Illustration for article titled Karen McMuffin Just Had a Human Moment Under Stress...iWhich Is Why No Human Should Have the Legal Right to Kill/i

تصویر: NBC News

در سال 2018 و پس از یک روز طولانی و سخت از نوشتن وبلاگ در مورد امتیاز سفید و فاقد گلوتن پنکیک من سوار به وندی چند بلوک از خانه من به Baconater های سرد و برخی از سیب زمینی سرخ کرده. زمانی که من کشیده تا به درایو از طریق پنجره صندوقدار گفت: ممکن است در حالی که به خاطر فرار از بیکن و نیاز به دریافت برخی از برخی از فریزر. بنابراین من کشیده به سمت پارک شده و منتظر 17 دقیقه برای من برگر می رسند. در حالی که نشسته وجود دارد من گوش به Yeezus. در دقیقه 18 رفتم به رستوران خواسته به صحبت می کنند به یک مدیر و سپس با استدلال به طبخ سرخ—که در مورد شکایت من “تن”و ما شروع به مبارزه با. بدون پاک کردن مشت شد و فرود آمد اما بقیه کارگران آمد و از پشت پیشخوان و من تحت فشار قرار دادند از درب, و من هرگز من برگر.

تبلیغات

من نمی گذاری که داستان اغلب به دلیل آن را شرم آور. و نیز به دلیل آن در واقع هرگز اتفاق افتاده است. هنوز هم من قطعا رویا پردازی در مورد ایجاد یک صحنه زمانی که یک غذا سفارش با تاخیر و یا اشتباه است. و با که در ذهن من می تواند تا حدودی به Stacy Talbert های گرجستان مامور اجرای قانون است که با تاخیر صبحانه سفارش او را به سبب عمل او فقط می خواهم به تماشای نیمه Marley & Me. تماشای کلیپ از—چشمان او لرزش لب که چرا او enunciated “قهوه”—احساس مانند یک تریلر کوتاه چرا سفید مردم باید متوقف شود.

آن را نیز به خوبی انسان است. شاید همه ما نبوده و باعث به اشک براونز هش اما ما همه لحظات که در آن خواسته های زندگی فقط احساس بیش از حد سنگین است و ما نیاز به یک لحظه به بیرون ریختن. خوشبختانه برای بسیاری از ما این لحظات معمولا اتفاق می افتد خصوصی که به ما اجازه می دهد یک فرصت برای آهنگسازی خود و قرار دادن یک چهره عمومی پشت در. اما با ساخت این لحظه خصوصی بسیار, عمومی, Stacy Talbert نشان داد در میان چیزهای دیگر که او نیست مناسب برای کار خود را. چون کسی که اینو بدونیم بیش از یک McMuffin قطعا نباید دارای قدرت قانونی برای پایان دادن به زندگی کسی.

تبلیغات

و بله, من می گویند فقط یک پاراگراف پیش که او تا به حال طبعا بشر در واکنش به استرس است. بنابراین چه چیزی باعث می شود او به طور خاص نا مناسب به یک افسر پلیس? هیچ چیز در واقع. او هیچ کمتر جا از هر کسی که تجربه استرس است. که بدان معنی است که هیچ یک از ما هستند مناسب برای این مسئولیت است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

محبوب ترین استدلال برای بودجه حفظ حفاظت و احترام به اجرای قانون است که آنها فقط به عنوان انسان به عنوان هر کسی که خواندن این. این مردان و زنان این استدلال در ادامه قرار دادن زندگی خود را در خط برای حفظ نظم اجتماعی. متاسفانه برای افرادی که را که استدلال این خط فکری در واقع باعث می شود یک مهر و موم شده مورد که چرا باید وجود داشته باشد هیچ پلیس. شما نه تنها می تواند به کنترل استرس و ناخودآگاه تعصب و اضطراب و ترس و آدرنالین و بقیه گه ما همه دارای. گه که از ما انسان می سازد. و اگر ما همه مستعد ابتلا به آن بسیار نیروهای انسانی چه حس کند آن را به هر یک از ما قدرت برای پایان دادن به یک زندگی ؟

این قانون قرار است به هدف. (آن نیست, اما اجازه دهید فقط می گویند آن است که در حال حاضر.) اما فردی بشریت است که نقطه مخالف به عینیت. ما در حال راه رفتن, صحبت کردن, ذهنیت دستگاه و آن را احمقانه به هر یک از ما توجیه قانونی برای ایجاد یک spilt-دوم تصمیم گیری در مورد اینکه آیا کسی زندگی می کند و یا می میرد.

تبلیغات

به هر حال من خسته از نوشتن در مورد این شرکت و این همه مافین صحبت کردم من گرسنه پس از خداحافظی!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de