جشن غرور با حمایت از سیاه و سفید ترانس جامعه

Category: کیمیا | No comments

پراید آغاز شد, سیاه, ترانس زنان است.

With COVID-19 لغو رژه و احزاب در سراسر کشور نژادی و عدالت تظاهرات آوردن فعالیت به بالا از همه ذهن tاو سال را با غرور ماه و جشن های کاملا متفاوت از در هر 50 سال گذشته.

تبلیغات

و یکs ما قادر به حضور در Pسوار وقایع را به عنوان ممکن است ما می خواستیم در این سال آن را در زمان مناسب به طور مستقیم توجه ما به سمت حمایت از افرادی که شروع به جنبش در وهله اول.

تبلیغات

Ianne زمینه استوارت است که یک بازیگر فعال و بنیانگذار بامیه پروژهجمعی است که فراهم می کند صفحه اصلی-وعده های غذایی پخته شده به سیاه و سفید ترانس مردم دچار ناامنی غذایی. او همچنین یکی از سازمان دهندگان از بروکلین آزادی مارس به صورت سیاه و سفید ترانس زندگی که درو 15,000 شرکت کنندگان معترض هر دو این قتل دومینیک “Rem’mie” Fells و اولاد رياح میلتون و این برگ برنده دولت اخیر واژگونی ترانس بهداشت و درمان حمایت.

در ویدیو بالا, زمینه, استوارت, به یاد اعضای جامعه تجاوز و متحدان خود است اگر شما فکر می کنم این مسائل جدیدشما بخشی از مشکل است. او می گوید بهترین راه برای کمک به لباس مردم برای اعمال نفوذ بر جامعه خود را به جای تلاش برای قرار دادن خود را به سیاه و ترانس فضاهای.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

البته کمک های پولی و همیشه خوش آمدید. ثانیهقبل از اینکه به برخی سیاه, ترانس-اجرای سازمان است که در زمینه های استوارت توصیه می کند حمایت می کند:

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>