Illustration for article titled The Stolen Life of Mecenia Dials

عکس: خانواده Mecenia صفحة

مکینتاش مرده.

او نه کشته شدن توسط یک افسر پلیس در حالی که در حال اجرا دور است. او کشته شد توسط سیاه و سفید در سیاه و جنایت. او نمی میرند در تیراندازی مدرسه. او نه ناتوان—او قوی بود — اما نه به اندازه کافی قوی برای جلوگیری امریکا از باز کردن آن وحشی دهان و مکیدن او را به آن یکصدمین حلقه فرو برد و تمام.

تبلیغات

امریکا نمی خواهد تف او را. آن را بلعیدم تمام و نه او به ما. ما تلاش کرده اند ما damnedest. ما tugged در پاهای او. ما التماس و التماس کرد. ما دعا مانند یک شخص ساده و معصوم اما امریکا خودداری کرد.

Mecenia صفحة مرده است.

Mecenia صفحة مرده است چرا که او یک زن در امریکا است.


روزی روزگاری در امریکا, کوچک وجود دارد, دختر بچه ای به نام Mecenia صفحة. او متولد شد و در اکتبر 11, 1974 بود که همانطور که من اغلب به یاد او چهار روز بعد از بزرگترین تولد در زمین است. در وجود او مایه تاسف تولد مکینتاش متولد شد و با توانایی منحصر به فرد به خودش خوشحال است. حتی به عنوان او در سامرویل, S. C., با پدر و مادر که دچار اعتیاد به مواد مخدر, هر کسی که تا به حال بوده است با برکت هدیه ای از حضور او می تواند به یاد داشته باشید بدون یک لبخند بر روی صورت خود. من یک بار شنیده مکینتاش می گویند یک عبارت یک بار که من به سرقت رفته و به عنوان یکی از زندگی من مانتراها.

تبلیغات

“شما باید این مسئولیت را خوشحال.”

مکینتاش نگفت که به من چون مکینتاش بود دوست من. او از جوانترین خواهر و در نهایت تبدیل به یک عضو از خانواده من. او همیشه در اطراف…تا او نبود.

به دلیل حضور در دانشگاه بود و نه از نظر مالی امکان پذیر است برای مکینتاش او یک “کار خوب” در وطن ما بعد از مدرسه بالا است. زمانی که من بازگشت به خانه برای تابستان, رخصتی بهار و کریسمس مکینتاش را مشاهده می کنید خواهر من و ما را به بحث در مورد چقدر شهر کوچک ما تغییر کرده بود.

کرک آن را انجام داد.

افرادی که گوش دادن به Biggie آهنگ ها و خواندن در مورد کرک بیماری همه گیر از راه دور می تواند به درک اثرات کراک کوکائین. از راه دور از آن آسان است برای دیدن چگونه این غیر طبیعی فاجعه نابود سیاه جوامع است. اما هر کسی در زندگی یک فقیر سیاه محله در 1990s می خواهد به شما بگویم چیزی دیگری در مورد کراک کوکائین:

کراک کوکائین توسط یک هیولا.

از دور از آن آسان است برای دیدن خشونت حبس و جرم و جنایت. اما کسانی که دانش leviathan کرک کوکائین نمی آید از آهنگ های مورد Jay-Z ناتوانی “توقف فشار” و یا Nino Brown رویاهای جدید جک شهر می تواند به شما بگویم که جذابیت خاص این جانور نه تنها آشکار خود را با اعتیاد, خشونت و نامتناسب سخت زندان محکوم شد.

تبلیغات

کرک توهم زا این است که امید به نا امید کننده است. آن را ایجاد یک کل اقتصاد برای یک جمعیت فقیر که امریکا در حال حاضر از خرد در آن بی رحم فک. آن را فراهم موقت ثبات مالی برای خیابان-زرنگ و دانا پسر که تا به حال زیر پا گذاشته شده است پس با بی تفاوتی آمریکا سیستم آموزش و پرورش. آن ارائه شده اندکی احترام به کسانی که تا به حال بی احترامی شده است. وجود دارد تنها دو راه برای فرار—پیشی جستن از آن و یا می بلعیدم.

مکینتاش تلاش برای پیشی جستن از آن تا زمانی که او این کار را نکرد.

