Illustration for article titled Christopher Trumplumbus: I Discovered Juneteenth!

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار Juneteenth بود فقط حلق آویز کردن در یک روستای آفریقایی با Kwanzaa و بقیه سیاه تعطیلات فقط زندگی حاشیه ای در زندگی است. تعطیلات نیست واقعا درخواست زیاد است اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Juneteenth نام در تابستان جام جم مرحله Juneteenth منفجر کرد. آن را به معنای واقعی کلمه بود Juneteenth نیست که زندگی تا مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

اساسا تهمت آمد و آزاد Juneteenth یا حداقل این چیزی است که کریستوفر Trumplumbus معتقد است.

“من چیزی خوب: من Juneteenth بسیار معروف” مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته وال استریت ژورنال از تجمع تاریخ مصادف با رهایی بردگان است. “این در واقع یک رویداد مهم در یک زمان مهم است اما هیچ کس تا کنون از آن شنیده می شود.”

تبلیغات

Trumplumbus توضیح داد که او برای اولین بار دیدم Juneteenth در نشان دادن استعداد و پرسید: اگر آن را می خواست برای پیوستن به Kwanzaa و MLK روز را به عنوان پشتیبان خوانندگان ملی, احساس, ماه تاریخ سیاه. و بدون هدایت Juneteenth نمی خواهد که تبدیل به ستاره ای که آن را در حال حاضر.

وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار اشاره کرد که این طرح از Dreamgirls.

رئیس جمهور نگاه متعجب و متحیر و اشاره کرد که او نمی دانست Dreamgirls و او هرگز او را ملاقات کرد. او افزود که Juneteenth خواهد بود هیچ چیز بدون او.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

او اشاره کرد که او آرای مردم در کارکنان خود را در مورد تعطیلات و هیچ یک از آن شنیده بود. او حتی متوقف مصاحبه به درخواست یک دستیار اگر او می دانست که چه جهنم Juneteenth بود قبل از او آن را در بر داشت. دستیار آگاهانه او است که کاخ سفید تا به حال قرار دادن یک بیانیه بزرگداشت تعطیلات فقط در سال گذشته و در واقع آنها می خواهم انجام می شود به طوری که هر سال او شده است می خواهم ،

“اوه واقعا ؟ ما با قرار دادن یک عبارت ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید قرار دادن یک عبارت ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وال استریت ژورنال گزارش. “خوب خوب خوب.”

تبلیغات

Trumplumbus سپس به ادعا می کنند که Juneteenth یک شهر کوچک خواننده که او را در پشت خود بنفش موتور سیکلت است که او به عنوان یک توصیف زیبا دوچرخه. این بود که او بیش از حد یک خواننده و خواسته Juneteenth برای پاک کردن خودش…

وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار قطع Trumplumbus و اشاره کرد که این طرح Purple Rain.

تبلیغات

Trumplumbus به طور ناگهانی به پایان رسید مصاحبه و رفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de