Angela Yee, left, and Sil Lai Abrams speaks about Russell Simmons and why black women will not be silenced.

Angela Yee, سمت چپ و Sil لای آبرامز صحبت می کند در مورد راسل سیمونز و چرا زنان سیاه نمی خواهد سکوت می شود.
تصویر: باشگاه صبحانه قدرت 105.1 FM (YouTube )

دقیقا یک هفته پس از مصاحبه با راسل سیمونز صبحانه باشگاه تایید کرد که Sil لای آبرامزیکی از شاکیان و شرکت کنندگان در HBO را doc, در رکوردبود ظاهر می شود بر روی نشان می دهد.

تبلیغات

چهار نویسنده و مقاله نویس و فرهنگی مفسر و فعال نشستم با شرکت میزبان Angela Yee به بحث در مورد مستند او اتهامات علیه سیمونز اپرا بحث که به دنبال اعلام, مستند نامید misogynoir در جامعه و همچنین پس از سیمونز’ مصاحبه. در نظر دومی چندین نفر به نام محبوب سیاه و سفید نمایش رادیویی برای داشتن سیمونز در نشان دادن بلامنازع. آبرامز خودش صحبت کردن در مورد آن را در توییتر و همچنین به عنوان جزئیات آسیب مصاحبه را در فوری مصاحبه با ZORA.

تبلیغات

بر این اساس زمانی که آبرامز تایید او خواهد بود ظاهر می شود و نشان می دهد من باید اعتراف, من ابرو در تعجب در حالی که همچنین با اشاره به برخی از رضایت که تماس استراحتی نمی شد کاملا بیهوده است.

دو خانم رو مستقیم به نقطه اذعان به این واقعیت که بسیاری از زنان سیاه شد نه تنها نا امید اما باعث صدمه دیده و نا امید و تغذیه با صبحانه باشگاه‘s مشارکت در یک rampantly misogynistic فرهنگ است.

تبلیغات

“من درک می کنم که هر کس به حق خود بگویید داستان” آبرامز آغاز شد. “هر کس حق خود را به اشتراک بگذارید کنار همه چیز. آنچه که فوق العاده دردناک برای من به عنوان یک بازمانده بود که سکوت برای مدت طولانی است و اولین بار است که راسل میآید تا در یک نمایش با چنین رسیدن به این باشگاه صبحانه و او بود که حزب اساسا در تمام طول مصاحبه. و نه تنها او بلامنازع و مجاز به تداوم بسیاری از اسطوره های مضر در اطراف تجاوز به عنف و اطراف زنان است که او را متهم کرد بلکه آن را بسیار retraumatizing. این یک تجربه آسیب زا از آنجا که ما نمی باید فرصت را به صحبت می کنند. شده است وجود دارد این گرداب سکوت در اطراف این فیلم در جامعه سیاه که به اعتقاد من در بخش بزرگی شده است موفق و مذاکره با او. او یک مرد با قدرت باور نکردنی.”

“من می خواهم بگویم این باشگاه صبحانه کامل نیست و من فکر نمی کنم هر پلت فرم آن را می شود درست اما من می دانم و من فکر می کنم من می توانم صحبت می کنند به نمایندگی از همه ما—که ما را امتحان کنید تا مطمئن شوید که ما در بالا بردن جامعه ما در بسیاری از راه های مختلف و اگر همه چیز تحریک من برای آن عذرخواهی می کنیم چرا که هرگز قصد من برای که به اتفاق می افتد” یی پاسخ داد.

تبلیغات

یی اشاره کرد که خود را زیر سیمونز مصاحبه HBO بلافاصله رسیده به آنها که او ادعا کرد اولین بار بود که شبکه رسیده بود به آنها. اما آبرامز تایید کرد که HBO به نمایش در بالای مارس—به طور طبیعی از آنجایی که آنها یک پلت فرم پیشرو برای سیاه امریکا است. با روش رزرو و فراتر از آن دو توافق کردند منبع از سردرگمی وجود دارد با توجه به miscommunication.

علاوه بر این ما به عنوان دیده بان ثابت erasure از کسانی که شناسایی به عنوان کشورهای مستقل مشترک المنافع — جنسیتی علاقمند به جنس مخالف, سیاه مرد در سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, جنبش, این مکالمه ثابت به موقع در یک مقیاس بزرگتر. ارج نهادن به زندگی Oluwatoyin Salauآبرامز مطمئن باشید که این جنبش نمی تواند رو به جلو و بدون جمله “ترانس مردم عجیب و غریب, مردم, مردم فقیر زنان” و بسیاری دیگر از هویت در تقاطع. بنابراین در حالی که آن را دشوار و مضر گفتگو را در حالی که ما در حال تجربه و شاهد این حادثه بی عدالتی ما نمی توانیم همچنان به سکوت در مورد حک.

تبلیغات

“که سیاه و سفید عشق” آبرامز اشاره کرد. “که نه پاسخگویی. و هنگامی که شما کسی را دوست دارم شما نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد. عشق فقط نمی تواند گسترش به کسانی که معروف هستند عشق به گسترش به کسانی که بیشتر به حاشیه رانده شده و تحت ستم و لازم نیست که یک صدا.”

به دنبال درمان یک لحظه نیست که قبلا فراهم شده در سیاه و سفید-چراغ پلت فرم یی خواسته آبرامز آنچه او می خواست.

تبلیغات

“من می خواهم مسئوليت” آبرامز گفت: بصورتی پایدار و محکم. “اگر ما قادر به حرکت سیستم عدالت کیفری [پس از] آنچه اتفاق افتاده بین ما این است که خارج از اساسنامه محدودیت ها و باید بسیار روشن را انتخاب کردم نه به اتهامات مطبوعاتی در آن زمان چون من مست بود آن شب به خاطر او و من باید قبل از رابطه جنسی و چون من وحشت زده از عدم تعادل در قدرت و پول بین ما و آنچه در اتاق معاینه بود, بنابراین من می ترسم.”

تبلیغات

“در حال حاضر به عنوان یک زن که در حال رفتن به تبدیل 50 [سال] در یک ماه چه رشد-باسن زن می خواهید ؟ آنچه من می خواهم یک شانس برای شروع ترمیمی عدالت” او ادامه داد. “من می خواهم راسل در واقع توقف پانتومیم از یک گناه و واقعا اذعان آسیب است که او انجام داده و سپس شروع به جبران به افراد و جامعه ای که او در ادامه به آسیب توسط واسطه دروغ او به پایان می رسد در تناقض با خودش است.”

من شخصا درک تصمیم به اجازه یی به این منجر شود که من باور نمی کنم Charlamagne Da خدا و DJ حسادت حضور خواهد شده ایم تولیدی و یا کمک به یک محیط امن برای آبرامز. اما درست مثل آبرامز اشاره من انتظار عمومی تایید پاسخگویی از آنها و همدستی خود را به عنوان به خوبی.

تبلیغات

“وجود دارد یک مسئولیت فوق العاده ای می آید که با داشتن امتیاز از موقعیت است که خود را نشان می دهد است” آبرامز اضافه شده در مصاحبه. “در زمان نشان می دهد نه حق انجام می شود توسط جامعه آن را می گوید آن را دوست دارد.”

تبلیغات

همانطور که اشاره شد در این مصاحبه آبرامز در خدمت در هیئت مدیره برای ملی خشونت خانگی با خط تلفن و امن افق. او بیشتر توصیه می شود RAINN به عنوان یک منبع مفید برای بازماندگان تجاوز جنسی.

تبلیغات

اتمام مصاحبه کامل در زیر:

Sil لای آبرامز صحبت می کند در مورد راسل سیمونز و چرا زنان سیاه نمی خواهد سکوت / باشگاه صبحانه قدرت 105.1 FM (یوتیوب)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله