در همه نشست PM پلیس انتقاد از کنگره

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: دولت نارندرا آمد انتقاد شدید کنگره در یک نشست برگزار شده توسط نخست وزیر روز جمعه برای بحث در مورد مرز زد و خورد با چین چهار روز پیش است که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند. در حالی که بسیاری از رهبران اپوزیسیون ابراز همبستگی با دولت و کنگره گفت: دولت مرکزی بود نگه داشتن همه در تاریکی.

نخست وزیر به نوبه خود روشن است که وجود دارد هیچ چینی در قلمرو هند شد و نه به هر, هندی, پست های دستگیر شده است. او گفت: 20 سربازان شجاع خود را قربانی زندگی می کند که “ملت را برای همیشه به یاد داشته باشید خود را بگیریم.”

مودی گفت: در کل کشور صدمه دیده بود و عصبانی اقدامات انجام شده توسط چین در خط کنترل واقعی (لاک). او مطمئن رهبران که هند نیروهای مسلح ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به حفاظت از کشور است.

“آن استقرار اکشن و یا مقابله با اقدام از طریق دریا و یا هوا نیروهای ما اقدامات لازم را برای حفاظت از کشور” مودی گفت.

او تاکید کرد که این کشور امروز دارای قابلیت دفع هر گونه تجاوز در هند زمین. نیروهای هند و قادر به حرکت با هم در سراسر بخش های او اضافه شده است.

ارتش داده شده است آزادی به اقدامات لازم اما هند نیز منتقل موقعیت خود را به وضوح به چین از طریق دیپلماتیک به معنی, او گفت:.

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی, اولین مخالفت رهبر به صحبت در این ویدئو کنفرانس تحویل داده تیز نقد از دولت و مدیریت بحران است. بسیاری دیگر از رهبران از جمله Mamata بانرجی و Uddhav Thackeray ابراز همبستگی با این مرکز.

“این جلسه به نظر من باید هر چه زودتر و بلافاصله پس از دولت شده بود و بنا به گزارش ها در مورد چینی نفوذ در مارس 5 به چندین مکان در Ladakh و در جای دیگر” گاندی گفت.

“مثل همیشه تمام ملت را کنار هم مثل یک سنگ و به طور کامل پشتیبانی دولت از روز در مراحل مورد نیاز برای دفاع از تمامیت ارضی کشور است. افسوس که نمی شود. در واقع حتی در این اواخر ما هنوز هم در تاریکی در مورد بسیاری از جنبه های بسیار مهم از بحران,” او گفت: بالا بردن یک سری از سوالات است.

کنگره رئیس جمهور بسته بیانیه با ادعای اینکه حزب و کل اپوزیسیون “unitedly ما ایستاده نیروهای دفاع” و افزود که این کشور تمام خواهد مانند یک تضمین است که چین می خواهد به بازگشت به موقعیت اصلی در لاک.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی تصمیم به ایجاد یک بیانیه قوی پشتیبانی می کند. همه حزب ملاقات با او گفت: خوب بود پیام برای ملت و نشان داد که “ما از ایران پشت سر ما jawans”.

NCP رهبر Sharad Pawar تاکید کرد که مسائلی مانند اینکه آیا سربازان هندی باید انجام اسلحه یا نه تصمیم با موافقت نامه های بین المللی. “ما نیاز به احترام چنین حساس و مهم” Pawar گفت: ظاهر شدن به یک نقطه در مورد راهول گاندی حمله به دولت در روزانه توییتهایی.

BSP رئیس Mayawati گفت این بود که زمان برای سیاست و تاکید کرد که او بصورتی پایدار و محکم ایستاده بود توسط مودی تصمیم گیری. چند احزاب مخالف مانند RJD AAP و AIMIM واکنش نشان داد و با عصبانیت بیش از عدم دعوت به جلسه سه حزب به نام نخست وزیر و پرسش بیش از ملاک برای دعوت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>