دوقلوها infielder میگوئل سانو و یک وکیل در زادگاه خود رد و بدل ترسناک اتهامات سه شنبه یک روزنامه در جمهوری دومینیکن گزارش شده است.

El Nuevo Diario گفت سانو به تعویق افتاد یک شنبه در کنفرانس خبری که می توانست خود را توضیح داد طرف اختلاف که در آن او را متهم به ربودن یک مرد در San Pedro de Macoris شش هفته پیش. سانو همچنین گفت که او در حال تهدید.

یک وکیل Odalis راموس ارسال شده در یک ویدیو سهشنبه متهم سانو و سه نفر از دوستان از آدم ربایی مشتری خود را Raudy عمر Sanchez de la Cruz او ضرب و شتم و تهدید به قطع او ممکن است 6.

سانو رد اتهام و پاسخ با گفتن این روزنامه که Sanchez de la Cruz درگیر شد در یک تجاوز جنسی از سانو جوان نابرادری.

یک دوقلوها گفت: این تیم آگاه است از اتهامات و تلاش برای جمع آوری اطلاعات است.

اتهامات واصل شده اند در این مورد; El Nuevo Diario گفت سانو و دوستان خود را احضار شده به سان پدرو دادستانی شنبه اما نمی تواند. راموس گفت: یک جلسه به تعویق افتاد تا ژوئن 25.

سانو متهم وکیل درخواست 10 میلیون پزو ($170,000) را رها میکند.

“آنها به دنبال پول” سانو گفت: El Nuevo Diario ورزشی ویرایشگر ویلیام Aish. سانو گفت که او نمی رفتن به دفتر دادستان به دلیل درخواست خیلی دیر آمد برای او به عمل اضافه کردن او شکایت خواهد راموس برای $500,000.

سانو, 27 بود همه ستاره سوم baseman برای دوقلوها در سال 2017 قبل از افتادن در سال 2018 و در حال ارسال به افراد زیر سن قانونی. او دوباره در فصل گذشته با 34 صفحه اصلی اجرا می شود در 105 بازی به عنوان دوقلوها مجموعه یک لیگ رکورد با 307 صفحه اصلی اجرا می شود و برنده لیگ آمریکا مرکزی بخش عنوان شده است.

سانو امضا سه سال 30 میلیون دلار قرارداد در offseason. با علاوه بر این از عامل رایگان Josh دونالدسون سانو به حرکت از پایه سوم به پایه اول در این فصل است.

این 6-4, 260-کوبنده را 2019 فصل آغاز شده و دو ماه اواخر او به عنوان بهبود از پا برش ایجاد می شود که او را تضعیف فلزی پله ها در طول یک جشن مراسم, San Pedro de Macoris’ دومینیکن لیگ زمستان بیس بال عنوان. پس از برش بخیه آن آلوده شد و دبريدمان روش مورد نیاز بود او پس از گزارش آموزش بهار.

سانو در است جمهوری دومینیکن چون بیس بال بوده و در وقفه از اواسط ماه مارس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de