مینیاپولیس پارک رهبران به بی خانمان: شما می توانید اقامت در پارک های ما

مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره اجازه خواهد داد که افراد بی خانمان به اقامت شبانه در پارک های محلی در پاسخ به سرعت در حال رشد encampments در Powderhorn پارک.

در قطعنامه تصویب شنبه شب پارک مدیره کمیسیون گفت: آنها “متعهد به ارائه به مردم در حال حاضر تجربه بی خانمانی پناه فضا در مینیاپولیس پارک.” با این حال آنها تاکید کرد که باید برای دیگر سازمان های دولتی برای افزایش بودجه نسبت به بی خانمانی بحران و حرکت آن در حال حاضر زندگی در پارک ها به مسکن.

“ما در حال رفتن به لگد زدن می تواند به پایین جاده با فشار مردم از فضاهای عمومی هنگامی که آنها را در هیچ جای دیگری برای رفتن” پارک رئیس جمهور هیئت مدیره Jono Cowgill گفت: پنج شنبه.

پارک مدیره محوری شد به وسط بحران هفته گذشته زمانی که مردم زندگی در یک سرپناه موقت در داخل سابق سبک مبل سازی ساده وسبک هتل اخراج شد توسط مالک آن است. برخی از ساکنان سپس مهاجرت چند بلوک به گوشه شمال غربی Powderhorn پارک تبادل 25 چادر با آخرین جمعه است.

از پنج شنبه این تعداد افزایش یافته بود به حدود 200 چادر با encampments در هر دو غرب و شرق به طرف پارک. داوطلبان باید تنظیم طبیب چادر در سایت های توزیع مواد غذایی و لوازم و برنامه ریزی شده یک شبه گشت زنی برای حفاظت از کمپ.

در ابتدا پارک افسران پلیس به ساکنان اعلامیه گفت: این اردوگاه خواهد برچیده شود و در عرض 72 ساعت. پس از آن هیئت مدیره تعیین کرده است تا بیش از یک دوجین قابل حمل دستشویی, حمام, تریلر بیش از دو دوجین سطل زباله سطل و آب و برق است.

پارک مدیره موجب منع مردم از راه اندازی چادر بدون مجوز و یا در پارک ها یک شبه. اما این قوانین بودند جایگزین یک فرمان اجرایی به تصویب رسید توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz در طول همه گیر که می گوید که دولت ها نمی رفت و برگشت و یا منحل encampments مگر اینکه اندازه و یا وضعیت مطرح مستند ایمنی و بهداشت تهدید.

وجود دارد حداقل هشت پارک دیگر در این شهرستان با encampments, مقامات گفت. Cowgill گفت که او امیدوار ارائه یک زن و شوهر از سایت های دیگر برای ساکنان منجر به کوچکتر و قابل کنترل تر encampments.

“ما در یک وضعیت بحران با تعدادی از ساکنان اردوگاه که ما در Powderhorn,” او گفت:. “این است و نه پایدار با وقار راه حل برای مردمی که در حال تجربه بی خانمانی در حال حاضر و دولت نیاز به گام تا.”

Hennepin County گفته آنها ضعف آنها به عنوان اولین کار برای کمک به خانه های صدها نفر از مردم نقل مکان به هتل ها در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. کمک رسانی کارگران با شهرستان و همچنین غیر انتفاعی شرکای شده اند در اردوگاه ارائه پناهگاه فضا و ارائه خدمات برای افراد مبتلا به سوء مصرف مواد مشکلات.

همین رایان, Hennepin شهرستان سرب در unsheltered بی خانمانی گفت: آنها “هرگز دیده می شود رشد گاه مانند قبل از این.”

“ما واقعا understaffed حالا که ما این encampments که ظهور کرده اند تا” رایان گفت. “این نیست که ما نمی آماده به کار با encampments این درست است که در این زمینه طی سه ماه گذشته ما واقعا در یک نقطه سخت.”

یک پارک مدیره کمیسر گرفته و امور را در دست خود.

زمانی که او برای اولین بار شنیده ام در مورد این اردوگاه که در حال رشد بود در گوشه شمال غربی پارک کمیسر Londel فرانسه آمد به ارائه کمک. در حال حاضر او در حال کار امنیت یک شبه گرد کردن مهارت های خود را به عنوان یک سابق لی لی به ده-تشدید استدلال و دفع کردن افرادی که به دنبال شکار آسیب پذیر کمپ.

پس از دو ساعت خواب, فرانسوی بازگشت به اردوگاه پنج شنبه صبح و چیدن برخی از وعده های غذایی او گفت که او را به دیگر encampments در طول Midtown Greenway. او برنامه ریزی شده بود بعد از آن در بعد از ظهر و دوباره در شب.

“سنتی پناهگاه کار نمی کند برای برخی از این افراد” او گفت:. “به همین دلیل ما این است.”

فرانسه گفت که او افتخار چگونه Powderhorn همسایه گل رز را به چالش برای کمک به اعضای کمپ, داوطلب و آوردن غذا بالش و لباس. “اگر این اتفاق تقریبا در هر نقطه دیگری در شهر, من فکر نمی کنم ما می خواهم که چنین تعامل مثبت با همسایگان” او گفت:.

او نگران بود در مورد چه مدت است که مهمان نوازی گذشته خواهد بود.

“این چیزی است که هیئت مدیره پارک می کند,” او گفت:.

Daniel Klein یک فیلمساز مستند زندگی می کند که با خانواده اش در نزدیکی شمال غربی اردوگاه گفت که در حالی که Powderhorn پارک در زمان در ساکنان جدید آن را به مقامات منتخب در سراسر شهر به آنها را به حمایت آنها نیاز دارید.

“وجود دارد بسیاری از ساکنان که نگران ایمنی خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان جدید ساکنان پارک” کلاین گفت. “ما safeties در حال حاضر متصل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de