دهلی نو: قیمت بنزین در روز جمعه بود پیاده 56 paise در هر لیتر و دیزل با 63 paise یک لیتری مصرف تجمعی افزایش نرخ به تومان 7.11 و Rs 7.67 در هر لیتر به ترتیب در کمتر از دو هفته.

قیمت بنزین در دهلی بود که پیاده به تومان 78.37 در هر لیتر از Rs 77.81 در حالی که دیزل نرخ افزایش به تومان 77.06 یک لیتری از Rs 76.43 با توجه به اطلاع رسانی قیمت های نفت دولتی شرکت های بازاریابی.

نرخ های افزایش یافته در سراسر کشور و ایالتی به ایالت متفاوت است بسته بروز محلی مالیات بر فروش و یا مالیات بر ارزش افزوده.

این 13th روزانه افزایش نرخ در یک ردیف پس از شرکت های نفتی در ماه ژوئن 7 دوباره تجدید نظر در قیمت ها در خط با هزینه های پس از پایان یک 82 روز وقفه در رای تجدید نظر.

در 13 افزایش قیمت بنزین بالا رفته توسط Rs 7.11 در هر لیتر و دیزل توسط Rs 7.67 یک لیتری.

یخ در نرخ تحمیل شد در اواسط ماه مارس به زودی پس از دولت پیاده وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل به ساحل تا منابع مالی اضافی.

نفت PSUs هندی نفت پارسیان (IOC), بهارات نفت پارسیان با مسئولیت محدود (BPCL) و Hindustan Petroleum Corp Ltd (HPCL) به جای عبور از روی وظیفه مالیات غیر مستقیم افزایش به مشتریان تنظیم آنها را در برابر سقوط در نرخ خرده فروشی بود که موجه به دلیل سقوط جهانی قیمت نفت به دو دهه کم است.

بین المللی قیمت نفت باید پس از بازگشت و شرکت های نفتی در حال حاضر تنظیم نرخ خرده فروشی در خط با آنها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله