج کردن در فروشگاه ما” که به نوعی نتواند کل نقطه ای از این جنبش است.

تبلیغات

Desamours بی حرکت شده توسط هر دو بیانیه و اعلام کرده است قصد خود را برای ترک شغل خود را. “هیچ مکان و بد را به ایستادن برای آنچه اساسا حق!” Desamours توییتی در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de