Semi-pro basketball player, ‘Infinite تاثیر گذار’ آخرین دستگیر سوم حوزه فروغ

در این روز پس از معترضان مینیاپولیس پلیس بخش سوم حوزه ساختمان به آتش کشیده برایس مایکل ویلیامز مهاجرت در سراسر کشور با یک فیلم مستند خدمه برای پیوستن به دیگر تظاهرات بیش از جورج فلوید به قتل در لس آنجلس و لاس وگاس و دنور.

پینوشت: این سفر در یک Instagram مصاحبه نشان می دهد در این ماه به 26 ساله خود توصیف semiprofessional بازیکن بسکتبال و “Infinite تاثیر گذار” از کالاهای اساسی, Minn., توضیح داد که او وجود دارد که سوم حوزه آتش گرفت.

“اما در شب من شرکت در شورش در شب البته چون من با مردم” ویلیامز گفت مصاحبه. “[آنها] همه انجام [expletive] و گرفتن teargassed البته من قصد دارم به شورش بیش از حد.”

این هفته ویلیامز شد و آخرین در یک تا حد زیادی وطنی گروه از افراد متهم در ارتباط با شورش و تخریب ساختمان ها که فوران در سراسر شهرهای دوقلو پس از فلوید را به قتل توسط پلیس در مه 25.

ویلیامز متهم شده بود روز شنبه با توطئه برای ارتکاب آتش سوزی در یک مهر و موم شده فدرال شکایت کیفری که عمومی شد چهارشنبه پس از او ساخته شده و اولین حضور خود را در دادگاه فدرال. او است که برگزار می شود در Sherburne County jail پیش از جمعه بازداشت شنوایی.

با توجه به شکایت کیفری استشهاد سوگند توسط ایالات متحده اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره (ع) عامل ویلیامز ثبت شده توسط دوربین های مدار بسته در ورودی حوزه برگزاری و کمک نور کوکتل مولوتف.

ویلیامز حداقل 10 فرد متهم یا فدرال شورش و یا آتش سوزی اتهامات در ارتباط با ناآرامی ها بیش از فلوید مرگ است. اما یکی از این متهمان عبارتند از ایالت مینه سوتا تا کنون و دادگاه فدرال مدارک هنوز به جزئیات هر گونه وابستگی با گروه های سازمان یافته.

همانطور که با موارد قبلی محققان توضیح داده شده با تکیه به شدت در ویدئوها به صورت آنلاین پست به حساب های مانند YouTube, Facebook, Instagram, Snapchat و Infinite. در این مورد مقامات گفت: ویلیامز ارسال شده به خود را Infinite حساب یک ویدیو از خودش ایستاده در خارج از سوزاندن سوم حوزه ساختمان است. با توجه به اتهامات نیویورک تایمز عکس نیز به تصویر کشیده ویلیامز برگزاری یک کوکتل مولوتف خارج حوزه. یوتیوب ویدیو تلفیقی از ناآرامی ها نیز ظاهرا نشان می دهد ویلیامز برگزاری یک کوکتل مولوتف در حالی که فرد دیگری سعی در نور آن شکایت می گوید.

محققان همچنین با تکیه بر ژوئن 14, مصاحبه ویلیامز به یک Instagram حساب به نام “n830show” در طول که ویلیامز توصیف شرکت کننده در این تظاهرات در مینیاپولیس.

در یک نقطه, مصاحبه خواسته ویلیامز اگر او در نظر گرفته “به آتش کشیدن ساختمان ها بخشی از شورش?”

“آره قطعا که بخشی از شورش آن را کشتار جمعی — که چه شورش است, آن را کشتار جمعی” ویلیامز گفت.

در پایان مصاحبه یک دیدگاه پرسید که چه آن را به حوزه سوختگی.

“این فقط یک سورئال لحظه” ویلیامز گفت. “برای زمانی که ما احساس می کنیم در حال کنترل کامل است. پلیس می تواند هر چیزی را انجام دهید. ما در حال سوختن را پناهگاه خود را در خانه.”

ویلیامز با انتقاد از غارت فروشگاه ها منطقه اما “به خاطر این شکست به طور کلی هدف از تمام کردند.”

مصاحبه کننده پرسید: “در چه نقطه خشونت تبدیل به توجیه در مواجهه با بی عدالتی؟”

گفت: ویلیامز: “به نقطه که در آن شما در نهایت شنیده می شود. من صادقانه بر این باورند که در انجام آنچه در آن طول می کشد.”

دادگاه خود را ظاهر آمد یک روز پس از 23 سال برینرد-منطقه مرد به نظر می رسد در دادگاه فدرال در ایالت کلرادو در آتش سوزی اتهامات مربوط به سومین حوزه آتش.

دیلن شکسپیر رابینسون, 22 دستگیر شد در Breckenridge, Colo., در روز یکشنبه. مقامات فدرال می گویند رابینسون از برینرد است مشروط به در اختیار داشتن مواد مخدر. او ضبط شده توسط دوربین های امنیتی حول دستگاه های آتش زا در سومین حوزه ساختمان شب این سوخته با توجه به فدرال شکایت کیفری. یک Facebook ویدئو همچنین نشان داد رابینسون تنظیم یک آتش سوزی فقط در خارج از طبقه اول پله در ساختمان سمت غرب این شکایت گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de