اف بی آی برای بررسی Nooses حلق آویز در یک پارک کالیفرنیا به عنوان یک جرم و جنایت نفرت


Lake Merritt in Oakland, Ca.

دریاچه مریت در Oakland, Ca.
عکس: شاتر

در طول هفته گذشته اخلال الگوی جدیدی از مردان سیاه و سفید بودن به دار آویخته شدند در درختان. به عنوان یک نتیجه از یک سری از nooses موجود در اوکلند پارک قرار گرفت به عنوان یک جرم و جنایت نفرت.

تبلیغات

سی ان ان گزارش داد که پنج nooses داشت در دریاچه مریت و از آنجا حذف شده است. این nooses کشف شد توسط Porchia فریمن در حالی که او در یک پیاده روی در اطراف دریاچه. هنگامی که او را دیدم طناب حلق آویز از یک درخت او رفت تا نگاهی نزدیک تر و به سرعت متوجه شدم که آنها چه بودند. او پس از آن نوشته شده یک ویدیو در Facebook نشان nooses. “من آن نوشته شده به دلیل آن است که بسیار نگران کننده به من و من فکر کردم من می خواهم آگاهی به وضعیت” فریمن گفت: در Facebook Live.

“نمادهای نژادی و خشونت هیچ جایی در اوکلند و تحمل نخواهد شد” اوکلند شهردار لیبی Schaaf گفت در توییتر. پس از nooses شد آنلاین پست یک مرد رسیده به فریمن و گفت که او قرار داده طناب در اطراف پارک برای ورزش است. “گزارش می دهد که این بخشی از تجهیزات ورزش نه حذف و نه بهانه ای خود را شکنجه و ارعاب اثر است. ما همه مسئول دانستن تاریخ و در حال حاضر بعد از lynchings نفرت جنایات نژادی و خشونت است. اشیاء است که به استناد چنین ترور را نمی توان تحمل در اوکلند را در فضاهای عمومی.” Schaaf گفت: در بیانیه ای به توییتر.

تبلیغات

اوکلند اداره پلیس است و با توجه به تمام شواهد به FBI خواهد شد که بررسی این موضوع به عنوان یک جرم و جنایت نفرت. “ما باید برای شروع با این فرض که این جنایات نفرت. ما نمی توانیم این اقدامات به آرامی ما باید آنها را جدی بگیرند.” Schaaf گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

در طول هفته گذشته ریشه دارد گزارش مرگ رابرت فولر و مالکوم هیرش. بدن مردان پیدا شد حلق آویز از یک درخت در کالیفرنیا شهرهای گراش و ویکتور ویل بود. هر دو مرگ و میر در ابتدا محکوم به خودکشی توسط بازرسان پزشکی قبل از آنها تصمیم به reinvestigate آن موارد است. Tاو FBI است که نظارت در حال حاضر نظارت بر those تحقیقات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر