سرینگر: شش داعش کشته شدند در دو عملیات جداگانه برخورد با نیروهای امنیتی در پولوما و Shopian مناطق جامو و کشمیر در نظر گرفتن تعداد ultras کشته در یک شب عملیات هشت, مقامات گفت.

در حالی که دو شبه نظامیان کشته شدند, در پولوما روبرو می شوند, چهار کشته در Shopian عملیات روز جمعه مقامات گفت.

نیروهای امنیتی یک کمربند و عملیات جستجو در Meej در Pampore منطقه پولوما در جنوب کشمیر در صبح روز پنج شنبه پس از دریافت اطلاعات خاص در مورد حضور شبه نظامیان وجود دارد یک مقام پلیس گفت:.

او گفت: عملیات جستجو تبدیل به یک برخورد پس از شبه نظامیان اخراج شده پس از جستجو از نیروهای.

یک شبه نظامی کشته شد, در تیراندازی روز پنجشنبه اما دو ultras وارد یک مسجد در نزدیکی به پناه در داخل آن ،

او گفت: این کمربند در اطراف مسجد نگهداری می شد در طول شب.

در صبح روز جمعه نیروهای امنیتی استفاده می شود اشک دود پوسته به زور پناه شبه نظامیان در خارج از مسجد به مقامات گفت که دو تن از آنان پس از آن کشته شده توسط نیروهای در حالی که حفظ حرمت مذهبی.

در مجموع سه شبه نظامیان کشته شدند در این عملیات است.

بازرس کل پلیس کشمیر ویجی کومار گفت: بدون شلیک و یا مواد منفجره مورد استفاده قرار گرفت به زور نظامیان در خارج از مسجد است.

“صبر و حرفه ای کار می کرد. بدون استفاده از آتش و بمب. استفاده از اشک دود پوسته تنها. حفظ حرمت مسجد. هر دو تروریست ها پنهان در داخل مسجد neutralised” این IGP گفت.

در یکی دیگر از ضد ستیزه جویی عملیات در Munand-Bandpava منطقه Shopian آن نیز آغاز شد و در روز پنج شنبه چهار شبه نظامیان کشته شدند, در صبح روز جمعه دفاع سخنگوی Col راجش Kalia گفت.

این نیروها راه اندازی کرده بود این عملیات پس از دریافت اطلاعات ورودی مورد حضور شبه نظامیان وجود دارد.

در حالی که یک شبه نظامی کشته شد در این عملیات وجود دارد در پنجشنبه چهار ضرب گلوله کشته شدند در جمعه Col Kalia گفت: با در نظر گرفتن تعداد ultras کشته در برخورد به پنج.

در مجموع هشت شبه نظامیان کشته شدند در این دو شب عملیات در 24 ساعت گذشته.

این IGP کشمیر است تبریک گفت نیروهای امنیتی در کشمیر برای کشتن 100 شبه نظامیان در دره این سال تا کنون.

“IGP کشمیر شری Vijay Kumar #تبریک “تیم کشمیر” برای تکمیل یک #قرن در مقابل #عملیات ضد تروریستی. @JmuKmrPolice,” کشمیر منطقه پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله