دهلی نو: چین روز پنج شنبه منتشر شد 10 سربازان هندی از جمله چهار افسر اسیر گرفته شده بودند که در طی این زد و خورد در Ladakh را Galwan دره در 15 ژوئن.

آن را در زمان سه روز گیج کننده مذاکرات بین Leh-بر اساس 3 فرمانده لشکر پیاده نظام کلی عمده Abhijit Bapat را به ارتش همتای قبل از چینی ها توافق برای آزادی اسیر سربازان هندی. به گفته منابع در روز چهارشنبه, چینی, عمده به طور کلی تا به حال حتی نشان داده شده است این عکس ها از این سربازان اسیر به برای اطمینان از طرف هند در مورد ایمنی خود را.

تمام 10 سربازان رفت و برگشت در روز پنج شنبه شب و پزشکی چک آپ انجام شد. آنها خواهد بود د-در جریان در مورد اقامت خود در چین بازداشت کرده است.

ارتش هند گفته بود در روز پنج شنبه که هیچ هندی نیروهای از دست رفته در عمل در Galwan دره.

“تا آنجا که من می دانم چین است نه بازداشت هر هندی پرسنل در حال حاضر گفت:” یک سخنگوی چین وزارت امور خارجه در روز جمعه.

برخی از 20 سربازان هندی از جمله 16 بحار را افسر فرمانده سرهنگ Santosh ببو کشته و 76 نفر دیگر مجروح در برخورد خونین با سربازان چینی در Galwan دره سه شنبه شب ،

هند سربازان بودند که تعدادشان کمتر مورد حمله قرار گرفتند توسط سربازان چینی با استفاده از میله های با سیم خاردار میله آهن و سنگ. این درگیری زمانی آغاز شد که یک حزب به رهبری سرهنگ ببو رفته بود به درخواست چین برای حذف چادر در گشت نقطه 14 در Galwan منطقه است که در ارتفاع از 14 ، 000 پا و در سرزمین های هندی.

وضعیت تنش در Ladakh

این وضعیت در Ladakh تنش است. نیروی هوایی هند رئیس RKS tony addison شد در یک دیدار دو روزه به له و سرینگر airbases که شد ساخته شده است. این دو پایگاه مهم خواهد بود برای هر گونه اقدام در شرق لاداخ. او در له در تاریخ 17 ژوئن و در سرینگر هوایی در ژوئن 18. او در بازدید از برخی از جلو مکان های بیش از حد. نیروی هوایی ناتو گزارش به بررسی آمادگی عملیاتی و بررسی آماده سازی تمام سیستم عامل مستقر در این پایگاه. نیروی هوایی اسرائیل مستقر شده Sukhoi-30MKI, سراب, 2000 و جگوار جنگنده هواپیماهای پیشرفته به موقعیت. تعدادی از جنگنده های نیروی جنگنده هواپیما دیده می شد در نظر گرفتن پرواز در لاداخ در روز جمعه. هند در حال حاضر قرار دادن ارتش, نیروی هوایی و نیروی دریایی کرده است.

نیروی هوایی اسرائیل نیز مستقر آخرین آن کسب حمله آپاچی هلیکوپتر در له منطقه برای حمایت از ارتش در عملیات خود را. این هلیکوپتر مسلح شده با هوا به زمین و موشک های آتش دوزخ 70 میلیمتری Hydra راکت های هوا به هوای استینگر موشک. حمله آپاچی هلیکوپتر نیز حامل یک 30 میلی متر تفنگ های زنجیره ای با 1200 دور به عنوان بخشی از منطقه سلاح زیر سیستم.

Chinooks هلیکوپتر نیز مستقر شده اند و در اطراف له هوایی فراهم می کند که بی بدیل استراتژیک هوایی قابلیت در سراسر طیف کامل از مبارزه است.

سنگین-آسانسور هلیکوپتر Chinook می توانید حمل و نقل توپخانه و اسلحه در ارتفاعات بالا و سربازان برای عمل است. Chinook می توانید تحویل محموله سنگین به ارتفاعات بالا و مناسب برای عملیات در بالا هیمالیا.

هند, چین, ارتش در رژه مسکو

در ضمن هندی و چینی سربازان را چهره به چهره و شرکت در رژه روز پیروزی در 24 ژوئن در میدان سرخ در مسکو. به مناسبت سالگرد 75 از پیروزی در جنگ جهانی دوم وجود خواهد داشت یک رژه نظامی در مسکو به افتخار قهرمانی و فداکاری های ساخته شده توسط روسیه و دیگر کشورهای. هند ارسال 75-عضو Tri-خدمات مشروط به شرکت در رژه. راهپیمایی مشروط به شرکت در مراسم رژه روز پیروزی است رهبری عمده رتبه افسر سیک نور پیاده نظام. هنگ حال مبارزه با جوانی در جنگ جهانی دوم و به افتخار تمایز از درآمد چهار نبرد افتخارات و دو نظامی متقابل در میان دیگر شجاعت جوایز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله