گرجستان شهردار می گوید: “افتخار پوشیدن $200 کفش’ در نژادپرست Facebook پست

Category: کیمیا | No comments


Look At All This Privilege

نگاهی به این همه امتیاز
عکس: شاتر

مردم سفید در کل نبوده و انجام بیش از حد به خوبی این ماه گذشته است. اگر آن را نمی full tilt کارن در افراد سیاه و سفید فقط برای موجود و یا داشتن ضعف بیش از گرفتن یک McMuffinآن را بر روی رسانه های اجتماعی و گفت: برخی از واقعا وحشی گه.

تبلیغات

“افتخار پوشیدن $200 کفش هنگامی که شما تا به حال هرگز یک کار” شهردار بنیامین Rozier نوشت: در Facebook, با توجه به ان بی سی نیوز. Rozier است شهردار Bloomingdale Ga., یک شهر کوچک فقط در خارج از ساوانا. او پست خود در شایعات بلومینگدیل Facebook صفحه. پست شد در نهایت به پایین گرفته شده است اما به دلیل این است که اینترنت هنوز هم وجود دارد تصاویری از آنچه Rozier گفت.

از ان بی سی نیوز:

“افتخار پوشیدن $300 Beats هدفون در حالی که زندگی در کمک های عمومی است.”

Rozier, 59, ادامه, “امتیاز است که با داشتن به عنوان بسیاری از کودکان به عنوان شما می خواهید بدون در نظر گرفتن وضعیت شغلی خود و قادر به ارسال آنها را به مهدکودک یا مدرسه شما نمی پرداخت.”

او همچنین هدف معترضان ظاهری به تمرکز به خصوص در افراد جوان است.

“امتیازی است که توانایی برای رفتن مارس برابر و اعتراض در برابر هر چیزی که باعث شود شما بدون هیچ گونه نگرانی در مورد تماس از کار و عواقب که همراه چنین رفتار است.”

تبلیغات

اوه پسر.

این پست نه تنها نژادپرست به عنوان جهنم واقعا ضعیف به پایان رسیده است. امریکا مواجه است برخی از بالاترین نرخ بیکاری در تاریخ خود. Rozier است عقب افتادن محاکمه و درست “رفاه ملکه” روایت در یک زمان که در آن میلیون ها نفر از آمریکایی ها قرار داده شده است در کمک به دولت به دلیل یک بیماری همه گیر است که دولت انجام داده وحشتناک کار مدیریت.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

در بالای همه که من با خوشحالی می پذیریم تجارت دور من جفت Jordans برای امتیاز از ترس وقتی که من به کشیده شدن توسط پلیس. قضاوت با حوادث ماه گذشته, من کاملا مطمئنم که من نه تنها در آن احساس است.

این اولین بار نیست Rozier نوشته شده چیزی wild on Facebook. در سال 2018 او آمد زیر آتش برای فراخوانی یک دیدگاه در Facebook یک “پنبه جمع.” توضیح خود را بیش از آن حادثه بود که او به عنوان خوانده شده زیستی از دیدگاه “و در آن گفت: او یک پنبه جمع در مزارع پنبه یا پنبه پچ. که در آن نقطه من در بر داشت که به صورت طنز آمیز یا عجیب و غریب. من به او پاسخ داد و او موضوع عبارت ‘cotton picker.'”

تبلیغات

مطمئن Jan.

در بلومینگدیل شورای شهر صادر شده در پاسخ فاصله خود را از Rozier نظرات. “در بلومینگدیل شورای شهر بخواهد به دولت جمعی که این اقدام صورت گرفته توسط شهردار Rozier است که خود عمل و اقدام خود را به تنهایی. ما به هیچ وجه چشم پوشی و یا تایید هر تک یا دسته جمعی نوشته های ساخته شده توسط شهردار.” در این بیانیه گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>