سرینگر: ارتش در روز جمعه ادعا کرد که آن را می بیند “قابل لمس را تغییر دهید” و در زمین پس از هر عملیات علیه شبه نظامیان جدایی طلب در جامو و کشمیر و گفت: تلاش شده با پلیس محلی و دیگر نیروهای امنیتی را به صلح شد آشکار خودنمایی شاهکارهای.

“با هر عمل ما در حال حرکت در مسیر صلح” Lt Gen Baggavalli
Somashekhar Raju فرمانده سرینگر مبتنی بر 15 سپاه به خبرنگاران گفت:.
او گفت: هشت شبه نظامیان کشته شدند, در دو برخورد در جنوب کشمیر را دوقلو مناطق Shopian و پولوما در 24 ساعت گذشته. دو زن در میان کشته شده بود پناه گرفته اند در یک مسجد در پولوما را Pampore منطقه و رد درخواست از مقامات امنیتی و محلی امام به تسلیم و پس از آن آنها شد neutralised در حالی که ورزش حداکثر خویشتنداری برای محافظت از حرمت محل عبادت.

IGP (کشمیر محدوده) Vijay Kumar ادعا کرد که هیچ گلوله از کار اخراج شدند و یا بمب های مورد استفاده در عملیات علیه ستیزه جویان duo پناه در مسجد. “وجود دارد هیچ استفاده ای از شلیک و یا بمب. ما اخراج اشک دود پوسته تنها برای حفظ حرمت مسجد,” او گفت:.

حمایت او Lt Gen Raju گفت: “این برخورد صورت گرفت در کنار یک مسجد و محدودیت اعمال شد توسط نیروهای امنیتی برای اطمینان از بدون آسیب ناشی از ساختار.”

یک افسر پلیس که به صحبت کرد این روزنامه به شرط ناشناس ماندن گفت که یک شبه نظامی کشته شد مرده در خارج از مسجد در Pampore را Meej ایجاد کرد در حالی که دیگر مجروح در تیراندازی همراه با یک سوم نظامی فرار به محل عبادت. “آنها بیش از حد شد و در نهایت neutralised بدون وثیقه هر گونه آسیب. شاید یکی از آنها فوت به علت از دست دادن خون و دیگر کاهش یافت و بنا به گزارش ها پس از ضربه به سر توسط یک teargas قوطی.”

در دومین تیراندازی در Shopian را Bandhpawa Munand روستای پنج شبه نظامیان کشته شدند. J&K پلیس در بیانیه ای گفت: هویت شبه نظامیان کشته شدند هنوز مشخص نشده است. “بدن مرده اند فرستاده می شود به Baramulla برای medico-تشریفات قانونی از جمله مجموعه ای از DNA به دنبال خود last rites” آن گفت:.

با این تعداد مظنون طالب در جامو و کشمیر در این سال افزایش یافته است به 135 از جمله 121 در مناطق داخلی کشور و 14 در امتداد خط کنترل (LoC) و بین المللی مرز با پاکستان است. بسیاری از مرگ و میر رخ داده در جنوب کشمیر متشکل از چهار منطقه از Shopian, پولوما, Kulgam و Anantnag.

طبق آمار رسمی 29 پرسنل امنیتی نیز کشته شده اند در صورت آف در مناطق داخلی کشور تا کنون این سال است. همچنین دوازده غیر نظامی کشته در این درگیری و یا در حملات. به طور جداگانه ده پرسنل امنیتی و دو غیرنظامی باربرها استخدام ارتش هند چهارده اتهام شبه نظامیان و نفوذی و پنج غیرنظامی جان خود را از دست داده اند در gunfights یا مرزی شلیک و بمباران حوادث در طول LoC و IB.

Lt Gen راجو و DGP Dilbagh سینگ گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که نیروهای امنیتی در مبارزه با این سه دهه پیر شورش سعی خواهد کرد برای اطمینان از حالت عادی است و به طور کامل بازسازی در چند ماه آینده “به طوری که مردم از سرگیری فعالیت های خود را انتخاب و به شیوه ای صلح آمیز”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de