کریستین Hodnefield می خواهد به خرید یک $250,000 خانه در جنوب مینیاپولیس. او شده است در بیشتر توپ زدن سه بار در سه ماه. در آغاز ماه ژوئن او پیشنهاد یک فروشنده 30.000 دلار بیش از قیمت درخواست و نمی توانید آن را.

“آن را قریب به اتفاق” او گفت:. “وجود دارد پس از چند خانه در قیمت نقطه و اگر آنها تحت $250,000 آنها تقریبا تضمین شده است به نیاز به یک تن از کار.”

خریداران بیشتر از فروشندگان در بخش مترو در ماه گذشته و در ماه ژوئن به دنبال ندارد هیچ بهتر است. خانه لیست در شهرهای دوقلو مترو در ماه مه بودند پایین نزدیک به 25 ٪ در مقایسه با سال گذشته با توجه به یک گزارش ماهانه از منطقه مینیاپولیس Realtors.

در طول نیمه اول ماه ژوئن ادامه لیست خود را دو رقمی کاهش در شهرهای دوقلو حتی اگر COVID-19-مربوط به محدودیت در باز خانه ها برداشته شد در اواخر ماه مه.

“بازار بسیار شدید در حال حاضر گفت:” سام فولتس عامل با Fulton ملک.

در آغاز ماه ژوئن او ذکر شده 1,742 فوت مربع سطح تقسیم خانه ای در نیو برایتن برای $339,900. ظرف سه روز از خانه تا به حال 58 نمایش و 22 پیشنهادات همه اما یکی برای اطلاعات بیشتر از لیست قیمت می باشد.

“این یک کتک کاری در گوشهای وجود دارد,” او گفت: برای خانه های تحت $400,000 به خصوص تحت $300,000.

او گفت: داغترین خانه ها در حال حاضر هستند کسانی که با باز کردن آشپزخانه است که در tiptop وضعیت و صحنه هست. که این مورد نیست اما برای خانه های عجیب و غریب طرح های طبقه توهین آمیز بوی (حیوان خانگی بو و دود سیگار) و به انجام لیست.

وجود دارد یکی دیگر از روشن معین تقاضا: محدوده قیمت.

بالای براکت خانه ها, به ویژه کسانی که در قیمت بیش از $1 میلیون دلار فروش نیست و به سرعت و یا به عنوان اغلب. ماه گذشته وجود دارد که نزدیک به 15 درصد افزایش در امضا قراردادهای خرید برای خانه قیمت از $350,000 به $500,000. که بزرگترین افزایش ماهیانه برای هر محدوده قیمت. خانه به قیمت بیش از 1 میلیون و دیدم تنها 2 درصد افزایش در انتظار فروش در ماه گذشته و در زمان سه بار دیگر به فروش می رسانند.

ماموران می گویند خریداران و فروشندگان در این تابستان به صورت غیر منتظره ای لیست طولانی از مسائل از جمله COVID-19, اقتصادی, عدم قطعیت, ناآرامی های اجتماعی و بلندی انتخابات ریاست جمهوری. تا کنون این مسائل به نظر می رسد داشتن بزرگترین اثر را بر کسانی که خود را بیشتر خانه های مقرون به صرفه. که بخش از بازار نیز به احتمال زیاد به کار در بیمار از بخش خدمات و می تواند تحت تاثیر آینده انقضا گسترش مزایای بیکاری. در بالای بازار بالای براکت خریداران بیشتر احتمال دارد به ساخت انتخابی خرید است که می تواند قرار داده و نگه دارید تا زمانی که آنها احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد سرمایه گذاری اوراق بهادار و در دراز مدت سلامت اقتصاد است.

“من تا به حال خریداران آمار دکمه مکث گفت:” فولتس. “اما بیشتر احساس می کنم مثل این نیست که عادی از رکود اقتصادی است و ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید.”

فلج در آن بخش از بازار با کمبود midpriced خانه لیست خفه فروش در سراسر منطقه است. با کل لیست موجودی در دسترس است در پایان این ماه به پایین 20 درصد خریداران امضا 5,828 قراردادهای خرید در ماه گذشته نزدیک به 14 درصد کمتر از سال گذشته است.

با خریداران outbidding یک دیگر در برخی از مناطق و در برخی از محدوده قیمت, قیمت ها همچنان به افزایش است. متوسط قیمت فروش ماه گذشته $294,900 یک 3.5 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. این رقم نشان دهنده معاملات که اکثرا امضا شده در ماه مارس و آوریل در ارتفاع COVID-19 تعطیل است و اندکی پایین تر از رکورد ميانه بالا و قیمت تعیین شده در ماه آوریل است. که در آن سال بیش از سال افزایش نیز بسیار کوچکتر سالانه افزایش نسبت به ماه گذشته هنگامی که قیمت افزایش یافته و نزدیک به 9 درصد.

رکورد کم نرخ وام مسکن در ماه گذشته کمک کرد تا جبران عدم قطعیت در بازار با ایجاد انگیزه به سرعت پیدا کردن یک خانه و قفل کردن نرخ. به طور متوسط خانه های فروخته شده در 41 روز نزدیک به 9 درصد سریع تر از سال گذشته است. در زمان فروش سرعت به اندازه کافی وجود دارد خانه های موجود به گذشته فقط دو ماه 20 درصد کاهش در مقایسه با سال گذشته است.

برای Hodnefield یک مشاور در یک مدرسه در جنوب Lakeville, افزایش قیمت شده است یک انگیزه است. او می خواهد به ماندن در نزدیکی بالای شهر محله در مینیاپولیس جایی که او تا به اجاره یک آپارتمان برای شش سال اما می خواهد دسترسی آسان به اتوبان.

او شروع معمولی برای خرید یک خانه در پایان 2018 بود اما منصرف افزایش قیمت. با وام مسکن نرخ بهره پایین و نیاز خود را از فضای زندگی تعمیق او شروع خرید به صورت جدی دوباره در این بهار. او گفت که به عنوان یک مشاور در یک مدرسه عمومی درآمد او کمتر از 80 درصد از منطقه متوسط درآمد در مینیاپولیس.

“قیمت نگه داشته و بالا رفتن در حالی که بودجه من ماند همان” او گفت:. “این باعث می شود من فوق العاده غمگین به صداقت چون من خیلی سخت برای حرفه ای که من دوست دارم تنها به مبارزه به استطاعت چیزی که من می خواهم ترین — یک خانه برای خود من تماس بگیرید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله