آیا انتظار معشوق از شکاف بین کوین دورنت و کندریک پرکینز برای پایان دادن به هر زمان به زودی


Illustration for article titled Dont Expect the Lovers Spat Between Kevin Durant and Kendrick Perkins to End Anytime Soon

عکس: Andrew D. برنشتاین (گتی ایماژ)

به عنوان ما همه کاملا آگاه وجود دارد تمایز روشن بین بودن همکاران و دوستان واقعی. فقط به خاطر اینکه ما تبادل تعارفات در آب کولر معنا نیست که من سیاه و سفید, سکس از کون, در عروسی خود را و بالعکس. بنابراین در حالی که ستاره NBA Kevin Durant و تیمی سابق کندریک پرکینز ممکن است به اشتراک گذاشته ام همان نیوجرسی در زندگی گذشته آن را تبدیل به دردناکی آشکار است که آنها در مورد به عنوان نزدیک به عنوان بن کارسون و الکتریک اسلاید.

تبلیغات

برای کسانی که خارج از حلقه خود را عاشق نزاع آغاز شد—حداقل علنی—در ژانویه هنگامی که پرکینز که از بازنشسته NBA در سال 2018 به حال کامل صفرا—جسارت—اعلام راسل وستبروک بزرگترین بازیکن در تاریخ این شهر اوکلاهما تندر حق رای دادن بیش از دورنت.

“در حدود 30 دقیقه من قصد دارم به نظر من در @SportsCenter چرا بر این باورند که راسل وستبروک بهترین بازیکن که تا کنون قرار داده و در یک شهر اوکلاهما تندر نیوجرسی!!!” جوشیدن توییتی در آن زمان است. “او است که آقای رعد و برق!!!”

تبلیغات

سپس به پرتاب نمک در زخم پرکینز سپس در ادامه ESPN Sportscenter و اعلام کرد “KD رفت و به حالت طلایی و چپ [رعد] برای مرده. راسل وستبروک گفت: “آه آه. ما میخوایم شناور باقی می ماند.'”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

دورنت را خروج از تندر است یک موضوع بسیار حساسپس از دوره Durantula برخاسته از خواب به سوات پرواز وزوز در اطراف اتاق پس از پرکینز سپس در ضمنی که دورنت نمی تواند حمل یک تیم است.

تبلیغات

پس پرکینز به راحتی از سمت چپ این واقعیت است که او بخشی از همان سال 2013 حذفی تیم که دورنت ظاهرا نمی تواند حمل KD نوع به اندازه کافی به او یادآوری.

تبلیغات

“آره ما خیره center @KendrickPerkins به طور متوسط عظیم 2 و 3 در این سری” دورنت توییتی. “U بازی سخت تو قهرمان lol”

اخ.

اما شما واقعا فکر پرکینز بود در مورد به پایین ؟

“پسر بچه توقف شما را ضعیف ترین حرکت در تاریخ NBA!!!” او کف بازگشت. “تا در یک تیم 3-1 نهایی کنفرانس غرب و سپس آنها را زیر فصل؟! قلب قهرمان در سمت راست وجود دارد.”

تبلیغات

پرکینز و دورنت در نهایت اسکواش خود گوشت گاو لحظه ای با گرفتن اعتراف در ماه آوریل که او رفت و در مورد وضعیت همه اشتباه است.

تبلیغات

“من احتمالا باید فقط در زمان ضربه ای که به او تحویل داده و فقط او را فرستاده متن و مثل این بود, “فرض من در آینده می خواهم که و فقط اجازه دهید آن را از بین رفته اند” پرکینز گفت: در Runnin’ پخش پادکست. “به جای من گفت:” شما می دانید چه ؟ من در مورد به شما حمله و ضربه زدن به شما که در آن صدمه دیده است.’ و من ساقه برخی از زیر کمربند راب که من آرزو می کنم من می توانم انجام داده اند. به همین دلیل من ساخته شده من عذرخواهی عمومی است.”

اما همه که حسن نیت ظاهرا رفته برای تکمیل گه حالا که گوشت گاو است یک بار دیگر نهفته در اجاق گاز است. با NBA در آستانه imploding وجود دارد به عنوان یک روشن تقسیم بین بازیکنان که می خواهند برای از سرگیری بازی و کسانی که احساس می کنید که انجام این کار به شما منحرف کردن اذهان از پیشرفت های ساخته شده توسط سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پرکینز در زمان هدف در یکی از صریح ترین منتقدان NBA بازگشت NBA ستاره Kyrie Irving.

تبلیغات

“در حال حاضر او را اشتباه گرفته است. او با نشان دادن فقدان رهبری” پرکینز گفت: روز شنبه در ESPN را دریافت کنید. “حدس می زنم آنچه در جریان بوده است در دو روز گذشته ما در جهان ؟ دو نفر شده است بدون محاکمه اعدام در ایالت تگزاس است. یک خانم جوان کشته شد در اکرون اوهایو در پشت یک جنایت نفرت. و است که برجسته شده مانند آن را باید بوده است? هیچ! چرا که برای دو روز گذشته ما شده است صحبت کردن در مورد Kyrie Irving. بنابراین Kyrie, راست, در حال حاضر شما در حال حواس پرتی!”

تبلیغات

چنین موضع قوی بود و محدود به رسم یک واکنش از بازیکنان NBA و Kyrie را هم تیمی ویلسون چندلر کف با سرعت.

“بازیکنان سابق تبدیل به مکنده درست قبل از چشم خود را بر روی تلویزیون” او هنوز توییتی.

تبلیغات

از همه مهمتر دورنت را بازتوییت کرد که همان توییت قبل از بارگذاری این کلیپ و از یک شات خود را. در Instagram, دورنت را رد کرد و پرکینز با عنوان “فروش” و سپس retweeting یکی دیگر از صدای جیر جیر از پرکینز پرتاب یک airball.

تبلیغات

این پس از آن منجر به پرکینز دلالت او رفت و آسان در ایروینگ و می میرم واقعا اجازه هلی کوپتر اسپری در این پس از حذف جم:

Illustration for article titled Dont Expect the Lovers Spat Between Kevin Durant and Kendrick Perkins to End Anytime Soon

تبلیغات

هر کسی نوع “کج بیل زدن گه” در کلاه شما می دانید آنها نیست ، و آن را روشن است که او کاملا خوب با از سرگیری جنگ با دورنت او ساخته شده مطمئن شوید که شامل عبارت “نوعی کیک کوچک”—یک آشکار حفاری در سابق هم تیمی در یک متعاقب آن صدای جیر جیر.

تبلیغات

نه یک کلمه گفت: علنی در مورد این موضوع از همه چیز ظهور دوباره شنبه, اما من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که نمی توان آنها را برای تبادل هدیه کریسمس بعد از این زمستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de