Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 19: Public Enemy, Fight The Power

تصویر: دشمن عمومی “مبارزه قدرت”

برای یک آهنگ که بیش از 30 سال پیش در مکان عمومی, دشمن “مبارزه قدرت”—برای ایجاد موسیقی متن فیلم به اسپایک لی 1989 کلاسیک فیلم انجام کار درست—باقی می ماند قابل ملاحظه ای تشدید شده و حتی در سال 2020 است. ما هنوز در حال جنگ با ساختاری نژادپرستی و همه مسائل وجود داشته که در زمان این آهنگ ایجاد در حال حاضر امروز. نیاز برای به چالش کشیدن اقتدار و نشان دادن قدرت و اراده سیاه صداها و آزادی است که لازم است در حال حاضر به عنوان آن بود.

تبلیغات

به همین دلیل امروز تصویری در Juneteenth که این دشمن ویدئو. Juneteenth نشان دهنده آزادی در جامعه و این آهنگ را به من نشان دهنده مبارزه هرگز پایان دادن به تلاش برای برابری. علاوه بر آن مربا.

دشمن عمومی “مبارزه قدرت” (1989)

باز با تصویری از مارس 1963 در واشنگتن بود که 100 سال پس از رئیس جمهور لینکلن امضا رهایی اعلام “مبارزه قدرت” نشان از یک نوع متفاوت از ماه مارس یکی از تهاجمی تر و کمتر جلا و قابل احترام. به جای تلاش برای نشان دادن مردم سفید که خوب مردمی وجود داشته باشد دشمن در زمان گوشته از ناسیونالیسم و به دنبال پس از خود ما و گرفتن آنچه که بدهکار است. تصاویر التماس آنها چیزی کمتر از توانمند سازی و انقلابی است. بنابراین در این Juneteenth 2020, مبارزه با راهپیمایی در خیابان های آمریکا پس از بسیاری از تیراندازی پلیس به نقطه که در آن ما می گویند نام از مردم ما هرگز ملاقات کرد بنابراین اغلب که آنها همه بخشی از ما موجودات. از جورج فلوید به Breonna Taylor ما باید همچنان به مبارزه با قدرت.

تبلیغات

در ضمن من امیدوارم که شما از این روز خاموش است. من انجام دهد.

مبارزه با قدرت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net