سه سال پس از فارغ التحصیلی دبیرستان مکینتاش مشغول به کار بود که “کار خوب” است که او بعدها به من بگویید که او پرداخت می شود کمتر از $25,000. مکینتاش با دوست کوچک-زمان فروشنده مواد مخدر که نمی قایق خود را در یک هواپیما و یا یک کارتل بین المللی ارائه شده یک کسب و کار پیشنهاد که آنها را به نفع هر دو است. یک سفر او اصرار می تواند زندگی خود را تغییر دهید. او تلاش برای متقاعد کردن مکینتاش که افسران پلیس نمی خواهد متوجه یک زن سفر با خودش اما مکینتاش نبود خنگ.

تبلیغات

او می دانست خطر است. او می دانست که اثرات مخرب کراک کوکائین. او در آن زندگی می کردند کل زندگی خود را. مکینتاش نیز می دانستم که آنچه در زندگی خود را نگاه مانند بالا بردن دو فرزند—یک 6 سال و 3 ماهه نوزاد در کار است که نمی ارائه یک دستمزد زندگی می کنند. او متوجه شده بود که هیچ سیاه و سفید در سطح ارشد از افراد در کار خود را. مکینتاش می دانستم که او سیاه بود. هنوز مکینتاش گفت هیچ…

تا زمانی که او این کار را نکرد.

در نهایت مکینتاش در زمان سفر به میامی, فلوریدا., و بازگشت به فلورانس, S. C., در یک تصادف مرگبار قطار با کمتر از 10000 دلار کوکائین خالص.

تبلیغات

“من به یاد داشته باشید در قطار و چیزی به من گفت: ‘خلاص شدن از چیزهای که” اما من به پایان رسید تا رفتن به خواب” مکینتاش بعدها توضیح دهد. وقتی که من بیدار شد و در حال حاضر در Amtrak ایستگاه در فلورانس.”

هنگامی که قطار Amtrak کشیده به یک ایستگاه مکینتاش متوجه شده است که وجود دارد بیشتر افسران پلیس از حد معمول.

تبلیغات

آنها در حال انتظار برای او.

مکینتاش نبود خنگ. او می دانست که سیاستمداران به تازگی تصویب شدیدتر از مواد مخدر جملات برای کرک کوکائین است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه متهمان. اما خوشبختانه مکینتاش نبود قاچاق کرک. او حامل کوکائین پودر سفید مردم در مبارزه با مواد مخدر را از انتخاب.

تبلیغات

اما مکینتاش سیاه بود.

دادستان ارائه درخواست معامله که او تمایل به. همه او تا به حال به انجام اعتراف به گناه برای یک بار کمتر از در اختیار داشتن کراک کوکائین به قصد توزیع اذعان کرد که او تا به حال دریافت نکرده یک وعده از یک فندک جمله (حتی اگر او تا به حال) و او را 7 سال حبس تعلیقی.

تبلیغات

آن را عادلانه به نظر می رسید. پس از همه, مکینتاش هرگز محکوم به جرم و جنایت. به علاوه, او نمی تواند تصور کنید کودکان خود را در حال رشد بدون مادر. اما زمانی که مکینتاش برنامه ریزی شده تاریخ دادگاه به شخصی به نام در, بمب تهدید به دادگاه شهرستان, ساختمان, تاخیر در مکینتاش را شنیدن. این اتفاق افتاد و دوباره روز بعد. نگران آن است که او در حال رفتن به از دست دادن شغل خود را پس از او به نام بیمار دو روز در یک ردیف مکینتاش به کار می رفت در روز سوم پس از او وکیل به او اطلاع داد که دفتر ثبت دعاوی حقوقی دادگاه احتمالا بیش از حد حمایت به شنیدن در مورد او.

“من خیلی خنگ,” مکینتاش بعدها به من بگویید در یک نامه. “من بیشتر نگران از دست دادن که با عرض پوزش-از طریق لیس زدن پا از رفتن به زندان.”

تبلیغات

و فقط می خواهم که امریکا باز گسترده و bared دندان خود را.

در 24 سپتامبر سال 1997 دو هفته قبل از تاسف تولد فلورانس County, S. C., مدار قاضی دادگاه محکوم 22 ساله Mecenia صفحة به اجباری 25 سال زندان برای “قاچاق کوکائین کرک.” و چون در کارولینای جنوبی قاچاق کوکائین در نظر گرفته شده است “خشونت جرم” او نمی خواهد واجد شرایط آزادی مشروط تا زمانی که او خدمت کرده است 85 درصد از حکم او.

تبلیغات

مکینتاش را صرف بعد از 21 سال در زندان است.

او شکایت نیست یک بار.

پس از او زندانی شدم با وسواس مکینتاش خشن جمله است. من آن را گفته ام هر فرصتی فرصت کردم برای بیش از 20 سال است. من خواهش کرد که او را وکیل به من ارسال فایل های بی فایده بود. او من شد pen-pal برای دو دهه بوده است. هنگامی که مردم اشاره کرد که جنگ با مواد مخدر هدفمند سیاه جوامع نوشتم در مورد مکینتاش. من کنار او مخمصه با پل Manafort نور حکم. هنگامی که مردم با تخفیف اثرات سیستمیک نژادپرستی توسط بدنش سفید افسانه از مردم سیاه و سفید “بازی قربانی” و یا با استفاده از “کارت مسابقه” من کف با مکینتاش داستان.

تبلیغات

در نوامبر 2018, مکینتاش از زندان آزاد شد و در سن 44 سال است. او در زمان استفاده از هر فرصتی برای آموزش و پرورش و بهبود در حالی که او زندانی و کار و—با وجود اولیه او در تلاش برای پیدا کردن بهداشت و درمان او شروع به بازسازی زندگی خود را.

حتی اگر کارولینای جنوبی وزارت اصلاحات احتمالا نمی انجام بسیاری از پیشگیرانه سرطان قراضه و قبلا زندانی مردم لازم نیست مقدار زیادی از پول اضافی به صورت پیشگیرانه و سلامت نمایش مکینتاش نگران نیست. او تا به حال بهداشت و درمان رایگان برای 21 سال پس از او مطمئن شوید که او سالم است.

تبلیغات

زمان مکینتاش کشف او تا به حال سرطان روده بزرگ از آن خیلی دیر شده بود برای متوقف کردن آن قبل از آن را به مغز او.

در ابتدا او کسی نیست. پس از همه, او تا به حال یک مسئولیت خوشحال می شود. حتی زمانی که او قرار بود به آسایشگاه مراقبت از او را متوقف نمی خندان. مادر من نمی خواهد متوقف دعا. مکینتاش احساس نمی متاسفم برای خودش.

تبلیغات

چهار شنبه, ژوئن 17, 3:15 صبح 45 ساله Mecenia صفحة متوقف بودن یک زندگی است.


امریکا یک هیولا.

افرادی که تبدیل به خشم در کسانی که زانو زدن در طول آهنگ ها توسط Francis Scott Key یا عصبانی در حذف مؤتلفه مجسمه را نمی توانند درک کنند اثرات هیولا از نژادپرستی نظاممند. از راه دور آن است که آسان به سرزنش مکینتاش تراژدی با مواد مخدر آموزش و پرورش, dope-برخورد پسر و یا فقط انتخاب بد.

تبلیغات

مکینتاش است که نه تنها کسی است که امریکا پیچیده شده است شاخکهای خود در اطراف و به آرامی فشرد زندگی از آنها. این است که حتی یک داستان در مورد قربانی یا سیستمیک نژاد پرستی. آن است که تنها یک چیز است که اتفاق افتاده است را در یک محل است که بازارهای خود را به عنوان آزادترین, ثروتمندترین proudest کشور در سیاره زمین ارائه می دهد که آزادی و عدالت برای همه است.

امریکا یک motherfucking دروغگو.

و مکینتاش اثبات شده است.

Mecenia صفحة شد گزارشی زن که به ضرب گلوله کشته شد در بازگشت از امریکا است. این کشور خفه او را به مرگ. آن را به زانو در گردن او بود و او اجازه نمی دهد خارج از زمین. اما او نمی خواهد فراموش شود. من حاضر.

تبلیغات

او زندگی اهمیت…

تا زمانی که آن را نمی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de