دهلی نو: دیوان عالی کشور روز شنبه گفت: “هیچ شایستگی در شارژ بهره بهره” برای وام معوق پرداخت اقساط در طول دوره توقف اعلام کرد در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

یک نیمکت رهبری عدالت Ashok بوشان مشاهده شده است که پس از مهلت قانونی ثابت است و سپس باید آن را در خدمت اهداف مورد نظر و دولت باید دخالت در این موضوع را به عنوان آن را نمی تواند همه چیز را به بانک ها.

“پس از مهلت قانونی ثابت است و سپس باید آن را در خدمت اهداف مورد نظر و ما هیچ شایستگی در شارژ بهره علاقه” نیمکت نیز متشکل از قضات S K کال و عدالت M R شاه, خوراکی مشاهده شده است.

نیمکت بود شنیدن درخواست ثبت شده توسط یک آگرا ساکن Gajendra شارما که به دنبال یک جهت به اعلام بخشی از RBI مارس 27 اطلاع رسانی “به عنوان فوق العاده خارج از حدود اختيارات میزان آن به اتهام بهره مبلغ وام در طول دوره توقف آن ایجاد مشکلات برای درخواست بودن قرض و ایجاد مانع و انسداد در “حق زندگی” تضمین شده توسط ماده 21 قانون اساسی هند”است.

وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای این مرکز و بانک مرکزی هند گفت: apex دادگاه که waiving بهره به طور کامل نمی خواهد بود آسان برای بانک ها به عنوان آنها مجبور به پرداخت بهره به سپرده گذاران است.

“وجود دارد 133 لاخ کرور روپیه در سپرده های بانک ها و علاقه به پرداخت آنها و چشم پوشی خواهد شد که یک اثر آبشاری,” مهتا گفت: نیمکت.

مشخصه که شده این موضوع برای شنیدن در هفته اول ماه اوت برای اجازه دادن به مرکز و RBI به بررسی وضعیت خواسته های هندی, بانک ها انجمن برای بررسی اینکه آیا آنها می توانند دستورالعمل های جدید در عین حال در مسئله وام توقف.

مهتا استدلال کرد که کامل چشم پوشی از منافع در طول دوره توقف ممکن است خطر ابتلا به ثبات مالی از بانک ها و این که قرار دادن منافع سپرده گذاران در معرض خطر است.

وکیل به نمایندگی از بانک های انجمن و بانک دولتی هند (SBI) خواست نیمکت که این موضوع باید به تعویق افتاده سه ماه.

وکیل ظاهر می شود برای بانک ها گفت که درخواست به دنبال چشم پوشی از منافع در طول دوره توقف زودرس است و بانک ها را مجبور به در نظر گرفتن این موضوع بر اساس مورد به مورد.

در ژوئن 12, بالا دادگاه خواسته بود وزارت مالیه و RBI به برگزاری یک جلسه در سه روز برای تصمیم گیری در چشم پوشی از سود بهره معوق پرداخت اقساط وام در طول دوره توقف.

دادگاه بالا تا به حال مشاهده شده است که سوال این است که از چشم پوشی از منافع برای کل دوره توقف اما آن محدود است و تنها به منافع متهم در بهره توسط بانک ها.

درخواست کرده است به دنبال یک جهت به دولت و RBI به ارائه کمک در بازپرداخت وام با بهره را شارژ در طول دوره توقف.

در مه 26, بالا دادگاه خواسته بود مرکز و ترجمه برای پاسخ به درخواست و به چالش کشیدن وضع مالیات بهره وام در طول دوره توقف.

RBI در پاسخ آن گفته است که این دادگاه است که با در نظر گرفتن تمام اقدامات ممکن است به تسکین با توجه به بازپرداخت بدهی در حساب خرید اینترنتی از COVID-19 اما آن را در نظر نمی آن را محتاطانه به رفتن برای یک “مجبور به چشم پوشی از منافع خطر زنده ماندن مالی از بانک ها آن است که موظف به تنظیم و قرار دادن منافع سپرده گذاران در معرض خطر”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de