پتنا: یک مورد ثبت شده است در بیهار به مظفرپور در دادگاه در برابر شش برجسته بالیوود فیلمسازان در ارتباط با مرگ بازیگر, Sushant Singh Rajput.

مورد ثبت شده است توسط وکیل ارشد Sudhir کومار Ojha در ارشد قضایی دادرس دادگاه. تاریخ شنوایی در ارتباط با این مورد برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 3.

فیلمسازان که اشاره شده در این مورد عبارتند از: Karan Johar, Aditya Chopra, Sanjay Leela Bhansali, Sajid Nadiadwala بازیگر سلمان خان و Ekta کاپور.

این مورد در زمینه بخش 306 (abetment خودکشی), 109, 504 (عمدی توهین) و 506 (جنایی ارعاب).

بالیوود بازیگر Kangana Ranaut, همراه با چند نفر دیگر شده است و به عنوان یک شاهد در مورد.

“من صدمه دیده بود به می دانم که Sushant Singh Rajput, یک جوان بالیوود بازیگر حذف شد از هفت فیلم و چند تا از فیلم های او نمی شد حتی منتشر شد. به نظر می رسد که وضعیت ایجاد شده توسط متهم کرد که باعث شد این بازیگر جوان به چنین مرحله شدید” وکیل, Sudhir کومار Ojha گفت: در مورد شکایت ثبت شده در مظفرپور دادگاه در روز چهارشنبه.

Sushant Singh Rajput که مورد ستایش قرار داد از پتنا داشت حلق آویز در آپارتمان خود در بمبئی Bandra در روز یکشنبه. این postmortem گزارش یافت خفگی به دلیل حلق آویز به عنوان دلیل مرگ او.

مشکوک بازی ناپاک در این حادثه برخی از بستگان نزدیک در بیهار باید از دولت خواست برای راه اندازی یک سطح بالا تحقیقات برای پیدا کردن حقیقت در پشت مرگ او.

قبلا چند رهبران سیاسی در بحار از جمله Jan Adhikar حزب (JAP) رئیس جمهور Pappu Yadav خواستار CBI پروب به مرگ بازیگر بالیوود.

“یک بازیگر با استعداد مانند Sushant Singh Rajput دست به خودکشی نمی زند. او یک قربانی از قوم و خویش. من با اعضای خانواده خود را و آنها می خواهند یک پروب در این مورد است.” JAP جمهور Pappu Yadav گفت.

در ضمن, Sushant طرفداران در بحار نیز راه اندازی یک کمپین در برابر خویش و قوم پرستی در صنعت فیلم. روز سه شنبه برخی از طرفداران در پتنا سوخته effigies از چند فیلمسازان و خواست مردم به “تحریم فیلم خود را”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله