در بالیوود, آن را بقای اصلح

Category: کیمیا | No comments

بالیوود است و یک دنیا تنهایی. پشت زرق و استارداست وجود دارد قصه از رد و عدم انزوا و غم و اندوه است. همه در اینجا این است که مبارزه با خود در جنگ است. شما می تواند یک لیست ستاره مانند Deepika Padukone که شجاعانه مبارزه با افسردگی و یا یک Sushant Singh Rajput که داد تا مبارزه.

مانند Sushant دیپیکا بیش از حد بود که یک خارجی در این صنعت است. هر چند او زوم به بالای بازی خود را در حال حاضر او در تلاش برای پیدا کردن فضایی خود را دوباره. آخرین فیلم Chhapaak کردم ممکن است او را تحسین منتقدان اما ملاقات با صفر موفقیت تجاری.

A-لیستر که hobnobs با کرم بالیوود برای اثبات فطرت او یک بار دیگر. به عبارت ساده او هیچ فیلم دیگر از یک نقش کوچک در, شوهر, Ranveer فیلم ’83.

Abhishek Bachchan, Arjun Kapoor, Esha Deol, Athiya Shetty, سوناکشی سینها و بسیاری از آنها را مانند ستاره کودکان و نوجوانان — که متعلق به یک نامی filmi خانواده باید تلاش برای به دست آوردن جای پایی در این صنعت است.

Junior B عاقلانه در بر داشت آرامش خود را در حمایت, رویدادهای ورزشی, در حالی که آرجون که مبارزه سخت برای ضربه فیلم است و بیشتر در اخبار برای رابطه اش با Malaika Arora! Esha Deol داد تا چندی پیش در حالی که, Ahana شتی و سوناکشی هنوز هم در تلاش است.

سوپراستار, Shah Rukh Khan مواجه است تمام وقت حرفه ای کم با تمام گذشته خود را چند فیلم تانک در دفتر جعبه را. این بازیگر که بخشی از تقریبا هر top — اردوگاه بود آن یاش راج یا دارما — و دوستانه با امثال Sanjay Leela Bhansali و سلمان خان است که هنوز به ظهور از خود او تحمیل وقفه. او در تلاش برای پیدا کردن که یک فیلم خوب است که او را به موفقیت.

مبارزه سخت است

حقیقت این است که در حالی که بالیوود اردوگاه هستند نمی توانند موفقیت را تضمین نمی کند; در غیر این صورت, Siddharth Malhotra که عملا بخشی از هر دارما تولید نمی خواهد از جان گذشته برای یک ضربه در حال حاضر. اما این مانع از شناخته شده خدا پدر مانند Karan Johar, تضمین کرده است که او هنوز رتبهدهی نشده است دور انداخته شده توسط این صنعت است. اما به دست آوردن ورود به مقدس محافل داخلی فوق العاده دشوار است.

به خصوص اگر شما یک غیر نهاد از جمله Sushant که نقل مکان کرد در یک شهر کوچک به آن را در زرق و برق دنیا. شما می تواند طرف صف در فیلم حوادث, دعوت به خصوصی ستاره bashes مگر اینکه شما اذعان کرد به عنوان یک “بازیگر خوب با دفتر جعبه زنده ماندن” به عنوان دیگر “غیر خودی” مانند Ayushmann Khurana و Ranveer Singh.

Ranveer Singh ثابت شده ارزش خود را و عروسی, Deepika Padukone — تا امتیاز بالا رفته است. و هر کس خوب است به او. اما قبل از او خودش نشان داد که او لب به لب از جوک ها در Karan را نشان می دهد بیش از حد.

لندن-بر اساس بالیوود, افراد مشهور, روزنامه نگار, Anushka Arora تایید اردوگاه فرهنگ است. “این واقعا غم انگیز این اردوگاه ها در بالیوود وجود دارد,” او اشاره می کند. “بسیاری از بازیگران بالیوود قرار داده و در خیلی کار سخت به فیلم های خود را, اما آن را فقط دریافت نمی کند به رسمیت شناخته شده چرا که دیگر A-لیستر دارای شهرت بیشتر و پشتیبانی. Sushant آشکارا گفت که او نمی باید یک پدرخوانده در صنعت. که به طور خودکار قرار داده و او را به انزوا چون پدرخوانده شما بهتر فیلم, راست?”

