واشنگتن – نیروی هوایی بازرس کل در حال بررسی است که آیا نظامی استفاده نادرست کمی شناخته شده شناسایی هواپیما برای نظارت بر تظاهرات در واشنگتن و مینیاپولیس در این ماه نیروی هوایی گفت: در روز پنج شنبه.

این درخواست ظاهرا باعث شده نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی برای مقامات پنتاگون که استفاده از نظارت نظامی هواپیما ممکن است نقض آزادی های مدنی از عمدتا مسالمت آمیز معترضان نشان دادن در برابر افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید.

“پس از بحث و گفتگو با وزیر دفاع در مورد مشترک, نگرانی وزیر از نیروی هوایی در حال انجام تحقیقات به استفاده از گارد ملی هوایی RC-26 هواپیما برای حمایت از مقامات مدنی در اعتراض های اخیر فعالیت در شهرستانها ایالات متحده” گفت: Brig. ژنرال پاتریک S. رایدر رئیس نیروی هوایی می شود.

استقرار بیش از 5000 نفر از اعضای گارد ملی را به پایتخت کشور و هزاران نفر به شهرستانها در سراسر کشور برای کمک به سرکوب ناآرامی های مدنی است بازیگران سخت ویژه در گارد ملی در پاسخ به این اعتراضات است.

وزیر دفاع علامت Esper هفته گذشته به دستور یک بررسی از گارد ملی پاسخ و جدید نیروی هوایی پرس و جو است که انتظار می رود برای ریختن به نور در مورد چگونه و چرا مخفی RC-26 و حمایت از برخی از واحد زمین مستقر شدند.

در صبح روز 2 ژوئن ساعت پس از گارد ملی هلیکوپتر مورد آزار و اذیت جمعیت معترضان در واشنگتن گارد ملی مسئولان اطلاع فرماندهان خود که غرب ویرجینیا هوایی گارد ملی فرستاده بود RC-26B برای کمک به رعایت این تظاهرات با “FMV قابلیت” — یا حرکت کامل تصویری — با توجه به پیام دیده می شود توسط نیویورک تایمز.

به گفته یک مقام نظامی با وضعیت آشنا ارشد گارد ملی رهبران در واشنگتن می تواند تماشای فیلم ضبط شده از این هواپیما بر روی تلفن همراه خود را در زمان واقعی.

اسناد و مدارک به دست آمده توسط نیویورک تایمز نیز نشان داد که یک واحد از 188th بال از آرکانزاس هوایی گارد ملی مستقر شد به مانیتور تظاهرات در مینیاپولیس. یکی دیگر از RC-26 از ویسکانسین هوایی گارد ملی نیز ارسال شده به مینیاپولیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de