اردوگاه نمی تضمین موفقیت

اگر شما بخشی از یک بالیوود خانواده مانند Bachchans یا Kapoors شما یک شانس برای نجات خود را حرفه ای.

بالا خط تولید مانند YRF و دارما همیشه درهای خود را و خانه های باز. و اگر شما یک لایو مانند Ahaan Shetty, پسر بازیگر Suniel Shetty, سپس در حالی که یک تولید کننده مانند ساجد Nadiadwalla صرف خواهد شد کرور به شما راه اندازی آن را به شما تضمین موفقیت است. مثلا Ahaan خواهر Athiya راه اندازی شد و با هیاهوی بسیار توسط Salman Khan, اما در حال حاضر او بیشتر معروف برای رابطه او با کریکت K. L. Rahul از کار خود را.

در بالیوود هیچ تضمینی وجود ندارد شما را به موفقیت دست یابد پس از فیلمهای راه اندازی. آن را به حال اتفاق افتاده است با سونام کاپور و رانبیر کاپور که اولین فیلم Sawariya بود که با صدای تلپ افتادن. سونام تقریبا هیچ فیلم های در دست نگه می دارد و خودش را مشغول با ارسال تصاویر مد در Instagram.

همانطور که برای Sushant را ناگوار مرگ تهیه کننده و کارگردان Ram Gopal Varma (RGV), حس می کند کامل. “بالیوود است و یک محل سخت است. اگر Sushant پس از 12 سال از شهرت و پول در زمان زندگی خود را به خاطر او ساخته شده بود به احساس می کنم مثل یک خارجی و سپس یکی دیگر از صد, بازیگران,’ خودکشی موجه خواهد بود. چرا که آنها نمی تواند کار” اشاره RGV.

صنعت مقصر نیست

وجود دارد بدون وعده های غذایی رایگان در شهر نقده. شما می تواند درست و آبی بچه و صنعت کاران را دختر چشم آبی مانند Alia Bhatt. اما که اختصاصی رویکرد می تواند نه محافظت از او را از رو به یک سوپر فلاپ مانند Kalank. Karan بود و از قضا آورده Kalank به یکی دیگر از ستاره بچه مانند سوناکشی سینها که او نیز دیده نمی شود خوب بار در مدت زمان طولانی.

بالیوود-خودی اشاره “همه سرزنش صنعت در حال حاضر است. اما واقعیت این است که هیچ کس تا آن زمان برای رسیدن به مردم. هر کس کار 18 ساعت در روز و کار این صنعت از پروژه-به-پروژه است.

همچنین مگر اینکه شما یک ستاره بزرگ بیشتر از این جوان محصولات از بازیگران به راحتی قابل تعویض هستند و بسیاری از تولید کنندگان را مجبور به عقب تا گزینه های در محل. مردم را رسیدن به شما اگر شما در دسترس هستند Sushant گزارش نشده بود. او نگاهی به ساعت برای پاسخ دادن به پیام ها و یا خاموش کردن تلفن خود را و ناپدید می شوند. او متنفر مظاهر ستارگی.”

آنچه رفت را اشتباه برای Sushant?

Sushant اقبال دوباره افزایش یافت با موفقیت شگفت انگیز از M. S. Dhoni: داستان ناگفته. اما پذیرش است که او clamoured برای بود و هنوز هم در درون خود را درک. در Koffee with Karan او trolled توسط ستاره که در حال حاضر سوگواری از دست دادن خود را.

پست M. S. Dhoni: The Untold Story, Kedarnath و Chhichhore کردم او را تحسین منتقدان اما یکی دیگر از superhit فیلم باقی مانده است دشوار است. درایو منتشر شد آنلاین, یک فقیر پاسخ و ادعا شده است, Karan Johar متوقف گرفتن تماس های خود را پس از آن. Sushant بود banked به شدت در Paani و زمانی که YRF حمایت از او دل.

Sushant نیز تا به حال مجموعه ای از قلب خود را در یکی دیگر از فیلم Chandamama شور Ke. “هر دو این فیلم ها مورد نیاز اسراف بودجه و رک و پوست کنده بدون تولید خواهد سرمایه گذاری این نوع از پول او را به عنوان او بود و نه یک لیست ستاره” می گوید: منبع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>